MÜŞTERİ HİZMETLERİ | SİPARİŞ TAKİP | İLETİŞİM

Şifremi Unuttum ?Şifre hatırlatması için sisteme kayıtlı e-mail adresinizi giriniz.Ürün Grupları

Arama

Markalar
İndirimli Ürünler
Yeni Ürünler
Yorumlar

 

CD’lerinizden pek bir beklentisi olmayan birine göre son derece etkilendim! İki gün önce elime geçtiler ve anında denemeye başladım. Kalite harika. Geçtiğimiz birkaç yıldır, hipnoz, telkin ve kişisel gelişim alanlarında biraz tecrübe edinmiştim. CD’leriniz şu ana kadar rastladıklarımın en iyisi! Satışınızı bulduğum için aşırı derecede mutluyum ve şimdi sizden birkaç şey daha sipariş edeceğim!

''şaşkınım.kendime inanamıyorum.daha ilk denemde etki edeceğini söyleseler güler geçerdim. geçen yıl bu siteyi gördüm ama inanmadığım için bakıp çıktım.dün akşam gece 12 civarı öylesine sitelere girip çıkarken bu siteyle karşılaştım.iyicede okumadım.ücretsiz müzik filan yazıyordu.son yıllarda sabahları kalkamıyorum ağırlık, halsizlik,bitkinlik vir kahvaltıyla kendimi sokağa attım akşama kadar çarşı pazare hiç bir şey yapamamak beni çok üzüyordu enerji hapları,vitaminler aldım fayda etmedi.bende 59 yaşındayım herhalde yaşlanıyorum diye düşündüm.dün gece ilk kez bu sitede.önce sabah zinde kalkmak için sonra zayıflamak için ücretsiz bölümleri açtım.önce su sesi dinledim.sonra ney aman sende işte müzik dinletiyorlar diye düşündüm.ama aynı anda aşırı bir kalp çarpınıtısı heyecan hissettim.tuhaf geldi.biraz daha aşağıda yorumları okudum.meğer benim sadece müzik zannettiğimin içinde telkinler varmış.sabah erkenden çok hafif kalktımki ben asla duşa girmeden kendime gelemezdim.akşama kadar çarşı pazar dolaştım yorgunluk bilmeden.ve eve gayet dinç geldim.halen şaşkınım.bu gece gene tekrarlıyacağım.dilerim hep devam eder.her gün böyle zinde olursam neler yaparım.neler.''
Handan Hanım

 

SANIRIM BİR MUCİZEYİ YAŞIYORUM

herkese merhabalar.30 yaşındayım ve fazla uzatmadan konuya gireceğim.alkol,düzensiz uyku ve depresyon ile neredeyse 15 yılımı geçirdim...kısacası bitmiştim.evde boş zamanlarımda internet ile uğraşırken bu siteye denk geldim.reklam ve vurgun amaçlı bir site olduğunu düşünüp salladım.ardından bir iki yorum okudum ve kesinlikle inanmadan sitede gezmeye başladım.tamamen tesadüf eseri bulduğum sitede ücretsiz telkin mp3 gördüm.dinleyince ilk başlarda sadece müzik sesi duydum ve aldatmaca olduğunu düşündüm.tam 2 gün boyunca sırf o kuş ve Deniz sesleri hoşuma gidiyor diye dinledim.geçen bir kaç gün sonra inanımaz şeyler olmaya başladı.hiç abartmadan bir şok geçiriyordum.inanamıordum.hayatım bir anda öyle bir düzene girmiştiki korkmaya bile başlamıştım.böyle birşey olamazdı.toplumda konuşurken insanlar bana uyuşturucumu aldın diye alay ediyordu.bazen ağzımdan çıkan kelimelere ben bile inanamıyordum.aradan 15 gün geçti.şimdi beni adam yerine koymayan insanlar bile saygıdan hergün beni arar oldular.insanların gözünün içine baktığımda bile seni artık tanıyamıyoruz diyorlar ve hayretler içindeler.korkuyorum çünkü ben bile kendimi tanıyamaz oldum.oturuşum kalkmam konuşmam yemem uyumam herşeyim bir anda mükemmel oldu.hiç inanmadığım bir durumda bile beni böylesine mükemmel yapan şeylere halen inanasım gelmiyorum.içkiyi kökten bıraktım.artık uyuyorum hemde bebekler gibi.........

.Daha fazla yorum için tıklayın

 


Kampanya

 

Cd -mp3' ler yaşam boyu garantilidir.Kaybettiğinizde ücretsiz tekrar isteyebilirsiniz.

Fayda göremediğiniz cd için yaşam boyu degişim ya da ücret iade garantisi.

2005 YILINDAN BERİ...Türkiye'de İlk ve En Büyük.Tüm Cd ler isme özeldir.

Tüm telkinler ritmli okuma ritmotrans ile hazırlanır.

Yaşam Boyu Garanti

Peki Nasıl ?


 

 

 


Haberler
Ritmotrans Nedir?
06.09.2014 23:17:56
 

 

Atakan Sönmez  Söyleşi Ritmotrans Nedir?

 

 

 

hayatimdegisti from telkincd on Vimeo.

1970’li yıllardan itibaren kişisel gelişim kitapları hızla artmıştır. Bunların temelinde ne düşünürsen o gerçekleşir felsefesi vardı.
Ancak kitap okumak ile düşünce tam anlamı ile değiştirilemiyordu. Bir okunan kitap belirli bir süre sonra etkisini kaybediyordu.Bir seminere gidildiğinde bir süre sonra motivasyon kaybolabiliyordu. İşte bu aşamada kasetler çıktı. Olumlu düşünme kasetleri. Bu kasetlerde olumlu düşünceler seslendiriliyordu. Daha sonra CD’ler çıktı. Çeşitli yöntemler geliştirildi bunlardan birisi de subliminal.Yani telkin içeren sesin çok kısık, müziğin daha yüksek olması….Seslendirilen telkinlerin müziğin içine gizlenerek bilinçatına verlmesi.

Ancak unuttukları birşey vardı.. Benim yaptığım sadece mevcut çalışmaların- ki bunu bir gökdelene benzetebiliriz- üzerine bir tuğla koymak oldu. Dünyada ilk kez telkinleri ritimler ile sesli okuyup kaydettim.
Bu yöntem işe yaradı. İnsanlar beklentilerinin çok üzerinde sonuçlar elde ettiler potansiyelleri ortaya çıktı.

Telkinli mp3 nasıl hazırlanır? Bir metin vardır kendini affetme,kendine güven ,sosyallik,kilo verme ,sigara bırakma yada buna benzer 500 konuda olabilir.
Metin türkçeye çevrildikten sonra kağıt üzerinde ritimler çıkartılır zaten işin asıl püf noktası kalıcı olmasını sağlayan da benim geliştirdiğim bu ritimlerdir…

Sonrada bir okyanus sesi ile ya da müzikle karıştırılır. Siz dinlediğinizde sadece okyanus sesi duysanız da bilinçaltınız telkinleri kabul eder. İşte telkin yöntemi budur. Kalıcı davranış değişikliğine neden olan etkili bir yöntemdir.

Özet olarak  öncesi yaşamınızdan ve kendinizden bahseder misiniz?

.1977 İstanbul  doğumluyum. İyi bir öğrenciydim ve çok kitap okuduğumu hatırlıyorum. Lise döneminde ise başarımda bir düşüş oldu. Liseden düşük bir ortalama ile mezun oldum.

Buna rağmen üniversite sınavında iyi bir derece ile Boğaziçi Üniversitesinin Elektronik bölümüne girdim ve mezun oldum. Aslında sözel yeteneğim daha fazla olmasına rağmen sayısal bir bölümü seçtiğim için çok memnun olmadım. Üniversitenin en önemli katkısı bana araştırmayı, yaratıcı, yenilikçi olmayı ve bilgiye ulaşmayı öğretmesi olmuştur. 1995 yılından itibaren telkinli mp3ler ile ilgili internetten bulduğum kaynakları araştırdım. Okulum sayısal bir bölüm olmasına rağmen sosyal bir bölümde yani bir firmada 4 sene Dış Ticaret sorumlusu olarak çalıştım. Ayrıca Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdim.Daha sonra new NLP  eğitimi aldım.Ayrıca yurtdışında Psikoloji üzerine yüksek lisans yaptım.

Çalışırken de etiketin hiç de önemli olmadığını bir kez daha fark ettim. En iyi üniversitelerin birinde okumuştum ve yabancı dilim gayet iyiydi. Ancak kendine güven olmadıktan sonra bunların hiçbir anlamı kalmıyordu. İş hayatında hele dış ticaret işinde tepki vermek ve kendine güven çok önemlidir. Gerektiğinde sesinizi yükseltmeniz gerekebilir.

Kişisel gelişim ile ilgili kitaplar okudum, yurtdışındaki sitelerdeki kişisel gelişim mp3′ lerini dinledim kendim kayıtlar yaptım. Ancak bir şey eksikti. Ve mikrofonumda bir arıza meydana gelmesi sonucu çeşitli ritimler ile telkinler kaydedilince bunların bilinçaltı tarafından algılandığını fark ettim. Bu yöntemi geliştirdim önce kendi hayatımı değiştirdim. Sonra aynı etkiler yüzlerce insanda meydana geldi.

Telkinleri dinleyenler sadece müzik ya da okyanus sesi dinliyorlar bu durumda bilinçaltını kulağımızla duyamayacağımız sesler nasıl etkiliyor? Telkinler nasıl hazırlanıyor biraz bahseder misiniz?

Önce her konu için bir script vardır. Yazılı ve İngilizce olan bu scriptler dünyaca ünlü uzmanlar tarafından hazırlanmıştır. Bu scriptleri türkçeye çeviriyoruz. Daha sonra kağıt üzerinde ritimleri belirleyip telkinleri kendi sesim ile kaydediyorum. En son ise okyanus sesi yada herhangi başka bir müzik arkasına telkinleri gizliyorum. Siz telkinleri ya çok az ya da hiç duymuyorsunuz. Bilinçaltınız ise tamamını algılıyor. Duymak ayrı algılamak ayrıdır.

Aslında telkinleri duysaydınız dirençler ile karşılaşırdınız ve etki etmeyebilirdi. Bu şekilde ses gizli olduğunda bilinçaltı telkinleri daha kolay kabul ediyor. Bununla ilgili ayrıntılı açıklama portalın sss bölümünde vardır.

Telkinli müziğin arkasında başka bir şey olmadığını nerden bileceğim? Ne dinlediğimi nasıl öğrenip emin olabilirim diyenler olmuyor mu?

 Bu soru ile çok fazla karşılaştım. Ben telkinlerin türkçesini yazılı olarak veriyorum. Bir kez okuyup ne dinlediğinizi öğrenebilirsiniz. Hiç kimseye ne olursa olsun istemediği bir şey yaptırılamaz. 

Neden profesyonel anlamda bir site açma gereği duydunuz?
İlk etapta ben bu telkinli mp3′leri sadece kendim için yapmıştım. Daha sonra insanlar da faydalansınlar diye ücretsiz olarak kayıt olunan bir site açtım. Zamanla deneyenlerden çok olumlu yorumlar gelmesine rağmen özellikle site tasarımı ile ilgili eleştiriler aldım. Ayrıca özel olarak bir çok konuda mp3 hazırlamamı isteyenler oluyordu. Bu nedenle yatırım yapıp bir portal tasarımı yaptırdım. Mp3′lerin de bir kısmını ücretli olarak yapmaya karar verdim. Ücretsiz mp3’ler ise sitenin ücretsiz bölümünden yüklenebiliyor.

Ritmotrans madem bir ilk yabancı dilde mp3 hazırlamayı ve ve tüm dünyaya yönelik bir site hazırlamayı düşünüyor musunuz?
Ritmotrans tekniği dünyada bir ilktir.Bu teknikte telkinlere herhangi bir frekans eklenmez.Bu konuda ingilizce çalişmalar hazirliyorum.

Yorumları gördüm ve oldukça şaşırdım. Neden böyle bir sitenin tanıtımı daha iyi yapılmıyor?
Zaten etkili olan faydalı olan kaliteli olan ne olursa olsun kulaktan kulağa yayılır. Tanıtımı hiç yapmamama rağmen üye sayısı günden güne artıyor.2013 itibari ile hayatimdegisti.com çok daha iyi tanitilacaktır.

Bu konu ile ilgili gazete,dergi ve çeşitli medya kuruluşlarında yer almak ister misiniz?
Aslında şu ana kadar iki dergi ve bir gazeteden konu ile ilgili haber yapma teklifinde bulundular. Ancak tamamını reddettim. Bundan sonrası için de böyle bir düşüncem olmadı. Benim amacım popüler olmak değildir. Yıllar sonra bulduğum iç huzurumu devam ettirmektir. Çok üye sayısı olmasından çok gerçekten araştıran burayı bulan üyeler tercihimdir.Bununla birlikte özellikle 2012 yılından itibaren sitemizin taklitleri çıktığı için tanıtıma da önem vereceğiz.

 Türkiye’de ilk kez böyle bir site açılıyor. Sizce sonrasında neler olur?
Moda olduğu üzere bu sitenin benzerlerini yapmak isteyenler olacaktır. Kimileri etiketlerini ön plana çıkartacaklardır. Ancak etiketleri ne olursa olsun yapacakları yurtdışında yapıldığı gibi telkinleri sıradan ve ritimsiz bir şekilde okumaktan öteye geçemeyecektir.

Siz sayısal bir bölümde okumuşsunuz ve böyle bir konu ile uğraşıyorsunuz.
Dünyada kişisel gelişim ile ilgilenen kişilerin çoğunluğu  sayısal bölümlerde yada farklı konular içeren sözel bölümlerde okumuşlardır. Ben Elektronik eğitimimin üzerine yurtdışında Psikoloji yüksek lisansı yaptim.Subliminal konusunda dünyadaki benzer sitelere bakıldığında aynı şekilde bir dağılım görebilirsiniz.. Burada tedavi ya da terapi yapılmamaktadır. Motivasyon CD’si hazırlamak için ille de sözel bölümlerde okunması gibi bir şart  yoktur.

Kendim telkin hazırlayabilir miyim?
Kendi kendinize telkin hazırlamayınız. Ben konusuna göre yazılı scriptleri yurtdışındaki dünyaca ünlü uzmanlardan satın alıyorum.  eğitimim olmasına rağmen kendim telkin hazırlamıyorum. Özetle söz yazarlığını çeşitli uzmanlar yapıyor ben ise onları Türkçe’ye çevirip seslendiriyorum.

Bu portalda satış yapılıyor ve %100 garanti yöntemi uygulanıyor. Bu sitenin başka bir alternatifi yok. Neden Böyle bir garanti ve memnun kalmayana iade yöntemi tercih ettiniz?
 CD satın alan ve faydasını göremeyen herhangi bir kişi ödediği ücretin tamamını geri almalıdır. 

Cd’ler seri üretim mi? Yani bir tane yapıp kopyalıyor musunuz?
İsme özel CD hazırlıyorum yani o mp3’ün içinde o kişinin ismi geçiyor. Böylece hem telkinler daha fazla etkili oluyor hem de aynı anda çevrede dinleyenlerin etkilenmesi önlenmiş oluyor. Kilo verme mp3’ünü oğlu ile birlikte dinleyen bir kişi hem kendisinin hem oğlunun iştahının kesildiğinden bahsetti. Bu nedenle kişiye özel CD yapılması daha verimli olacaktır.


CD lerin garanti süresi ne kadardır ve iade edebilmek için garanti süresinin bitmesini mi beklemek gerekir?

İade etmek için garanti süresinin bitmesini beklemek gerekmez. Aldığınızın ertesi günü iade talebinde bulunursanız en geç 2-3 gün içerisinde paranız hesabınıza iade edilir. Cd ler yaşam boyu garantilidir.

Bu durumda çeşitli suistimaller olabilecektir. Cd satın alıp kopyaladıktan sonra iade etmek isteyenler için ne yapacaksınız? Ya da faydasını gördüğü halde memnun kalmadım diyenler olabilir…
CD satın alan kişi hiçbir bahane, neden göstermeksizin iade hakkına sahiptir. . %100 garanti sistemi dahilinde elbette bunlar da olacaktır.

Kişisel gelişim özellikle bizim ülkemiz açısından neden bu kadar önemli?

Çok genç bir nüfusumuz var. Ancak eğitim sistemimizde aileden itibaren hep yapamazsın edemezsin sözleri çok fazla söyleniyor. . Özetle suçluluk duygularımız oldukça fazla, eğitim sistemi yeterli değil. Eğik yürüyoruz,kendimize güvenimiz az. Daha az üretiyoruz. Kişisel gelişim alanında böyle bir sitenin bu potansiyele oldukça faydalı olacağını düşünüyorum.

Scriptleri nereden alıyorsunuz?

Script dediğimiz herhangi bir konuda yazılı olan telkin içerikli bir ya da birkaç sayfadan oluşan yazılardır. Bunların bir kısmı için ücret ödeyip üye olduğum yabancı siteler var. Bir kısmı için ise yabancı uzmanlara mail atıp script satın almak istediğimi belirtiyorum. Bunu iyi bir söz yazarından söz satın almaya benzetebiliriz. Ben sonra bunun bestesini yapıyorum. Sizler de dinliyorsunuz.

Buradaki başarının sırrı nedir?
Bir kere sözler iyi ,çeviriler özenle yapılıyor,en önemlisi ise okuma tarzı ritimlerle kuma yani ritmotrans.

Bir diğer etken ise samimiyet ve iyi niyet .Zaman zaman grup üyeleri ile İstanbul ve Ankara’da toplantılar yapıyor ve deneyimlerimizi paylaşıyoruz.

 

ücretsiz Telkinleri bu linkten indirin...İlk gece uykuda sadece suçluluk duyguları doğa ve ego güçlendirici telkini dinleyin farkı hissedin.

İsme özel 250 ye yakın cd ^yi bu siteden özel olarak yaptirabilirsiniz.

 

 

 

Günün Fırsatları
Sepetim
28,000.00 TL
1,280.00 TL
1,280.00 TL
3,400.00 TL

Sepetinizde 33,960.00 TL tutarında 4 adet yaşam boyu garantili ürün bulunmaktadır.

Garanti ve iade şartları için tıklayınız


Sayfalar

video Atakan Sönmez

Odeme Sekilleri

 

KREDİ KARTINA 12 TAKSİT KOMİSYONSUZ ÖDEME YAPABİLİR. ARAS KARGO İLE KAPIDA DA  CD MP3 OLARAK DA ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ.

 

3  isme özel Cd alınca  ek 1 cd hediye.

5 isme özel Cd alınca ek 2 cd hediye

7 isme özel Cd alınca ek 3 Cd hediye

20 isme özel Cd alınca ek 15 cd hediye

 

Hediye cd lerinizi sepete eklemeyiniz.Siparis sonunda not bölümüne isimlerini yazınız.

 

Cd ler yaşam boyu garantilidir.Kaybettiğinizde ücretsiz tekrar isteyebilirsiniz.

Fayda göremediğiniz cd için yaşam boyu degişim ya da ücret iade garantisi.

2005 YILINDAN BERİ...Türkiye'de İlk ve En Büyük

Nasıl yani?


Dikkat

Subliminal CD satın alırken dikkat

Site sahibinin eğitimi  nedir?

 

''Konu ile senelerdir ilgiliyim, kişisel gelişim firmalarına danışmanlık yaptım gibi ya da yurtdışında eğitim aldım...'' gibi  cevaplar tatmin edici değildir.Atakan Sönmez Boğaziçi Üniversitesi  mezunudur.Ve dünyada hiç bir sitede bulunmayan ritmotrans telkin kaydetme yöntemini geliştirmiştir.

Garantisi Var mı?

Hayatimdegisti.com ve Telkincd.com 'daki tüm CD'ler yaşam boyu koşulsuz iade garantilidir.Büyük vaatler veren ancak hiçbir garantisi olmayan çalışmalar muhtemelen aldatıcıdır.

Herhangi bir firmaya bağlılar mı?

Sitemiz hayatimdegisti.com ve telkincd.com  Arketip Akademi Eğitim ve Danışmanlık firması bünyesi altındadır.Firması olmayan, iletişim ve yer bilgileri olmayan siteler güven verici değildir.

Telkinlerde hangi teknikler kullanılmaktadır?

Sitemizde kullanılan teknik ritmotrans tekniğidir.Bu tekniği Atakan Sönmez geliştirmiştir ve insan sesinin doğal ritmleri kullanılır.Bu yöntemde telkinlere ek  herhangi bir frekans eklenmez.Telkinleri düz bir tonla okuyup üzerine frekans ekleme işlemi kolaylıkla yapılabilir ancak bu frekanslar doğal değildir.Bu yüzden frekans ekleme gibi işlemler yapılan CD'leri dinlerken dikkat ediniz.


Yorum

 

 

Siteniz  hayatimdegisti.com ile tanışalı 6 yıl oldu.Bu sürede ingilizce bildiğim için dünyadaki siteleri araştırdım.Bir hard disk dolusu ingilizce telkin yüklemişimdir.Hiç biri sizin telkinleriniz kadar etkili değildi.Halen telkinlerinizi dinliyorum.Ayrıca Boğaziçi Üniversitesi Mezunu olup üzerine Psikoloji Master'i yapmış olmanız güven veriyor.İngilizce site çalışmalarınızı hızlandırmalısınız.Dünyadaki diğer siteler hep aynı frekans yöntemini kullanıyor.Tekniğinizin farkı ile çok başarılı olacağını söyleyebilirim.

 

Başka bir konuyu araştırırken sitenize rastladım.önce dikkatimi çekmedi sıradan bir gelişim sitesi zannettim.giriş sayfanızdaki müziği dinleyip dinlememe konusunda tereddüt ettim.daha doğrusu çekindim.ritmo trans kelimesi ilgimi çekti.herşeye rağmen müziği açayım dedim.açtım değişik geldi.dinledikçe bilmiyorum birşeyler hissetmeye başladım.müzikten sonra sitenizi daha ayrıntılı incelemeye başladım.daha önceden buna benzer şeyler duymuştum.daha da ilgilenmeye başladım.24 saat olmasına rağmen telkinmüzikleriniz ruhumun derinliklerinde bir şeyleri harekete geçirdiğini fark ettim.devam edeceğim.olumlu gelişmeler olursa buradan sizinle paylaşırım.hoşçakalın.mutlu kalın.

Ne kadar faydalandım bilemem ama çok uzun zaman olmadı telkin müziklerini dinleyeli....Ve uzun zamandır görüşmediğim psikolog bir arkadasımla görüştüm,telkinleri dinlediğimden haberi yoktu.Bana dediği şey ''Sen de bir değişiklik var ama ne çözemedim..Kendine telkin falan mı yaptın?''
Yani bunun üzerine daha da laf söylenmez:))Çok şaşırdım:)

 

 

Daha fazla başarı hikayesi için hemen tıklayın...