MÜŞTERİ HİZMETLERİ | SİPARİŞ TAKİP | İLETİŞİM

Şifremi Unuttum ?Şifre hatırlatması için sisteme kayıtlı e-mail adresinizi giriniz.Nasıl Komik Olunur!

66.95 TL + KDV
79.00 TL
Havale İle : 71.10 TL
 • Stok Durumu :
 • Var
 • Marka :
 • Teslimat Süresi :
 • 4-6 Gün
  MP3 %60 İndirimli - Hemen İndir !
  (Sadece link ve isimsiz)
  MP3 Olarak Satın Al 31.60 TL
  CD Olarak Adrese Teslimat
  (İsme özel ve kargo ile)
  CD-MP3 Olarak Satın Al 79.00 TL
  Bu ürünü 9 TL den başlayan taksitlerle satın alabilirsiniz.

  Beynini değiştir ve nasıl komik ve eğlenceli olunacağını, ve hatta güçlü subliminal mp3 albümümüzle nasıl iyi bir komedyen olacağını öğren.

  • Nasıl olduğunu bilmeden, doğal olarak insanları güldürme yeteneğini geliştirmek istiyor musun?
  • Yaşamdaki kendinle ilgili şeyleri daha az ciddiye almaya ve stresi, gerilimi gülerek uzaklaştırmaya mı ihtiyacın var?
  • Keskin mizahınla diğer insanları eğlendirme yeteneğine sahip olmak istermisin?

  Bazı insanların nasıl da hayatın komik yanını görmek için doğal yeteneklerinin olduğuna, ve etraflarındaki insanlara mutluluk getirdiklerini merak ediyor, buna hayret ediyor musunuz? Bazı insanlar doğal komiktir, veya bazı komedyenlerin sadece beden dilini izleyerek oluşturdukları komik dilleri ve kendine özgü mimikleri sizi güldürebilir.

  Çoğunlukla onlar böyle doğmamıştır, bu seviyeye gelmek yıllarını almıştır. Bizim subliminal mp3 albümümüz iki amaçla oluşturulmuştur-size mizah anlayışı kazanmanız için yardım etmek, neşelendirmek ve hayatın komik yanını görmenize, daha komik olmanıza yardım etmek, kendiliğinden espritüelliğinizi geliştirmek. Bu albümün nasıl işleyeceğine gelince:

  • Zihninizi, olayları ve kendinizi fazla ciddiye almaya son vermeniz için eğitir, ve durumlara gülme yeteneğinizi geliştirir, ve her şeyin komik yanını görmenizi sağlar.
  • Mizah dili oluşturma yeteneğiyle birlikte keskin bir espri anlayışı ve durumla ilgili mizah gücünü geliştirir.
  • Yeni mizah anlayışınızı hayata yaymak için kullanın ve stresli durumlara ferahlık getirin.
  • Yeteneğinizi, arkadaşlarınızı, aile üyelerinizi, okul arkadaşlarınızı ve karşı cinsin üyelerini güldürmek için geliştirir.
  • İnsanların hayatına eğlence ve mutluluk getirdiğiniz kadar, kendi çevrenizi de kahkahalarla kuşatırsınız.

  Kahkaha gerçekten en iyi ilaçtır; herkes kendisini güldüren insanı sever!

  Bu subliminal mp3 albümünü nasıl komik olunacağını öğrenmek için kullanın ve her zaman olmak istediğiniz mizahi kişi olun! Bu subliminal mp3 albümünü şimdi alın ve sizinle birlikte karşılaştığınız insanlara mutlu, neşeli enerjinizi yayın.

  Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın

  Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, 10 dakikalık subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek.

  Bu subliminal kayıttaki telkin cümlelerinin sadece bir kısmı bilgi amaçlı verilmiştir

  • Her zaman hayatın komik yanını görüyorum.
  • Her durumda komik bir yan arıyorum.
  • Her durumda gülebiliyorum.
  • Kendime gülüyorum.
  • Keskin bir mizah anlayışım var.
  • İnsanları eğlendirmeyi seviyorum.
  • Ben komiğim
  • İnsanların hayatlarına mizah katmaktan hoşlanıyorum.
  • Her zaman insanların yüzüne gülümseme getiriyorum.
  • İnsanlar beni komik buluyor.
  • İnsanlar benim varlığımdan hoşlanıyorlar.
  • Yaşama ışık dolu bir kalple yaklaşıyorum.
  • Zor durumlara ferahlık getiriyorum
  • İnsanların günlerini aydınlatıyorum
  ⤵ Bu bölümdeki yorumlar 200 üründen karışık olarak seçilmiştir.
  aslı - 29.03.2013 12:14:00
  ben ürünü aldım gece yatarken dinliyorum genelde sadece cdyi dinlemem yeterli mi başka bişey yapmam gerekiyor mu ne zaman faydasını görebilirim
  hülya - 25.09.2014 14:49:31
  3 aydır telkinleri dinliyorum.İnanılmaz değişimler yaşıyorum.Başlangıçta doğru bir şey yapıp yapmadığım konusunda kuşkularım,korkularım vardı.Fakat kendimi o kadar dipte hissettiğim bir dönemde tesadüfen bu siteye rastladım ki kurtarıcı gibi telkinleri dinlemeye başladım o dönemde benim için can kurtaran simidi oldu bu site.Etkileri görmeye başlayınca iyice sarıldım telkinlere ve forumdaki paylaşımlara.Teşekkürler Atakan bey.Daha öncede duygularımı paylaştım.TEŞEKKÜRLER. Denemelisiniz
  Harun Ersoy - 23.04.2014 13:40:26
  Borçlarından kurtul kayıtlarını yaklaşık iki haftadır dinliyorum ve şimdiden gereksiz ev ve işyeri harcamalarımı düzene soktum ve kredi kartı harcamalarımı artıran önemli miktardaki masrafları kısmayı başardım. Her seferinde kendime peşin ödeme yapmam gerektiğini hatırlatıyorum ve bu sayede tüm kredi kartı borçlarımı ödedim. Şimdi sadece bankamatik kartlarımı kullanıyorum ve kendimi çok daha özgür hissediyorum. Sanki bir fiyatına iki program satın almış gibiyim!
  Ali - 15.06.2013 20:07:25
  Bu insanlar iyi insanlar.Burda yazılan etkileri bende gördüm bende şükranlarımı sunarım.Elinize yüreğinize sağlık.
  aslı küçük - 06.01.2014 19:21:07
  Evet yaa iki gündür bu daha belirgin bende de genelde durumum şu . İnsanlara daha içten gülümsüyorum artık. Hayatımda ters giden beni üzen şeyler yokmu? herzamankine göre fazlasıyla da var aslında. Ama bu insanlara gülümseme lüksümü elimden almıyor şükür
  Yunus - 29.01.2012 13:02:55
  Kaydı dinlemeye başladığımdan beri günlük rutinim büyük bir değişime uğradı. Artık sahnede kendime olan güvenim çok daha fazla ve çok daha rahatım.Aynı zamanda şakalarıma ve fıkralarıma insanlar daha iyi tepki vermeye başladı.Yakşalık 2 aydır kayıtları kullanıyorum.Kayıtları ilk aldığımda arkadaşlarım bana gülmüştü ancak şuan daha çok gülüyorlar.
  faruk - 30.05.2014 18:51:30
  inanılmaz kararlar aldım.. 3 ayda... ama aldığım kararlarla insanların gözünde büyüdüm... başkaları benim peşimde koşuyor artık..... sevdim telkinleri..... aldığım en büyük karar süperman olmaktı.. hem süperman hem de bruce lee oldum..... seviyorum kendimi... ölümüne metal.
  kadriye - 17.01.2015 20:36:02
  MERHABA, Ben ÇOK teşekkür ediyorum Atakan bey……ama nasıl bir ÇOK olduğunu tahmin bile edemezsiniz…..26 yaşına kadar hayatı bir oyun gibi yasadım.Her sorunu her derdi umutla,sevgiyle,pozitif düşünceyle aştım.Ama o zaman bunları bilincli yapmamıştım.Sonra en son girdiğim işimde ilk yıllar harikalıklar devam ederken, son 6 yıldır bütün olumlu yanlarımı kaybetmeye basladım.Insanlar nasıl oluyorda bu kadar üzgün,bunalımlı,stresli,hayattan zevk alamaz halde oluyorlar diye düşünüp dururken , birden kendimide o insanların yanında buldum.O zamanlarda insanlara o kadar yansıyorduki benim pozitifliğimJ)) .Neyse 3-4 kere depresyona girdim.Psikiyatr ,ilac tedavileri vs..biraz duzelince bıraktım herseyi…..ama bir iki ay sonra başa sardım yine…..Sonra bir gün enerjilerle calısmaya basladım, islamı arastırmaya basladım.Tasavvuf okudum derken son geldigim nokta, bilincaltı temizligi idi. Bunu surekli ve duzenli bir şekilde yapmak icin hipnoz ve telkin cd leri ararken sizlerle karsılastım.Daha bir hafta olmadı cd leri dinleyeli ama, o kadar harika hissediyorumki kendimi….Eski kendimi yeniden kesfettim.Yeniden icimde beliriverdi mutluluk,hayattan alınan haz,alınan bir solugun essiz guzelliği, icim cıvıl cıvıl kıpır kıpıır bu gercekten anlatılması imkansız bir şey……Bir zamanlar sahip olupda sonradan kaybettiğim cok degerli bir hazineyi buldum ben…..bu olumsuz degisikligimin bedelini 50 kilo alarak odedim ve ne denediysem zayıflayamadım ama ozellikle 2 gundur saglıklı besleniyorum ve bunu o kadar yürekten ,o kadar zevkle yapıyorum ki. yaa anlatamıyorum yaaa….valla anlatamıyorum yasadıklarımı……ben yeniden doguyorum….yeniden dogdum ve yeniden büyüyorum….. Bütün bunlar sadece cd lerden olabilirmi diyorum? Diye düsünüyorum. Neden olmasın ki? İnanc ve bilincaltındaki temizlik ……zaten bizde var olanın , cd ler aracılığı ile üstlerindeki cöplükleri temizliyoruz.Böylece gercek sahip olduklarımız su yüzüne cıkıyorJ)))) Belki birazcıkda olsa anlatabilmisimdýr,yukarýda bahsettigim COK la neler anlatmak istedigimi… J)))) Belki birazcýkda olsa anlatabilmisimdir,yukarıda bahsettigim ÇOK la neler anlatmak istedigimi…Kadriye
  gül - 15.06.2014 20:18:55
  Ben hazırlamış olduğunuz telkinleri buraya yazdığı ilk günden beri sürekli dinliyorum, fakat hiç kesintisiz dinleme imkanım olmadı. Bu süre sonunda hayata daha iyi baktIğımı , insanlarla arasında ki davranışlarımda daha rahat olduğumu ve özellikle göz temasýnda önceki kadar çekingen olmadığımı hissediyorum. kendimi kötü hissettiğim zamanlarda diyeyim insanlarala konuşurken gözlerinin içine fazla bakamam, sanki gözlerime bakarken benim o an hissettiðim olumsuz duyguları görüverecekmiş gibi, şimdi daha rahatım bu konuda, gözlerimi önceki gibi kaçırmıyorum.. biz bu telkinleri işyerimde odamı paylaştığım bir arkadaşımla beraber dinliyoruz. o konuyu tam olarak bilmiyor, mp3 lerde psikolojik telkinler olduðunu onada anlattım bu arkadaşımda bu müziklerin dünyaya daha güzel bakmasını sağladığını ifade etti bana. Gül
  okan - 06.11.2014 15:51:45
  Ben ilk bir ay etkisini gördüm.Kalici olmasini umuyorum.
  handan - 20.04.2015 01:38:06
  'şaşkınım.kendime inanamıyorum.daha ilk denemde etki edeceğini söyleseler güler geçerdim. geçen yıl bu siteyi gördüm ama inanmadığım için bakıp çıktım.dün akşam gece 12 civarı öylesine sitelere girip çıkarken bu siteyle karşılaştım.iyicede okumadım.ücretsiz müzik filan yazıyordu.son yıllarda sabahları kalkamıyorum ağırlık, halsizlik,bitkinlik vir kahvaltıyla kendimi sokağa attım akşama kadar çarşı pazare hiç bir şey yapamamak beni çok üzüyordu enerji hapları,vitaminler aldım fayda etmedi.bende 59 yaşındayım herhalde yaşlanıyorum diye düşündüm.dün gece ilk kez bu sitede.önce sabah zinde kalkmak için sonra zayıflamak için ücretsiz bölümleri açtım.önce su sesi dinledim.sonra ney aman sende işte müzik dinletiyorlar diye düşündüm.ama aynı anda aşırı bir kalp çarpınıtısı heyecan hissettim.tuhaf geldi.biraz daha aşağıda yorumları okudum.meğer benim sadece müzik zannettiğimin içinde telkinler varmış.sabah erkenden çok hafif kalktımki ben asla duşa girmeden kendime gelemezdim.akşama kadar çarşı pazar dolaştım yorgunluk bilmeden.ve eve gayet dinç geldim.halen şaşkınım.bu gece gene tekrarlıyacağım.dilerim hep devam eder.her gün böyle zinde olursam neler yaparım.neler.'
  Selahattin Karaarslan - 10.12.2014 09:55:04
  Bu subliminal öğenin tam olarak amacı nedir?
  Alper - 10.02.2016 17:34:44
  Bu telkini alali 20 gün oldu ...dinlerken yüz kızarması devam ediyordu.biraz ümitsizliğe kapıldım.telkini bıraktıktan sonra etkiler muthisti.yanında gönderdiğiniz kılavuz da bununla ilgili bir şey yazıyordu.bu gibi deneyimleri yazarsanız daha iyi sonuç alınır.ben etki görmediğimi sanıp endiselenmistim.!
  volkan - 04.03.201419:04:17
  açıkçası bu telkinleri zevkine dinleyen biriyim acaba etkileri ne olacak ve kendime birşeyler katabilir miyim diye. herhangi bir sıkıntımın olduğunu düşünmüyorum da rahatım o konuda. buraya paylaşılan müzikler de çok hoşuma gidiyor o yüzden başta Atakan Bey'e teşekkür ederim.
  ibrahim - 06.05.2016 18:37:42
  Telkinler benimde sindirim sistemimi etkiledi, hatta sitede bu etki yazılarını gormeden önce anneme bahsetmiştim, acaba telkinlerden dolayı olmasın anne demiştim. annemde eğer öyle bir faydası oluyorsa bende dinleyeyim dedi
  zeyno - 16.02.2016 19:22:26
  MERHABA arkadaşlar daha bugün bizim ev sahibi sende bi değişiklik var dedi.Nedir dedim?Bu aralar seni daha mutlu daha keyifli görüyorum dedi çok şükür bu değişimleri yaşayabildiğim için emeği geçen herkesin yüreğine sağlık .....
  betul kirman - 04.02.2016 19:12:06
  Ben buraya üye olalı ve telkinleri dinlemeye başlayalı 23 gün oluyor. Bu süre içerisinde elimden geldiğince önerilen şekilde ego suçluluk telkinleriyle başladım bir iki gündür de kendine güven erteleme sosyallik arttırıcı ve başkalarının düşüncelerini önemsememe yi ekledim umarım doğru bir sıralama yapıyorumdur.
  hayal - 15.02.2015 20:05:48
  Merhaba arkadaşlar, Sizlere motivasyon olması açısında yazıyorum bu satırları. Çok küçük yaşlardan başlayan kendime güvensizliğim, topluluk içinde konuşamama gittiğim psikologların söylediğine göre babamın bana bir hediyesiymiş. Kendisi çok mükemmeliyetçi olduğu için bilinç altımda hep kendimi eleştiren, insanların ne düşüturndüğüne önem veren birisi oldum. Özellikle ergenlik döneminde tavan yapan güvensizliğim panik ataklara dönüşmüştü. O zamanlar böyle siteler yoktu. İnternette forumlarda dolanırken birisinin sosyal fobi ile yazdığı bir yazıyı okumuştum. “ne yaparsanız yapın sosyal fobiden kurtulamazsınız”diyordu. O zaman çok demotive olmuştum. Sonrasında bundan kurtulmak için ne gerekiyorsa yapacağıma söz verdim. Çok zorluklar çektim. Bir yılımın her gününü ağlayarak geçirdim. Ama en sonunda üniversitede okuduğu bölümümde bölüm başkanı, iş yerinde yönetici, sosyal bir çevrenin en aranılan insanı, doğumgünlerini minimum 20 kişiyle kutlayan birisi, oldum. Nasıl mı oldu bunlar? Korkularınızın üstüne gidin. Her korktuğunuzda üstüne bir tuğla daha koyuyorsunuz demotivasyon olacağınız sebeplere. Düşünce sisteminizi değiştirin. Bunun en hızlı yolu meditasyon ve telkin cd’leri. bizim zamanımızda yoktu veya ben bulamadım ama ben meditasyon yapardım. Hayatta her düşünce sistemine sahip olmak mümkün onu sadece beyninizde tekrar edip inanmanız gerekiyor. Bunun yanında sizi motive edecek başarılara ihtiyacınız var. Kendinizi okyanusa atmak gibi ama bir kere başardınız mı gerisi geliyor. birde bunları yaparken hayatı ve insanları sevmeyi sakın unutmayın. Hayatı severseniz onun da sizi sevdiğini göreceksiniz. Hepinize bol şans ve inanç diliyorum.
  oguz duman - 03.01.2016 19:57:16
  Eskiden en gerekli çok üzüldüğüm/incindiğim zaman bile karşımdakileri üzmemek veya kırmamak adına konuşamaz, tepki gösteremez içime atardım. Zamanla bu kendini koruyamamaya döndü. Daha sonraları bu gerekli zamanlarda kendimi savunmak için atak yapmaya, fevri davranmaya dönüştü. Bu da benim haklıyken haksız konumuna düşmeme, en haklı olduğum konularda bile haksız muamelesi görmeme yol açmıştı. Telkinleri dinlemeye başladıktan sonra tepkilerimi gerekli zamanlarda, yeteri kadar göstermeye başladığım için gereksiz öfkelenmelerim de kalmadı. Bir nevi öfke kontrolü sağladı bilinçaltım. Ben bu durumdan çok memnun kaldım açıkçası...
  Mehtap - 30.11.2015 01:36:17
  Dogumdan sonra dinleyip yazicam demistim aradan iki yil gecmis :) oglumun 1. Yas gununden sonra basladim kiloverme telkinini dinlemeye, diyet motivasyonu ile birlikte dinledim, tam iki ay sonra diyete basladim ve -30 kilo verdim, inanilmaz bir degisim, hamilelik oncesi kilomun hatta evlenme kilomun bile altina düstüm şuan :)
  Yunus Peker - 05.07.2013 09:43:16
  Daha önce suçluluk ve ego telkinlerini ücretsiz olarak dinlemiştim.Bu cd yi isme özel aldıktan sonra oyunumda büyük gelişmeler oldu.Uzun süredir beklediğim transfer bana göre oldukça iyi bir rakam ile gerçekleşti.Yeteneğim vardı ama bunu özgüvenli bir şekilde yansitamiyordum.Daha önce futbol ile uğraşmama kızan ailem şu anki durumdan çok memnun.
  beatrice - 17.01.2013 20:33:39
  merhabalar, daha önce mail sitesinde 4 kilo verdiğimden bahsetmistim. kilo vermeye devam ediyorum üstelik kendimi hiç zorlamadan. istediğim şeyden yiyebiliyorum,belki bunun formulünü bilmek isteyen arkadaslar vardir diye dusundum ve forumda paylaşmak istedim. bunu günlük kalori hesabı yaparak hallediyorum gunde 1200 kaloriyi gecmemeye calisiyorum, yedigim seylerin kalorilerini hesapliyorum ve boylece de istedigim şeyi yiyerek kilo verebiliyorum. Ancak bunun için yiyeceklerin kalorilerini bilmek gerekiyor. Aslında googleda kalori tablosu vb. kelimelerle arama yaparsaniz yiyeceklerin kalorilerini görebilirsiniz. Bende de aslına aburcuburlardan kahvaltılıklara kadar pek cok yiyeceğin kalorisini gösteren bir tablo var ancak bilgisayarda kayıtlı degil. Şu yoğunluktan kurtulur kurtulmaz bilgisayara geçmeyi düşünüyorum o zaman sizlere bunu da verebilirim. Bu sayede sabah sucuklu yumurta ve iki dilim ekmek, öğlen sütlaç ve tavuk ve akşam atıyorum ıspanak yemeyi yiyerek, ya da sabah mesela, bir dilim tost, öğlen bi pors. döner ve akşam mantı yiyerek zayıflayabiliyorum. aaa bu arada bir de aksam 6dan sonra yememeye de ozen gosteriyorum sevgilerleBeatrice
  Vahit Yıldırım - 21.02.2014 23:48:46
  Bu cd yi bu hafta içerisinde işime yardımcı olması için edindim not verecek bir çok öğrencim vardı. İşim başımdan aşkındı ve işlerin daha kötüye gidemeyeceğini düşünüyordum üstelik beklenmedik bir şekilde akrabalarımdan biri hastalandı ve bakıma muhtaç kaldı.Yönetici olan yöneticiler sonuç isterler.Dolayısıyla bu cd yi aldım ve yavaş yavaş,pek bir beklentim olmadan dinlemeye başladım ertesi gün tüm günün işlerini öğlen vakti tamamlamıştım.Bu cd sayesinde suan aileme odaklanacak bir kac hafta sürem oldu.
  salih karaca - 04.03.2016 20:01:26
  Telkinlerin hepsinde pek istikrarlı değilim.Ama mutluluk telkinini hiç bırakmadım.İlk başta tekrarlanan kuş sesi beni rahatsız etmişti.Birşey hissedemiyordum.Şimdi her yürüyüşe çıktığımda doğa sesleri eşliğinde,sıra mutluluk telkinine geldiğinde resmen bir freshlik geliyor, rahatlıyorum.İçim şenleniyor..Artık engellere takılmadan faydasını gördüğümü düşünüyorum..Hazırlayanların ellerine sağlık diyorum...
  Güney Çelik Yalçın - 20.04.2013 13:25:14
  Parayı çek MP3 kayıtlarını dinlemeye başladıktan sonra 15..000$ değerinde bir üniversite bursu kazandığımı bildirmek için yazıyorum. Tüm albümleri satın alıp iTunes a atmayi düşünüyorum.
  Ali - 11.02.2016 16:48:33
  Başarıyı çek albümünü dinledikten sonra ilk başta başarılı olacağıma inanmaya başladım daha sonra başarılı bir insan gibi hissetmeye başladım.Daha sonra vazgeçmediğimi farkettim.En güzelide başarılı duruşa sahip olmam oldu.Başarılı olma halini içselleştirince yavaş yavaş hayatım değişmeye başladı.Tabiki telkinleri disiplinli şekilde her gece dinliyorum.Çekirdek inanç cdmle beraber 35 konuda telkin dinliyorum.3 yıl kadar dinledim halada dinlemeye devam ediyorum.Belki sadece başarı telkinini 2 ay dinledim.Tek tavsiyem dinlemeye devam edin sıkılmayın.Zaten gece açıp uyumak zor değil.Mutlu gelişimler herkese
  züleyha - 17.02.2014 20:38:02
  merhaba arkadaşlar; paylaşmak istiyorum da bu mp3 eri dinledikten sonra bendeki gelişmeleri.. bir kere hakikaten dik yürüyorum, yüzüm gülüyor sürekli.. belki de insanlar abi ne var gülücek diyebilirler, umursamıyorum.. kendime güvenimi yeniledim, bu güven diğerlerine de yansıyor farkındayım.. gerçekten en önemli gelişme ne biliyormusunuz? kullandığım bütün sözcükleri bilinçli seçiyorum.. hani derler ya, boğazın dokuz boğum ağzından çıkanı kulağın duysun diye, ben daha ağzımdan çıkmadan seçiyorum sözcükleri.. bilincim, bilinçaltım şoklarda, karşılıklı gülüşüyoruz… şimdiye kadar olumlu ya da olumsuz verdiğim emirler öylesine kökleşmiş ki, onların hepsini söküp yeni tohumlar ekilince tüm alışkanlıklar yerleşmişlikler sonsuzluğun denizinde kaybolmaya mahkum olmayı pek hazmedemiyorlar.. ama ben olmuyo abi daha fazla seni sahiplenemicem diyince, pılısını pırtısını toplayıp gidiyorlar.. neyse biz kendimizi geliştirmeye karar verince de o an da karşımıza çıkan birinin müthiş desteğini deneyimliyoruz.. ve atakan kendindeki güzellikleri paylaşma adına geliştirdiği bu sistemle, mutlu doyumlu sağlıklı bireyleri yapılandırıyor diyorum ben.. yani biz birbirimizi birlikte yeniliyoruz… tabi ki sonsuz teşekkürlerimi yinelerim…Züleyha
  yunus altunsoy - 06.03.2014 11:30:28
  Telkini aldıktan sonra 1 hafta geçti.Derin nefes alıp verdiğimde o panik his ve kızarma hissi gidiyor.Tam sonuç için daha uzun süre kullanacağım.Ayrıca içinde gelen diğer telkinler özgüvenimi arttırdı.
  Remziye Yiğit - 23.01.2014 13:42:53
  Bu albüme oldukça şüpheyle yaklaşarak bir denedim ve yavaş yavaş değişimi hissetmeye başladım. Sanki her zamankinden çok kilo vermeye kararlı gibiydim. Benim için gerçek kanıt, ilk hafta üç kilo vermek oldu. Geçtiğimiz ayda ise 10 kilo verdim. Herkese çok teşekkürler.
  vahit yalçın - 11.03.2015 23:10:58
  Ben yorumların çoğuna inanmamıştım.İnternette bir çok yorum var.Özellikle bu sitenin 10 yıl üzerinde bir geçmişi olması ve yaşam boyu garanti kısmı dikkatimi çekti.Seneler önce hayatimdegisti.com sitenizden ücretsiz telkinleri dinleyen bir arkadaşım sizden bahsetti.İyi ki bahsetmiş.Özellikle odaklanma konusunda şimdiden çok fayda gördüğümü söyleyeblirim.Sadece klasik müzik ve doğa versiyonun yanında başka müzik versiyonları olursa daha iyi olur diye düşünüyorum.
  isa - 03.05.2016 18:58:04
  bende şunu farkettim arkadaşlar.kararında dinlemek gerekiyor. bende 2 yıl önce indirdim telkinleri vedönem dönem dinliyorum. ama özellikle ego güven güçlendiriciyi çok fazla dinlediğimde kendimi tanıyamıyorum.bayağı egosu şişik bir insan gibi davrandığımı farkettim.birkaç tartışma yaşadıktan sonra bunu farkettim. yani özellikle egoyu çok fazla dinlenmemesi gerektiğini düşünüyorum.
  mustafa ayaz - 15.04.2015 15:45:54
  öncelikle merhaba çalışmalarınız dikkatimi çekti dafa fazla aydınlatıcı bilgi almak istiyorum bana nasıl yardımcı olabilirsiniz telefonum 05448800816 vereceğiniz bilgi için şimdiden teşekkür ediyorum iyi çalışmalar diliyorum
  murat yıldız - 06.05.2013 21:09:27
  Kesinlikle Tv izlememi azalttı. Telkin öncesi dizikoliktim. Tv yi açınca kapama iradesini gösteremiyordum. Şimdi ise çok şükür açma iradesi göstermiyorum. Eşim işten gelince açmasa belki hiç izlemem. Aynı şekilde müzik de fazla dinlemiyorum. Bilhassa acı, matem arabesk duyunca hemen kapatıyorum. Bir de şu netkoliklik bitse. Foruma vs. gireceğim diye saatlerdir kalkamıyorum pc başından. Tamam nette faydalı bilgiler de öğrensem zaman çok uzun oluyor. Diğer işlerimi yetiştiremiyorum.
  Neslihan Yalçın - 12.02.2014 12:49:08
  Birkaç aydır seanslarımda albümlerinizi, özellikle pozitif düşünce üzerine olanını, rehberlerimden biri olarak kullanıyorum. Son derece popüler oldular ve gruplarımın konuşurken albümleri dinlemelerinden ve ilerleme kaydetmelerinden ötürü son derece memnunum. Sizi birkaç meslektaş ve arkadaşıma da tavsiye ettim; bence bu harika, basit ve etkili bir tamamlayıcı terapi yöntemi oldu ve yardımlarınız ile rehberliğiniz için sizlere minnettarım. Esen kalın.
  Julide - 23.12.2015 13:20:12
  Selam, geçtiğimiz hafta satın aldığım ev işlerini sevme kayıtlarından ötürü teşekkür etmek için yazıyorum.Genellikle yapacak çok büyük işlerim vardır ve evim herzaman dağınıktır.Sadece geçen hafta,son 2 ayda yaptığımdan daha çok iş yaptım.Evim çok daha temiz ütü ütülenecek eşyalarım çok daha az ve birdaha eskiye dönmeyeceğim Teşekkürler
  suleyman - 06.01.2016 20:03:13
  Çok güzel Teşekkür ederiz.Ellerinize sağlık.Çok işime yarıyr bu site. Tabii ki hafifleme rahatlama oldu. Çok güzel. Çok seviyorum.
  Lütfi Barlas - 20.05.2014 13:42:03
  Motivasyon kayıtlarını dinlemeye başladığımdan beri hayatım tamamen değişti. İş yerindeki performansım çok daha fazla arttı birkaç ay öncesine kadar bana yabancı olan harika iş etiği ve üstün performans gibi gerekçelerden ötürü terfi edildim! Yeni şeyler yapmaya odaklandım ve hiçbirşeyden vazgeçemez gibi, her şeyi bitirmek zorundaymışım gibi hissediyorum. İnsanlar yeni birine dönüştüğümü söylüyor ve bende bunu gerçekten hissediyorum.Çok Teşekkürler
  talip açıkgöz - 26.01.2012 19:11:43
  gerçeken ben de öğrendiğim ingilzce sözcükleri aklımda rahatlıkla tutabiliyorum.. ve düşününce 3 5 saniye civarında aklıam geliyorlar
  eda - 15.01.2015 20:11:24
  En son dinledigim ego güçlendirici telkin ile ilgili hissettiklerimi yazmak istedim.Sizde değişiklikler varmı bilmiyorum fakat bende var.Tüm gün dinliyorum.yazı yazarken.dun Bankada kuyruk beklerken dışarıyı farklı bir gozle gordum..Cok enteresan geldi ..Hani bilmedğiniz bir ile gidersiniz de tanıma amaçlı incelersiniz o şekilde..Halbukİ yıllardır bu ildeyim aynı sokak aynı dukkanlar..Birde gun boyunca depresif halým olmuyor..Eskisi gibi sıkıntı yasamıyorum.Sebepsiz huzursuzlugum azaldI .akIıma gelmiyor bile.. .Sebepsiz içim dolardı ağladığımı bile hatırlarım ama artık tık yok. EDA
  hüseyin türkoğlu - 26.03.2013 19:24:25
  ilk dinlediğim hafta gözüm ve beynim kamera gibi çalışıyordu. herşeyi dedekte ediyordu desem doğru olur.... ki zaten kafamdaki harita çıkarma bölümü artık gelişti yol güzergah çıkarma olayı özellikle istanbulda yaşıyorsanız çok önemli.. inanılmaz geliişti..
  merve nazlı - 09.01.2013 21:16:05
  aah yasasıın nerdeyse agladığım için sevineceğim (: bnde neler oldugunu anlamaya calısyrdum .d ben zaten sulu gözlüydüm telkinlerin yan etkisi etkisi geçince ağlamak istemiyorum artık :(
  Emre Açıkgöz - 25.09.2014 12:30:19
  Sağlıklı Yemek Yeme Alışkanlıkları kayıylarını dinlemeye başladığımdan beri sağlıksız yemeklerden başarılı bir şekilde kaçınıyorum.
  sevim - 04.01.2016 19:53:40
  Üyeliğimin bugün 7. günü. Telkinleri dinlemeye başladığımın 5.günü. Sadece mesai saatleri içinde ve iş arkadaşlarımın söylenmelerinden dolayı oldukça kısık sesle dinlememe rağmen ben de bendeki değişimleri paylaşmak istiyorum. İlk gün başımda şiddetli bir ağırlık oluştu. Sonraki gün bir şey olmadı. Ertesi gün midemde bulantı ve başımda yine bir ağırlık oluştu. Dünden beri farkettiğim bir şey var, o da duruşumun herhangi bir zorlama yapmaksızın düzeldiği oldu. Ayrıca göz temasım biraz olsun ilerledi ve yolda tek başıma yürürken kaşlarım çatılmıyor. Eskiden evden çıkmadan önce bir yerde gördüğüm yüz egzersizlerini uygulardım ki suratım gevşesin, işte gergin bir ifade takınmayayım diye. Ama bir süredir bunu uygulamıyorum ve artık gerek de duymuyorum. Son bir şey daha eklemek istiyorum. Sitede dağınıklıkla ilgili bir konu onu şiddetle tavsiye ediyorum. Erteleme olayını minimum düzeye indiriyor. Sevgiler, teşekkürler.:)
  ferda erkaplan - 06.05.2013 18:49:41
  Telkinleri düzenli dinlemeye başlayalı tam 3 gün oldu.. ilk 2 gün cok yorgun ve mutsuz basladım güne ama bu gün sabah beynimde şimsekler çaktı resmen ve uzun zamandır özel hayatımla ilgili önemli bir karar alamazken bu sabah hatta az önce tam istedeğim gibi bir konusma yaptım ve tamda istedğim tepkileri aldım.. konusmaya baslamadan önce öz benliğim sana güveniyorum dedim ve imgeleme yaptım :) sonunda beni özgürleştiren cok güzel bir karar almış oldum çok mutluyum hemen sizlerle paylaşmak istedim.. ve sorunun benim erteleme problemim olduğunu farkettim..ve artık hayatımda kafamı cok mesgul ettiğim ve bana kendimi iyi hissettirmeyen birşeyden kurtulmuş oldum.. ohhhhh kuş gibi hafifledim.. :))
  ediz özen - 04.04.2016 19:10:59
  Öncelikle çok teşekkür etmek istiyorum ben ,sanırım site sahibi Atakan Bey duygularımı nasıl ifade edeceğimi inanın ki bilemiyorum bu sitenin ismi bu kadarmı isabetli seçilir , emeğinizi, hakkınızı helal edin lütfen gerçekten mükemmel bir site burası tekrar tekrar teşekkür ediyorum size, sonra bitmek tükenmek bilmeyen sabrıyla her soruya , her tepkiye sevgi dolu olduğunu hissettiğim cevaplarıyla Shamanic, Sanemce, Redflowers, Keops, MüminOkan (bu arada önerdiğiniz kitapların çoğunu sipariş verdim bunu için ayrıca teşekkürler size) , ve şu anda adını yazamadığım diğer arkadaşlar sizlere de çok teşekkür ederim dilerim bu sabrınız, sevginiz hiç bitmesin.
  muzaffer - 03.04.2014 03:07:17
  merhaba arkadaşlatr ben almak istiyorum nasıl ?
  ismail - 08.01.2014 05:55:09
  oglum iki hafta icinde tirnak yemeyi birakti, herkese tavsiye ederim
  ali sever - 06.05.2015 20:51:39
  dinleyeli bir hafayı geçti.sabah işe giderken yada başka bir yere dik yürüdüğümü ve kendimi kasmadığımı farkediyorum.herşeyi kafama takmadığımı,acaba bir kusur mu işledim,yanlış birşeymi söyledim diye düşünceler kaybolmaya başladı.ayrıntılara fazla girmiyorum artık.zamanı akışına bırakmaya başladım.bu haftanın bitiminde yeni bir telkin eklemeyi düşünüyorum artık.herşey güzel olmaya başladı.size çok teşekkür ediyorum.
  zezgin dogan - 06.01.2015 20:21:29
  bende bu konuda artık çok daha rahatım:) ve gören herkes de gözlerimin parladığıı söylüyor,aynada da gözbebeklerimin içine dakikalarca bakabiliyorum:) teşekkürler atakan beyyy:)
  damla demir - 02.01.2016 20:20:17
  merhaba arkadaşlar, ben iki gün önce keşfettim bu siteyi.aslında arasıra googledan karşıma çıkıyordu da girip bakmıyordum içinde ne var diye, ısrarla karşıma çıktın.iki gün önce akşam eve döndüğümde inceleyeceğim dedim, akşam girdim siteye.mutlu değildim ama neyim olduğunu bilmiyordum, bilmiyormuşum, suçluluk metnini okuduktan sonra hissettiğim şeyin o olduğuna karar verdim meraklandım şarkıları indirip dinledim ve sabaha mutlu uyandım :) bende de göz teması kuramama, girdiğim kalabalık ortamlarda heyecanlanma (ellerim titremişti hatırlıyorum)i bi çok vaktimi kendi kendimle geçirme, içinde olduğum hiçbir proje için sonunu görememe isteksizlik vs vardı.şimdi sürekli insanlarla vakit geçirmek istiyorum ve önümüzdeki günler için çok heyecanlıyım (belki çok hızlı sonuç aldım ama bu tamamen aradığım şeyi bulduğumdan kaynaklı okuduğum metinlerden dahi çok etkilenmiştim ben müziklerini dinleyince daha keyifli bir hal aldı, mutluyum)
  Cansu - 5.09.2014 14:55:10
  Başta saçma gibi gelmişti ama bir yandan da bu kadar yorum yapanların boşuna konuşmadıklarını anladım.bende sabırla dinlemeye başladım ve gerçekten değişimler olduğunu yaşadım önceden düşündüğüm zaman kendimi kötü hissederdim ama şimdi artık düşünmekten korkmadığımı ve inancımın nasıl sağlamlaştığını kendime olan güvenimin gelmesini hayata başka yönden bakmayı öğrendim başta rabbimin yardımı var elbette çok şükür herşeye, hatalarımdan utanmak yerine onlardan aldığım dersleri düşünüyorum bence ilkönce ne istediğimizi ve inanmayı bilmemiz gerek inanırsak inşallah herşeye sahip olabiliriz çok teşekkür ederim bunları bizlere sunduğunuz için allaha emanet olun sevgilerimle
  gamze kocaman - 06.03.2016 20:02:39
  Ya bu nasıl bişedir kardeşim hazırlayandan Allah razı olsun nEdiim walla hi süper inanın kendime geldim yaaaa :)
  Burçin - 11.07.2013 13:11:31
  Bilinç dışı albümleriniz konstanrasyonumu ve odaklanma kabileyitimi çok geliştirdi. Birkaçını kullandım ve herkese tavsiye ediyorum. Okulda daha iyi konstantre olmaktan genel anlamda daha iyi odaklanmaya kadar hayatımın bir çok alanında bana yardımcı oldurlar.
  Hakan velu - 22.05.2015 19:46:26
  Arkadaşlar bu telkinden kalıcı sonuç aldınız mı? Bu veya diğer telkinler kalıcı mı?
  werther - 15.02.2015 20:10:28
  Atakan Bey, siz bir harikasınız Suçluluk duygusu ve ego güçlendirici telkinleri dinlememin bu gün beşinci günü (aslında artı iki gün daha dinlemistim gece gündüz dinlemediðim için o iki günü saymıyorum)Hani pazartesi sendromu vardır, çalışan insanların, bu gün de mi işe gideceðim, ne çabuk pazartesi oldu, kalkmam lazım, çok uyudum, ama uykumu alamdım ki, hadi kalk artık, beş dakika daha yatayım, beş dakika daha, eyvah yarım saat olmuş, geç kaldım, başım ağrıyor, uykumu da alamdım diye söylene söylene kalkardım, hem de pazartesileri değiil her sabah aynı işkenceyi yaşıyordum.Suçluluk duygusu ve ego güçlendiriciyi bir kaç gün dinledikten sonra her sabah saat çalmadan çok önce uykumu almış dinlenmiş bir şekilde uyanıyorum , böyle kendimi çok mutlu hissediyorum.Boşaltım ve sindirim sistemlerinde önemli ölçüde değişiklik var, düne kadar saatte bir tuvalete gidiyordum, neredeyse tuvalete karargah kuracaktım, neyse ki bu gün bir düzene oturuyor gibi, baya azaldı tuvalete gidip gelmelerim.
  ceylan - 04.03.016 20:04:24
  Insanlarla konusurken, fikirlerimi soylerken belirgin bir fark var. Daha onceden hareketlerim ve tepkilerim insanlarin dusunceleriyle sekil alirdi onlar ne dusunur diye hareketlerimi ve soyleyeceklerimi planlardim Ama smdi boyle degil icimden gecenleri ozellikle profesyonel ortamlarda ( is toplantilari) hic cekinmeden ve ustunde dusunmeden soyluyorum Insanlarin dusundukleri de belli bir seviyeden sonra beni ilgilendirmiyor Bu harika bi sey ozellikle takintilari olan biri icin :)
  gül özmen - 06.03.2016 19:18:22
  o kadar güzel ve faydalı bir site ki keşke daha önce burayı keşfetseymişim:)) öncelikle dış etkenlere bağlı olmadan mutlu,huzurlu ve güzel gözlerle dünyaya bakabilmek hayatın anlamıdır diye düşünüyorum zaten bu duyguların daimi olmasıyla aşılmayacak sıkıntı yoktur...desteklerinizden dolayı hepinize çok teşekkürler iyiki varsınız
  sakire - 06.05.2012 21:08:56
  Merhaba arkadaşlar.. televizyon izlemek benim için alışkanlığın ötesinde birşeydi.. öyleki televizyon çalışmazken uykum gelmezdi, ama telkinleri dinlemeye başladıktan sonra ve burdaki yorumları okuduktan sonra anladımki televizyon hayatımdan çıkmış gitmiş.. kesinlikle televizyonu sorunlu ruhların sığındığı bir araç olarak düşünüyorum ve bu telkinleri dinledikçe ruhumuzdaki güzel gelişmeler sonrasında televizyona olan ihtiyacımız azalıyor.. bu benim görüşüm tabii ama kesinlikle telkinler televizyondan kurtarıyor.. sevgiyle kalın..
  Teoman Okçu - 06.05.2015 02:34:31
  Sizden 2 çalışma aldım.Saç dökülmesi için olan çok etkili olmadı.Ancak yüz kızarması iyi sonuç verdi.Benim için gerçekten önemli bir konu özellikle iş yerinde çok sorun oluyordu.Artık kendimi daha güvende hissediyorum.Bu konuda yaşam boyu garanti vermeniz de oldukça güven veriyor.
  mehtap öztürk - 22.04.2016 13:06:15
  benim çekirdek inanç cd ile geldi. gerçekten işe yarıyor kelimeler dostum oldu.
  Ali - 23.05.2015 06:10:28
  Bu telkini dinledikten sonra hiçbirşeyi içime atmaz oldum.Eğer birisi canımı sıkmışsa paaat yüzüne bunu söylüyorum artık.Eğer beni mutlu etmişsede direk iltifat edebiliyorum.Bu harika bir gelişme.Herşeyi bastıran,kendisine yalan söyleyenlere dahi birşey diyemeyen ben çok değişti artık.Şimdi millet lafınıda biliyor haddinide.Bastırmıyorum ve öfke patlamaları yaşamıyorum.Teşekkürler atakan bey
  barış - 04.03.2016 19:47:55
  Bugün 4.gün ve bu kadar kısa zamanda belirgin değişiklikler olması beni ister istemez şaşırtıyor. Mesela düne kadar ilk 3 gün yoğun bir öfkelenme oluyordu ara sıra. Bu öfke ise eskisi gibi kontrol edebildiğim yada bastırabildiğim bir öfke değil, tersine kontrolü mü kaybetmeme neden olabilecek bir öfkeydi. Yani eski öfkeli hallerime göre çok farklıydı. Allahtan yalnızdım da kimse nasibini almadı :) Bugün 4. gün ve öfkeye dair ne bir iz nede bir belirti kalmadı. Hatta kendimi sinirlendirmek için elimden geleni yaptım. Kafamda nefret ettiğim ve taamülsüz davrandığım olayları kurguladım ama öfkeye dair hiç bir şey yok. Tersine içimdeki ses daha anlayışlı davranıyor artık. Düne kadar beni kızdıran olgulara dinamit gibi patlayan o ses, şimdi ise olguları sorguluyor ve inceliyor. Kimisi 10 günde bile netice alamazken, 4 günde bu kadar net bir değişim olması ister istemez şaşırtıyor insanı, bilmiyorum bu doğalmıdır?
  Ysf - 02.01.2014 18:42:39
  ürün sipariş eden kişinin gizliliği söz konuşumu malum özel hayat diye bir şey var? Evet ürün üzerinde hiç bir şekilde ne olduğu belirtilmez.Ayrca link olarak mailinize isteyebilirsinz.
  sevda - 06.02.2016 19:20:04
  Evet bende ayna egzersizi yaparken dikkat ettim gerçektende gözlerimde bir parlaklık var ve gözlerimin içi gülüyor...
  yeşim - 17.03.2013 20:37:19
  Herkese selam; Mesela eskiden tatlı yediysem nasıl olsa bozdum diyip başka şeyleride rahatlıkla abartıyordum veya tatlının hepsini bitiriyordum.şimdi tadımlık yiyerek ve bir sonraki öğünüde ona göre dengelemeyi başarıyorum sanırım.Ayrıca ek olarak hafızamda ilginç değişmeler oldu eskiden isimleri,yerleri bir olay anlatırken hep unuturdum ciddi bir ilerleme var..Bu scriptlerin nasıl etkisi oldu bilmiyorum ama isimleri ve yerleri unutmamaya başladım!!!Atakan bey sitenizi raslantı sonucu ulaştım ve çevremde ki ihtiyacı olduğunu düşündüğüm her arkadaşıma bahsediyorum.Gerçi konuyu toparlayıp anlatmam oldukça uzun sürüyor ama kime bahsettiysem soluğu sitede alıyor.))Kilo vermeme yardımcı olacak farklı bir script öneriniz varmı?Veya bana özel bir script hazırlayabilirmisiniz bunun için gerekli ödemeyi yapmaya hazırım.Ayrıca size teşekkür etmek istiyorum çünkü en azından bu sorunuma farklı bir bakış açısı kazandırdınız. Sevgiler
  mehtap - 15.02.2015 23:36:56
  Siparisimi az once verdim cok heyecanliyim uyku tutmuyor
  adnan - 02.01.2016 21:04:57
  teşekkürler atakan abi tşkler destek olan herkese Bende sabah uyanir uyanmaz ilk yaptigim sey tv acmakti...fakat bende artik tv izleme ihtiyaci hissetmiyorum..hic acmasam aklima bile gelmiyor, sevdigim bi kac program var, saati ve gunu aklima gelmiyor artik, bu konuda cok mutluyum cunku cok fazla tv izliyordum... Atakan beye ne kadar cok tesekkur etsem azdir.. Allah sizden razi olsun ya televizyon ne kadar hereksiz birşeymiş...
  ferhat - 06.05.2014 19:52:19
  __________________ Benim de gözlerim artık daha çok parlıyor. Rengi de açıldı biraz. Çok müthiş şeyler şu telkinler.
  ayla demir - 25.09.2014 12:40:24
  evet bende yaklaşık bir haftadır dinliyorum.gerçekten dinlediğimin 2.günüydü gece tuvalete kalktım ve arkamdan biri beni dikleştirdi sanki birden bire dimdik durmaya başladım ve hiçte zor olmadığını gördüm.(ben hep dik durmaya çalışıdım fakat sırtım ağrıdığı için tekrar omuzlarım düşük pozisyona dönerdim.)hiç sırtım ağrımadı. daha mutluyum. son aylarda annemle babama takmıştım onlara çok kızgındım ve ağlayıp duruyordum. şimdi onlara hiç öfkeli değilim. geçmişte ne olduysa oldu diyorum. beynim düşünmek bile istemiyor.birde benim egom çok kötümser bir olay olduğunda yada olmadığında hep devrede.artık onunlada konuşuyorum. büyü artık kötü günler geçti diyorum. benide karamsarlığa sürükleme diyrum. kısacası dinlemeye devam
  CG - 11.03.2015 22:13:04
  Bu cd yi dinlenmeye başlayalı daha 2 hafta olmuştu ki, ruh eşimle görüşmeye başladım. 7 ay içinde de evlendik. Hep sorunlu ve zor ilişkiler seçen biriydim. Şimdiyse çok mutlu ve huzurluyum. Bu kadar kısa sürede ruh eşimle bir araya gelmemde dinlediğim cd nin de etkisi olduguna inanıyorum. Herkese tavsiye ederim
  beyza cursi - 05.05.2015 20:22:02
  merhaba, ben de daha önce göz teması kuramazdım. 2 yıl önce tanıştım bu siteyle.kendine güven,suçluluk ve sosyallik artırıcı.. bence özellikle sorun göz temasıysa hepsinin de etkisi olcaktır. bende oldu..şükürler olsun.
  sevilay - 04.01.2016 19:07:37
  5 gün boyunca günce 8-12 saat civarınd dinlemeyle başıma gelenlerden bahsetmek istiyorum. zaten kişisel gelişim konusunda çok meraklı biriyim bu telkin parçaları da beni çok destekledi. herşeyden önce daha mutluyum. bu benim hayattaki en önemli amacımdır zenginlik, kariyer, saygınlık vb. şeylerden önce. bu ilk etki. ikinci olarak da yeni insanlarla tanışıp çok sıcak diyaloglar kurmam. hatta biraz kızlara karşı daha soğuk duruyorken bülbül kesilip kafa dengi biriyle arkadaş olmam da cabası. bu da ikinci etki. biraz da cesaret lazımdı onu da aştım. artık her konuda daha cesurum. bu da üçüncü etki. son olarak da tabiri caizse çok rahat bir şekilde laf sokmaya başladım kızdığım insanlara bunu fazla yapmazdım şimdi kendiliğinden çıkıyor öyle :) bir de unutmadan belirteyim. aynanın karşısına geçtiğimde içimden muhteşem olduğumu söylemek geliyor :) bakalım ikinci haftada neler olacak. bu süreci aylarca devam ettireceğim. belki psikolojik olarak kendimi daha olumlu görüyorumdur bilemiyorum artık ama kesin olan bir şey var ki hayatımda ilginç değişmeler başlıyor. bir de bunlara ek olarak okuduğum gelişim kitapları da çok yardımcı oluyor. sonraki süreçleri bu konudan paylaşırım artık her hafta teşekürler :)
  mehtap - 18.11.2015 16:16:35
  2 hafta dinledim faydasını görmedim, daha uzun dinleyiz,mükemmelliyetçilik telkiniyle kombin yapmayı düşünüyorum.
  Fallingforever - 25.07.2013 13:13:32
  Daha önce isme özel dinlediğim 3 telkin hayatımı baştan başa değiştirdi. Maddi konulardaki sıkıntılarım artınca artık bunun da zamanı geldiğini düşünüyorum. bilinçaltında istemeden kontrolsuzce yerleşen kayıtların tekrar programiza edilmesi gerekiyor.
  okan - 06.04.2016 18:39:41
  Merhaba. 6 aydır sindirim sisteminde sorun yaşıyordum. TV reklamrında gösterilen ürünlerden kullandım fayda göremedim. Sinameki dahil önerilerle içmediğim ot, yemediğim sebze kalmamıştı. En sonunda bir haftalık şişkinliğin ardından mecburen müshil almak zorunda kalıyordum.
  Sakine Aras - 04.02.2015 02:09:39
  Öncelikle bir gönül borcu olarak bu yorumu yapmak istedim.Geçen yıl sitenizden sipariş verip sadece 2 hafta dinleyip ön yargılı bir şekilde davranmıştım.Ücret iadesi istediğimde hiç bir sorun çıkarmadan ücretin tamamını iade ettiniz.Hatta cd leri geri almadınız.Cd leri dinlemeye devam ettim ve 4 yıldır atanamadığım bölüme atandım.İlk maaşımla kabul ederseniz tekrar ödemenizi yapacağım.Hakkınızı helal edin.
  Kadir Doğan - 12.09.2014 13:22:52
  Bu akşam şans oyunları kaydınızı satın aldım ve sonra hiç adetim olmadığı halde bir kazı kazan aldım ve 500 tl kazandım ! mp3 kayıtlarınızı herkese tavsiye ediyorum ve daha fazla kayıt satın alıp sonuçları size bildireceğim.
  isimsiz - 23.09.2015 17:26:48
  merhaba arkadaşlar bu telkin gerçekten işe yarıyor kalıcı sonuç için 6 ay devam edin, telkin isme özel olduğundan etkisinin daha etkili oldugunu anlıyorsunuz..
  mert - 06.02.2016 20:01:36
  Gerçekten benimde sırtımdan bir yük kalkmış gibi oldu.Önceleri hep bir acelem vardı.Her işimi çabuk yapmaya kalkardım.Bazen buyuzden işlerim ters giderdi,sinirlenirdim.Bu durumda beni daha gergin yapıyordu.Şimdi daha sakinim.Birseyler kaçıyoda ben geri kalıyorum duygusu yık.Daha dikkatliyim ve acele etmiyorum.En cok Bu duruma şaşırıyorum.Rahatım yani.Benim için önemli olan da bu zaten. çooook hafifledim bir sorunum var onuda halladebilirsem beni tutamazsınız sayenizde onuda çözmek üzereyim.biraz yasal zaman alıyor haklı olduğumu ilan etmeyi seçtim.teşekkürler hepinize..
  ersin kaya - 22.09.2015 12:56:57
  Etkili bir ürün,porno baağımlılığım geçti muhteşem bir ürün.Teşekkürler.
  emre guzel - 06.04.2016 19:02:03
  artık hayatimdegisti.com'un müdavimi ve destekçisiyim. zamanla başarı hikayemi sizlerle de paylaşacağımdan emin olabilirsiniz. büyük hedeflerim ve onları gerçekleştireceğime dair inancım var çünkü. şimdiden başaracağım herşey için size teşekkür ederim. keyifli günler
  şeyma - 04.01.2016 19:56:36
  Ben yaklaşık 1,5 aydır dinliyorum telkinleri Bugünlerde bir şey daha farkettim arkadaşlar. Daha doğrusu ben değil iş arkadaşlarım farketti.
  Funda Karakaşoğlu - 25.07.2014 11:00:00
  Bu harika kayıt için çok teşekkürler normalde gün içerisinde çok yoruluyorum ve derslerimin ortasında dağılmaya başlıyorum. Bu kayıt sayesinde gece uykularım daha etkin hale geldi ve sabah kalktığımda kendimi güne başlamaya hazır hissediyorum.
  buğra - 02.03.2016 21:11:21
  evet kesinlikle tv izlemem azaldı günde en fazla 20 dakika falan izleyebiliyorum diger evde bulundugum zamanlarda balkonda oturup laptoptan telkin dinliyorum :D önceden en az iki dizinin müptelası olup onların hiçbir bölümünü kaçırmayan ben artık Tv'yi kapadım.Duman ve özgün müziğinde fanıydım artık onlarını da dinleyemiyorum:)) __________________
  muzaffer - 03.04.2014 03:07:23
  merhaba arkadaşlatr ben almak istiyorum nasıl ?
  Hayri Asrlan - 01.01.2016 23:26:01
  Ben kilo verme telkinini dinlemeye başlamamdan, 1 ay içinde 10 kilo verdim benim bu çok zordu ama oldu çok menmunum.Hedefim 1 yılda 36 kilo vermek. bunu yapabileceğime inanıyorum .yaşım 42
  esra - 04.9.2015. 19:03:06
  Telkınlerle 1 sene once tanıstım 1 yıl boyunca aralıksız -fıresız her gece sabaha kadar telkınler caldı bas ucumda....buyuk bır ınatla dınledım..dınledıkce degsıyor degıstıkce dınlemeye devam edıyordum..... yasadıklarım hayatımda kı degısımler ınanılmaz oldu..her sey ama her sey degıstı ve ben bu degısımın asamlarını hep gordum hıc bır sey tesaduf degıldı İş hayatım gelecegim ailem cevrem sankı ben degıl onlarda degısıyordu ama ama bılıyordum kı degısen ben dım buda degısımın bır hedıyesıydı bana.... Ben 1 yıl once bundan tam bır yıl once hayatın ıcınden cıkılmaz bır acmazın ıcındeydım....işsizdim...mutsuzdum..hıcbırseyden zevk almıyordum degısımı hep aradım cogu kez ınanmadan cunku bu konuları suistimal eden "cook kısısel gelısımcıcı" var (kısısel gelısım kelımesıne de o kelımenın ıcındekı kastedılen anlamada asla ınamam onuda soyleyım).....bir gün site ile tanıstım daha telkınlerı ılk dınlemeye basladıgımda metobolızmamda kı degısıklıgı hıssettım sonrası gercekten bır roman....benım hayatımdakı gelısımlerı yasamak ıcın ya basınıza talıh kusu konmalı yada yadasını bende bılmıyorum cunkı hersey bır mucize gibi....(metafızıgede ınanmam )
  esin - 04.02.2016 20:11:08
  gercekten etkiliyor ben kucuklugumden beri kabizlik cekerim yaglar caylar neler yapmadimki simdi ilk defa bagirsaklarimin calistigini hissediyorum nasil oldugunu bile unutmusum ozellikle sabahlaribagirsaklarim geriliyo gibi oluyor isallah boyle devam eder atakan beyin soyledigi gibi sucluluk telkininden olabilir cunku ben kafama birsey taktimmi kabizligim artiyordu kabizlik artikca daha cok sinirleniyordum suclulugu dinliyorum bende arttirayim
  fevzi - 04.01.2016 20:06:48
  Telkinleri dinlemeye 2 yıl önce başlamıştım. Bir süre sosyo-fobi tedavisi görürken dinledim. Daha sonra bırakmıştım. Şu son bir haftadır tekrar başladım. Ve evet farklı bir etkisi olmuştu. Henüz tedaviye başlamadığım sıralarda , normalde ne zaman nerede olacağı belli olmayan tepkilerim net bir şekilde ve artarak seyretmeye başlamıştı. Sanırım şu anda da aynı şeyler olmaya başlıyor. Geçmişte yaklaşık bir ay dinleyip bırakmıştım. Şimdi ise bu süreyi uzun tutmak istiyorum. Fakültede hocalara bile beklenmeyen cevaplar vermeye başladım ki tek sorun biri bana takarsa yanarım. Ama en azından kendimi daha rahat dışa vurmam konusunda iyi.
  adem - 03.05.2015 18:55:39
  Yakinda gunluk acmaya niyet ediyorum ama onun oncesinde hep birlikte bir degerlendirme yapalim istedim Telkinler sonrasi Sizdeki Degisimler? Telkin sonrasi ya da daha da genellersek bu site ile tanisma sonrasi Sizdeki duygu degisimlerini, dusunce degisimlerini hatta ve hatta daha da genellersek tum degisimlerimizi burada paylasim diyorum ne dersiniz, olumlu olumsuz genel:) Ben basliyorum, Site ( Telkinler oncesi) *** Kendime guvenim azdi. *** Hergun ayni seyleri yapma ihtiyaci( Ise hep ayni isten gitmek zorunda olma hissi, ayni tv programini izleme, kisacasi monotonlasma ve bu hali farkedememe *** Sinirlilik ***Sabirsizlik *** Tahammul azligi ***Pismanliklar ama ayni tekrarlar *** Affedememe ***Huzursuz olma hali *** Asosyal olma( is sonrasi gezme haric sadece uyuma istegi ...vb) *** Yeni arkadasliklara kapali olma ( savunma mekanizmasi) *** Sigara icimimdeki artis *** Bunalma, cabul daralma ***Konsanrasyon daginikligi ***Is uyarilarini kisisellestirme . . . ve daha neler neler:)))) Ben ne cekilmez insanmisim beeee Telkinler sonrasi Sizdeki Degisimler?
  Suzan Demirtaş - 06.02.2014 14:52:03
  Bir hafta oldu ve Öfke Yönetimi kayıtlarını hala dinliyorum. Üzerimdeki etkisi inanılmaz oldu. Hala biraz gerilsem de artık öfke patlamaları yaşamıyorum ve bu durumun daha da iyiye gitmesi için sabırsızlanıyorum. Kocam bile farkı görüyor ve artık bağırmadığımı söylüyor. Çok teşekkürler!!! Ben gençken nerelerdeydiniz? Çok teşekkürler.
  Melek - 02.01.2016 16:51:08
  Yüz kızarması telkinini alalı 3 sene oluyor.fayda gordun ama taşınırken CD kayboldu.tekrar almak istediğimde bize ait kayitlarin yaşam boyu saklandığı söylendi ve kargo ücreti alınmadan tekrar gönderildi.bunun için tesekkur ederim.harikasiniz.
  Yılmaz Altunsoy - 21.05.2012 13:33:22
  Sizinle sadece parayı çek kayıtlarını dinlemeye başladığımdan beri bir zam aldığımı ve ayda 400 dolar daha fazla kazandığımı söylemek için yazıyorum. Hayatımda görmediğim paralar hayatıma girmeye başladı. Soran herkese parayı çek cd
  ayberk - 03.05.2016 19:51:32
  benim de tepkilerim hissedilir derecede netleşti.
  Yalçın Çömelek - 23.06.2014 13:47:09
  Kayıtlarınız inanılmaz, ne kadar hızlı işe yaradığına inanamadım. Ertesi gün tüm yemek alışkanlıklarım konusunda daha sağlıklı tercihler yaptığımı fark ettim ve birden sağlık konusunda bilinçlendim ve otomatik olarak salata ve meyveler tüketmeye başladım. Eskiden bunların yüzüne bakmazdım. Onun yerine çikolata, kola, yağ ve hamurişi tercih ederdim. Ancak şimdi bunların yerine meyve ve meyve suyu içiyorum. Birkaç gün sonra annem daha zayıf göründüğümü söyledi. Kotlarım bol gelmeye başladı.
  Serhat Duruer - 06.01.2013 00:35:28
  Bu telkini dinlemeden önce birikien projelerim yığılmıştı.Hem işyerinde hemde çalıştığım üniversitede bir türlü yapmak istediklerimi zamanında bitiremiyordum.Telkini dinledikten bir hafta sonra ertelediğim şeyleri tek tek yapmaya başladım.Öğrencilerin sınavlarını okumayı ilk kez erkenden bitirdim.Ben diğer telkinlerinizi aldım.En çok verim aldığım bu telkin diyebilirim.
  Meryem Tanna - 07.12.2015 13:24:20
  Başlangıçta biraz şüpheciydim ancak şu an gerçek bir takipçinizim! 2 diğer kaydın yanı sıra Parayı çek kayıtlarınızı edindim. Sadece 2 hafta gibi bir süre dinledikten sonra işyerimde masamda çalışırken olan şeylerin olmasını hiç beklemiyordum. İşimi sevmeme rağmen, bana çok iş yüklenmeye başladığını düşünüyordum ve karşılık olarak maaşımda bir artış bekliyordum. Bu talebim reddedildiğinde başka bir iş aramaya başlamıştım. Derken bir mülakata katıldım ve bir hafta sonra gittiğim mülakattan yılda 18.000$ getirisi olan bir iş teklifi aldım. Bu rakam o an kazandığımdan daha fazlaydı! Bunu bilinçdışı kayıtlarınıza bağlıyorum. Çok teşekkürler. Dinlemeye devam edeceğim.
  hüseyin obenik - 09.03.2013 19:32:23
  orgazmlarınız daha eğlenceli ve keyifli oluyor...
  sertan akar - 09.03.2013 19:34:28
  askerden sonra bir yıl antidepresan kullandım. hem askerlik hem de antidepresanlar ciddi sıkıntılar yaratmıştı. sahip olduğum ereksiyon olamama sorunum bu telkinle artık tarihe karıştı...
  Hatice saglam - 02.03.2016 16:44:05
  Bu konuyu uzun suredir cozememistim.sizden aldığım telkini cep telden dinledim.istediğim sonucu alamayınca PC den dinlememiştir onerdiniz.PC de dinleyince iyi sonuç aldım.
  filiz kestane - 04.03.2016 19:58:53
  Öncelikle selamlar sevgiler arkadaşlar. 3. haftamdayım .... bu üç haftada 31 yaşına kadar farkına varamadığım beni; yaşamaya ve uygulamaya başladım. Hayatımı istediğim gibi yönlendirmeye, olumlu düşünmeye, kahrolduğum olay ve kişilere daha dik ve net olamaya başladım. Planlamam inanılmaz gelişti. Kendimi farkettikçe ve gücümü gördükçe çok daha fazla mutlu olmaya başladım..Korkularımın üzerine gidebiliyorum . ( onlar benim üstüme değil, ben onların üstüne :-) gidiyorum. ) 2. haftamın başlarında biraz telaşe kapıldım çok fazla uyumak, farkına varamadığım huzursuzluklar yaşadım 4 gün kadar sonra nasıl oluysa daha da güçlendim... allah razı olsun emeği geçen herkesten. Hiç birşey tesadüf değil onu farkettim...
  tuncay - 06.05.2014 20:11:42
  göz teması benim için her zaman önemli olmuştur. karşımdaki insan benimle konuşurken gözlerime bakmazsa dürüstlüğünden şüphe duyarım. bence göz teması iki insan arasındaki güen duygusunu oluşturmak açısından kesinlikle çok önemli. __________________ AY IŞIĞINDA SAKLIDIR...
  zeki - 01.03.2016 20:14:36
  arkadaşlar ben bu sitede yeniyim. ego güçlendirici olan mp3'leri dinledikten yaklaşık 1 hafta sonra etkileri görmeye başladım. Önceden bakabilsemde acaba yanlış şeyler düşünürler mi diye fazla bakmaktan kaçınırdım. Şimdi konuşurken insanların gözlerinin içine daha rahat bakmaya başladım. Artık gözünü kaçıran taraf karşı taraf oluyor. Bu da benm içimde anlık bi zafer duygusu oluşturuyor.
  mehtap - 18.11.2013 16:06:14
  Aldım fakat düzenli dinleyemedim.doğumdan sonra dinlemeyi planlıyorum.burada fikirlerimi paylaşacağım.
  erturk sinan - 01.01.2016 21:15:17
  ben ego suçluluk kendine güven telkinlerini dinliyorum daha önce ego ve suçululuğu 1,2 hafta gbi bi süre belkide daha az . dinlemiştim sonra sabırsızlık ettiğim için bıraktım ama şimdi tekrar basladım busefer 3 telkinle.. dinlmeye baslayalı 4 gün oldu ve olup olmadık şeylere gözlerim dolmaya basladı tv de azda olsa duygulu bi sahne çıksın gözlerim doluyo bu bende öneden hiç olmazdı etkilemezdi beni..ve bi olay oldu bugün normalde aglamazdım diye düşünüyorum ama kafama kötü şeyler geldi ve aglama bastırdıı..kendimi kötü hissediyorum..inşallah düzelicek.sabırla dinlemeye devam
  çiğdem - 06.01.2016 19:15:16
  önceden mutlu olmam için dışsal kaynaklar gerekiyordu. telkinleri dinledikten sonra ise-halan dinliyorum. içsel bir mutluluk ve sevinç duygusu kaplıyor beni. bu da oloğanüstü güzel bir duygu:)
  ersoy - 06.01.2014 19:19:38
  Gördüm, gördüm Atakan bey gerçekten dediğiniz gibi saat 17:40 gerçekten etkiler çok çabuk ortaya çıktı.Gözlerimin içi gerçekten gülüyor ve daha parlak.
  belgin - 06.04.2016 21:13:17
  Merhabalar.Bugün telkinlere başladıktan sonraki 13.günüm.Çok mutsuz geçirdiğim ilk haftamdan sonra çok rahatladım.Eskiye göre daha neşeli hatta çok daha neşeli olumlu ve canlıyım.Atakan abiye ve diğer herkese teşekkürler Teşekkürler sevgili meninje herkese tavsiyem sabırla ve kararlı bi şekilde telkinlere devam etmeleri..Tekrar teşekkürler
  melermin - 06.05.2016 21:01:39
  bence tv izleme alışkanlığı hayatımızda psikolojik olarak oluşan boşlukları doldurmak için yararsız bir çabadır bence telkinleri dinledikten sonra HAYATINIZ GERÇEKTEN DEĞİŞİYOR ve siz eskisi gibi o boşluklarınız olmadığı için tv izlemiyorsunuz
  Gülay Kartal Jones - 01.05.2016 13:55:43
  Bu mesajı size kısaca teşekkür etmek için yazıyorum! Birkaç tane bilinç dışı mp3 kayıtlarınızdan satın aldım ve büyük etkisini gördüm. Çocuklarım genelde erken kalkar ancak her zaman ben her zaman erken kalmakta sıkıntı çekmişimdir.Mp3 kayıtlarını kullanamaya başladığımdan beri yataktan kendimi harika hissederek kalkıyorum çok teşekkürler.
  Asya Gülen - 22.09.2014 14:00:42
  Normalde 1 ile 3 arası yatardım ve sabah oldukça geç genellikle 10 da kalkardim.Bu telkin sonrası daha zinde uyandığımı fark ettim.
  mehtap - 29.01.2015 16:05:10
  Doğumdan sonra dinliyorum ara sıra bile olsa ise yarıyor. Enerji veriyor is yaparken yorulmuyorum
  Nimet - 02.02.2016 17:38:34
  Ben kışın kullandim ama yazın etkili olur mu diye merak ediyorum eğer yaz da etkileri devam ederse bilinçaltı temizliği almayı düşünüyorum.birde sosyal fobi için set alsam o da faydalı olur mu?
  Meliha Gizdeş - 23.09.2015 13:45:04
  Egzersiz motivasyonu kayıtlarınızı bir süre önce dinlemeye başladım. Birkaç haftada edindiğim sonuç kendime bunu devam ettirmeye söz vermem yönünde oldu. Çünkü işe yaradı, şüphe yok ki mp3 kayıtlarınız cidden işe yarıyor. İşe yaradığını biliyorum çünkü kayıtları dinlemeye başlamadan önce egzersiz yapmaktan cidden nefret ederdim. Kayıtlarınız içimde bir ateş yaktı. Artık spor yapmamak için bahaneler üretmiyorum. Ayrıca metabolizma kayıtlarınız benim için altın değerinde. Resmen içime giriyor ve beni spor yapmaya teşvik ediyorlar. Sonuç etkisini mutlak kılmak için spordan önce ve sonra dinliyorum.
  hasan - 06.04.2016 20:00:25
  muazzam bişey bu yaklaşık 1 aydır reiki yapıyoırum ,daha başlangıçtayım bu telkinlerle çok daha rahatladım teşekkürler
  akkoca - 15.01.2014 20:04:43
  Öncelikle emegi gecen herkese teker teker tesekkurlerimi iletmek istiyor ve bende kendimde görmüs oldugum desiklikleri sizlerle paylasmak istiyorum. Bu siteyle yaklasik bir hafta önce tanistim ve son üc gündür ego gûclendirici ve kendine güven telkinlerini is yerinde 8 saat dinliyorum.Degisimler simdiden inanilmaz. Arasira dik yürüdügümün farkina variyorum,insanlarla daha cok göz temasi yapiyor ve kendimi daha rahat ifade edebiliyorum.Suan yasim 25 in sonlarinda ve bu site 2006 dan buyana faliyetteymis, tanismamiz biraz gec oldu ama zarardan ne cabuk dönersek kardir degil mi?:)Yakinda kafamda belirledigim cdleri siparis edecegim ve gelismeleri paylasmaya devam edecegim .Atakan bey basarilarinizin devamini diler,sonsuz sükranlarimi sunarim. Selamlar
  dilek bingol - 12.12.2015 19:21:39
  insanların dikkatini çektiğimi farkettim ama bunun telkinlerin etkisiyle olduğunu düşünememiştim..şimdi daha iyi anladım..Burada emeği geçen herkese teşekürler..Ayrıca foruma yazan arkadaşlarada teşekür etmek istiyorum...forumuda yorumları okudukça motivasyonumuz artıyor..telkinlerin etkisini kısa sürede almamızı kolaylaştırıyor..
  Yasemin Tohumcu - 25.09.2014 12:33:19
  Bu albüme oldukça şüpheyle yaklaşarak bir denedim ve yavaş yavaş değişimi hissetmeye başladım. Sanki her zamankinden çok kilo vermeye kararlı gibiydim. Benim için gerçek kanıt, ilk hafta üç kilo vermek oldu. Geçtiğimiz ayda ise 10 kilo verdim. Herkese çok teşekkürler...
  Koray Çakmak - 03.05.2014 22:17:18
  Bu set ilk 15 gün bende biraz gerginlik yaptı.Sonrasında ise odaklandığımı hissetim ve test başarım arttı.Acaba bu gerginlik normal mi.Test başarım gerçek sınavda bu şekilde devam ederse sitenizden bir çok cd sipariş vereceğim.
  Rabia - 25.04.2015 19:25:49
  Ürünü satın alalı tam 7 gün oldu hergün düzenli olarak dinliyorum. Genelde gece yatarken diğer telkinlerle beraber dinliyorum. Gündüz ders çalışırken vs tek ders çalışmak telkinini dinliyorum. İnanır mısınız bilmiyorum ama gerçekten içime bir ders çalışma şevki geldi. Maşallah diyelim :). Belkide psikolojik ama iyi ki almışım. Şuan vize dönemindeyim. Bakalım notlarımdada artış olacak mı vize notlarım açıklandıktan sonra tekrar yorum yaparım.
  duygu özkab - 06.10.2014 20:42:26
  sürekli biri beni uyarıyor gibi bende dik yürüyorum
  derya kılıc - 06.05.2013 18:26:52
  gülenyüzüm kabızlığın bizi terk etmesi kalıcı,hayatımda ilk defa dolu dolu birbuçuk aydır rahatım,neler yapmadımki zeytin yağından tut aklına gelebilecek hertürlü ot ve tohum denedim,otların çöplerin kabızlığıma faydası olmadı ama keten tohumunun menapoz döneminde çok faydasını gördüğümü düşünüyorum,çünkü kemik erimem,ve menapozla ilgili hiç bir şikayetim yok,yanlış bilmiyorsam keten tohumunun faydaları arasında buda varmış.aslında otlar çok şifalıda bizim istediğimiz yönde olmayınca sinir oluyor insan..şimdi eksik olan bir çok tahtada yerine koyuluyor ( bazılarında çatlak olan tahtalar bende epeyce eksikti) gün geçtikçe daha iyi olacaksın..müzikleri birazda eylemlerimizle desteklemek gerekir diye düşünüyorum, ilaçları eczaneden alıp içmedikten sonra doktorun yazdığı reçetenin bir faydası yok değilmi, saygılı sevgiler
  mehtap - 21.02.2015 13:20:58
  Alalı çok oldu, topluluk önünde konuşmayla beraber geldi, surpriz oldu 2 telkinim birden oldu.dinlicem ertelemeden daha fazla ins
  mehtap - 29.01.2014 16:05:00
  Doğumdan sonra dinliyorum ise yarıyor. Enerji veriyor is yaparken yorulmuyorum
  Tarık Altınsoy - 30.05.2014 13:38:36
  Telkincd.com isimli sitenizden kendini sev ve olumlu yaklaş isimli mp3 kayıtlarınızı edindim. 1,5 ay boyunca kullandıktan sonra bilinçaltındaki etkilerini fark etmeye başladım. Örneğin, ilk olarak geceleri aynaya baktığımda beni, şahsen ve bizzat kendimi ne kadar sevdiğimi düşünüyordum. Yüzümdeki gülümseme giderek büyüyordu ve söylediğim şeyin doğru olduğunu biliyordum. Kendimi seviyorum ve bunu gözlerimin içine akarak söyleyebiliyorum. Deneyin ve görün. Aynanın karşısına geçin ve kendinize kendinizi sevdiğinizi söyleyin. Büyük ihtimalle sevmediğinizi fark edecek ve söylediğiniz şeyden rahatsızlık duyacaksınız. Kendini sev kayıtlarını sinleyin ve değişimi görün.
  irfan - 11.01.2016 19:02:36
  Bende telkinleri dinlemeden önce mutlu görünen,ancak mutsuzlıgu tek başına yaşayan biriydim şimdi mutlu oldugumun farkındayım bu steye çok teşekkür ediyorum gerçekten hayatım degişti
  mumin - 06.05.2016 19:05:48
  ben hangi telkini dinlersem dinliyim belli bi zaman sonra içime aşırı derecede mutluluk doluyo normalde hep sıkılgan bıkkınımdırmesela şimdi 4 saattir kilo verme güven klasik telkinini dinliyorum henüz zayıflamamış olsamda çok mutlu hissediyorum kendimi çok eğleniyorum __________________ o kadar güzel ve faydalı bir site ki keşke daha önce burayı keşfetseymişim:)) öncelikle dış etkenlere bağlı olmadan mutlu,huzurlu ve güzel gözlerle dünyaya bakabilmek hayatın anlamıdır diye düşünüyorum zaten bu duyguların daimi olmasıyla aşılmayacak sıkıntı yoktur...desteklerinizden dolayı hepinize çok teşekkürler iyiki varsınız
  Yunus ulusoy - 05.02.2016 16:40:40
  Yüz kızarması için beklediğimden çok daha iyi etki oldu ama terleme konusu geçmedi.bu konuda ne onerirsiniz.terleme için çalışmayı ayrıca mi almalıyım.ikisini birlestirseniz bizler için daha verimli olur.
  MEHMET Tunçel - 12.06.2013 13:47:30
  Eskinden aklıma bir çok iyi fikir ve plan gelirdi ancak iş icraata döküldüğünde motivasyonum hiç yeterli olmazdı,sanki çok büyük planlarım olmasına rağmen önümde engel varmış gibi kendime kızardım.Kayıtlarınız bana büyük bir odaklanma ve planlamı gerçeğe dönüştürme gücü verdi.Artık başladığım işi bitirmeye ve bırakammamaya karşı motivasyonum çok sağlam size herzaman minnettar olucam.
  kerim - 04.02.2016 20:02:28
  Telkinlere ilk basta sucluluk duygusu ve ego guclendiriciyle basladim daha sonra ozel telkinlerden dinlemeye basladim ( takintilardan kurtul) 2 3 senedir ilk basta hastalik takintisi olmak uzere bir cok takintili dusunceye sahiptim. Takintilarim tamamen gecti mi hayir bazi gunler kendimi cok daha iyi hissediyorum bazen de eskiden kalma beni uzen seyler gozumde canlaniyor ama telkinleri her gun dinlemeye devam edicem cunku degisimi farkindayim
  metin - 02.03.2016 18:36:53
  Mükemmel etkiler Telkinleri dinlemeye yaklaşık 1.5 ay önce başladım. İlk önce isme özel mutluluk ve disiplin telkinlerini dinledim. Sonra kendine güven ve daha yaratıcı ol gibi telkinleri listeme ekledim ve şuanda hem kendinden emin, hem oldukça farklı düşünen ve hemde ...
  emel - 11.06.2013 23:16:30
  Fransızca telkinini 4 ay dinledim.Özellikle son ay etkilerini iyice farketmeye başladım.Sabırla dinlenmesi gereken bir çalışma.
  gulay - 24.02.2015 19:49:55
  Kadinlar da bunu dinleyebiliyor mu?
  ali sungur - 16.04.2013 12:03:25
  Olabilir baski kuralim:) bu telkin tam olarak ne ise yariyor? Forum sayfasina verilen bilgi desteği burayada verilse cok iyi olur.bazi telkinlerin tam olarak ne ise yaradigini bilmiyoruz bu telkin gibi.
  nesrin özcan - 09.01.2016 20:39:18
  ben dik durma konusnda büyük problemi olan bi insandım resmen kamburdum ve bu benim için aşırı derecede kötü bi durumdu hatta bi dönem artık dik olamayacağımı kabul ettim ancak daha telkinlerimi dinlemeye başladığım 3. veya 4. gün bunun inanılmaz bi şekilde düzeldiğini ve artık dik durduğumu fark ettim ilk başlarda hafif eğilmeler yaşıyodum ancak devamlı içimden bir ses sen artık kambur değilsin dik durucaksın kafanı kaldır ve ileriye bak diyodu şu an için bir tek yemek yerken eğiliyorum haliyle yoksa zor oluyo :) ama şu an ilk başlarda dediğim gibi inanılmaz gelmiyo artık çok rahat bi şekilde inanıyorum buna zamanında telkinin gücü ile ilgili biraz bilgim vardı ancak bu kadar etkili olacağını düşünmemiştim gerçekten çok başarılı işler çıktı sonuşlarını görebilmek muhteşem bi şey ve şu an dik yürümek benim için mikemmel bir motivasyon çok çok teşekkür ediyorum her mesajımda ediyorum ancak yine de az olduğunu da biliyorum sayenizde şükretmek nedir onu bile öğrendim.... __________________ Her şey çok güzel!!! önceleri özentiden midir nedir eğilerek yürüyordum şimdi dik yürüme ve dik oturma konusunda şu an çok rahatım.
  muhammet - 26.03.2013 19:14:07
  genel olarak telkinlerinizde çok yarar gördüm ama bu telkinden nasıl bir yarar gördüğümü söyleyemem çünkü öğrenci değilimi.. ama bu telkinlerle birlikte aldığım telkinler zekamı artırdı... sizi seviyorum
  Ali Cuma - 31.05.2015 09:42:19
  Fotoğrafik hafıza telkininden sonra sanki beynindeki at gözlükleri kalktı ve herşeyi daha kapsamlı analiz etmeye başladım.Bence bu telkinler yüzyılın buluşu.! Ben onlarca telkin dinledim ve dinlemeye zevkle devam edeceğim.Herbirisi harika.Resmen boyut üstüne boyut atlattılar bana.Kişinin bilgi seviyesi telkinlerin etkisinde bilginin gücüne dayalı ayrı açılımlar yapıyor.Adamlar beyin proğramlama teknolojisini ilan etmişler..! Daha ötelerinide keşfetmek dile
  Adalet Arslan - 23.03.2016 13:45:59
  Size asla yeteri kadar teşekkür edemem! Yeni evimin yanında bir spor salonu yoktu ve evde spor yapmak için yeterince motive değildim. Spor aletlerimin olmaması da bu durumu iyice kötüleştiriyordu. Kayıtlarınız sayesinde artık her sabah evde spor yapıyorum. Yeni aletsiz spor programı sayesinde cidden farkı hissedebiliyorum.
  rabia - 02.02.2016 00:57:04
  Gerçekten işe yaradı hem de bir kaç gün dinlememe rağmen. Şuan hafızam daha duru istediğim şeyleri rahatlıkla hatırlayabiliyorum. Ben bu telkini sınavlarım için aldım. Çok unutuyordum sınavda. Ama bu sefer hepsi aklıma geldi. Bu telkinler iyi ki varlar.
  emirhan - 06.05.2011 21:03:51
  bende tv yi çok izleyenlerdim.hem öyle böyle belgesel falan değil ne bulursam.tv yi kapatınca yalnız hissederdim kendimi,izlemesem bile mutlaka açıktı.hemde tüm gün sabah 7 akşam 24.abatmıyorum inanın.bazen oğlum hem salonun hem oturma odasının televizyonunu açıyordu.gidip kapatacağıma hoşuma gidiyordu, bi ses kargaşası içinde bende ikisinide izleyemeyip gündelik işlere dalmışken rahatsız olmayıp aksine rahat hissediyordum.cümlelerimi geçmiş zaman diye bitiriyorum çünkü inanılmaz bir şekilde tv den soğudum.hemde farkında olmadan.anlayın işte nasıl bir manyaklıkla tv izleyen ben iki haftadır tv açmadım.bu arada müptelası olduğum tek bir diziyi bile haftada bi gün izleyemiyorum.yarım yamalak şöyle ilgisizce bakıp hemen bıkkın şekilde kapatıyorum.gün boyu hiiiiçççç açmıyorum.bunun farkında değilmişim ayrıca.atakan beyin yazısını okuyunca aaaaaa ben hiç tv izlemiyorum ki dedim kendime ve yazmak istedim.ben bile farkedince şaşırdım.şu anda hissettiğim duygu sanki televizyon nedir bilmeyen böyle birşeyden haberi bile olmayan bir kişi duygusu.ilginç ama gerçek.sağolun atakan bey ve site yönetimi
  ruhi akça - 9.11.2013
  sanırım bende işe yaramaya başladı!
  kamile akar - 26.03.2013 19:10:24
  bu telkini dinledikten sonra harıl harıl ingilizce çalışmaya başladım.. ve bir ay içerisinde 5000 yeni sözcük öğrendim... teşekkürler...
  ömer - 07.10.2013 22:34:44
  hocam benim dilim r,l,y dönmüyor bunun içinde başarı olurmu.
  Müzeyyen - 15.01.2015 20:08:52
  bende artık kendimi çok mutlu hissetmeye başladım acaba insanlar ne düşünür diye düşünmeden rahatça kendime güvenerek konuşabiliyorum. ama insanlar daha sinirli oldugumu söylüyorlar olsun daha öncekilerine saysınlar .bendeki etkileri inanılmaz hem sigarayı bırak hem kilo ver hemde kendine güven .burası adını hakeden bir yer hayatım degişti. bende hep hayatımın degişmesini çok istemiştim zaten.benim için çok kolay ve çabuk oldu
  selim akkaya - 07.05.2013 19:31:00
  gerçekten etkili bir ürün... kafanızı sanaldan kaldırıp gerçeğe çeviriyorsunuz..
  zemine - 06.02.2016 20:20:56
  benim en baş sorunum bu bazen cok yakın oldugum kişilerde bile oluyor.içimden kafamı duvarlara vurmak geliyor.kitlenip kalıyorum çözemedigim bir meseledir.telkinlere başlıyalı 2 gün oldu umarım etki edeceklerdir.4 gözle bekliyorum denir ya ben 8 gözle bekliyorum bu sorunu aşarsam cok büyük ilerleme kaydedicem.bu telkinleri bize sunan Atakan beye ve emeği geçenlere sonsuz teşekkürler..
  muhammet - 26.03.2013 19:11:38
  gerçeken ben de öğrendiğim ingilzce sözcükleri aklımda rahatlıkla tutabiliyorum.. ve düşününce 3 5 saniye civarında aklıam geliyorlar
  Banuyum - 10.02.2015 07:24:27
  Albümü alalı 3 gün oldu. İki gündür iki kaşımın arasında bir sıkışmışlık ya da biraz baş ağrısı gibi bir şey yaşıyorum. Çok düşük nikotinli bir sigara içtiğim için 1 tanesi beni hiçbir zaman kesmiyor, her sigaraya uzandığımda mutlaka 2 tane içiyordum. Ama garip bir şekilde 2 gündür sigara sayısı teke düştü ve aralıkları uzamaya başladı. Galiba oluyor ki; 2-3 günde bu sonucu almış olmaya inanamıyorum! Çok teşekkürler sevgili Atakan, emeklerinize sağlık.
  JALE T - 15.09.2013 12:55:34
  Sağlık kayıtları albümünüz inanılmaz! Başağrısı albümünden harika bir şekilde faydalandım ve ayrıca daha hızlı iyileşme ve hassas bağırsak sendromu bilinçdışı kayıtlarınız inanılmaz faydalı oldu! Bir problem çıktığı zaman bu problemi çözüyorum ve işlerimden geri kalmıyorum!
  demir çelik - 14.01.2012 19:16:57
  konsantrasyonu artır telkini ile birlikte dinledim ve çok yararı oldu. kpds ales sınavlarında yüksek notlar aldım.. ki ales sözelden gidiyorsanız 100 türkçe sorusunu yapmak çok zor ve yorucu bence alın
  Ismail - 26.12.2015 22:56:43
  Bu ürünü satin aldim kesinlikle cok cok fayasi oldu olmaya da devam ediyor. Unutmayin arkadaslar herkes kafada bitiyor !!
  zehra - 06.01.2016 20:09:28
  Sagol be kardesim senin cd sayesinde iyilestim.allah senden razi olsun.o eski huzuruma kavustum.sana sadece sunu derim.allah seni sevdiklerine bagislasin.
  mehtap - 23.02.2015 11:06:46
  Buradaki yorumlara bakarak telkini satin aldim tedarik surecinde heyecanla bekliyorum
  ESİN EZGİ - 11.02.2015 14:45:42
  2 yıl önce edindiğim CD ara ara dinliyorum..Tabii belirlenen sürede dinlemek daha da faydalıdır.Ara sıra dinlememe rağmen etkilerini yaşıyorum..Teşekkürler..
  semih - 06.02.2013 21:02:18
  ya cidden tv seyretmiyorum yanlız olmadığımı bilmek iyi bu konuda geçen hafta bir sinemayı bekliyordum tv de geçenlerde açtım tesadüf başlamış ama 4 hadi bilemedin 5 dk sonra kapattım entresan ya.. dur bakalım daha adam akıllı 3. günümdeyim sırada neler olacak hadi hayırlısı.... bu arada uzun zamandır ilk defa iş baş vurusuna gittiğimde oradakilere insan kaynaklarına kıllık yapmadım ( ama hala insan kaynaklarına kıl olurum mevkisi arkasına gizlenip insanları gıcık etmek için aptal sorular soran kıllar topluluğu
  XxX - 28.11.2015 15:24:05
  Derin içsel oyun telkin bugün elime ulaştı zaten öncesinde kendimi hazırlamıştım 21 günlük ilk çalışmaya keyifli dinlemesi de verdiği histe muhteşem olacağına eminim.. Düzenli ve disiplinli yapılmalı sonuç kaçınılmaz.. BAŞARI ;)
  meryem - 01.05.2013 21:07:26
  bu gün 4.günüm ego ve suçluluk dinliyorum.pc den dinliyorum ve haliyle tv izlemiyorum.ama tv açıksa sesi beni çok rahatsız etmeye başladı kapatmak geliyo içimden ve kapatıyorum.sesini kesiyorum tamamen.yaşlılar sesi kafam almıyo derler ya aynen o havadayım.kapatınca bi oh diyorum yani:)
  dilara - 04.05.2013 20:05:49
  BU SİTEYİ TANIDIĞIM GÜN HAYATIMIN DÖNÜM NOKTASI....23/04/2010 TELKİNLERİ DİNLEMEYE BAŞLADIĞIM GÜN HİÇ UNUTAMAM....İLK ZAMANLAR YAN ETKİLERİ VAR ANCAK İNANIN HEPSİ GEÇİCİ AMA HEPSİ BİR SÜRE SONRA ASLAAA NEGATİF OLAMIYOSUNUZ.... ASLA OLUMSUZ DÜŞÜNEMİYORUM TEPKİLERİM NET ÖFKEMİ KONTROL EDEBİLİYORUM AYRICA ÖFKELENMİYORUM :) AYAKLARI YERE BASAN KENDİNE ÖZ GÜVEN DUYAN KENDİNE DEĞER VEREN BİR BİREY OLDUM KENDİ GÜCÜMÜN FARKINDAYIM GECE KABUSLARIMDAN KURTULDUM KIRMAMAK ADINA ALTTAN ALMAYI BIRAKTIM YILLARDIR SÖYLEYEMEDİĞİM HERŞEYİ SÖYLÜYORUM AFFETMEYİ ÖĞRENDİM MUTLULUĞUN KENDİ SEÇİMİM OLDUĞUNU ÖĞRENDİM ÖZEL TELKİNLERLE KABUSUM OLAN TERLEMEYİ
  mehtap öztürk - 22.04.2013 13:06:17
  benim çekirdek inanç cd ile geldi. gerçekten işe yarıyor kelimeler dostum oldu.
  guzide - 06.5.2013 20:18:45
  Telkinleri yaklaşık 2 haftadır dinliyorum.Hakikaten çok güzel etkilri var üzerimde.Göz teması konusunda kendimi çok ii hissediyorum.Bu telkinleri yapanlardan allah razı olsun:D
  Elvan - 7.12.2015 17:07:44
  Yüz kızarması kurtul telkini ise yaradı .ofiste dinlerken yan masadaki arkadasim rahatsız oluyor.sanırım onun bilinçaltını etkiliyor.sadece uykuda dinlesem yine etkili olur mu.birde saat 7 den sonra işten çıkıyorum.bu saatten sonra size ulaşabileceğiniz bir hat olsa iyi olur.gündüz isim gereği arayamiyorum.atakan bey e ayrıca tesekkur ederim.
  seyhan durmuş - 26.03.2013 19:44:35
  şuan kendimce zor bir süreçten geçiyorum.. sizden bir kaç telkin aldım... bu süreç iyi geçerse telkinlerinizin her tarafta savusunusu olacağım. söz veriyorum.. etkisine gelince bir gündür dinliyorum.. ve bir iki etkisini hissettim gerçekten.. inşallah diğer telkinleriniz gibi yararlı olur
  murat - 08.07.2015 19:45:49
  en yakın arkadasımla uzun zmndır problemler yasıyorduk ve ben hep alttan alıyordum ve fedakarlık yapıyordum , telkinleri dinlemeye basladıımdan beri almıyorum ben de kendi istediklerimi yapıyorum, sanırım böyle çözülmeler olacak.. ama yolda daha sağlıklı ilişkiler var.. bundan umudu kesmemek lazım.. :)
  tulay korkmaz - 26.04.2013 14:15:40
  sınavdan önce mutlaka dinlenilmesi gereken bir telkin çünkü çok bilgili olsanız da çoğumuzun konsantrsayon sorunu var... girdiğim bir kaç sınavda inanılmaz konsnatre olduğumu açıkça söyleyebilirim...
  turan yılmaz - 26.03.2013 19:40:28
  bence telkin listenizdeki temel telkinlerden bir olsun ve hergün listenizde olsun.. bir saat de olsa günlük dinleyin.... dinleyin ben ilk dinlediğimde hasta olarak dinledim.. ve hop ertesi gün güçlü güvençli bir biçimde yerimden kalktım.. her hasta olduğumda da şimdi dinliyorum.. herkese sevgiler... ayrıca atakan beye baskı yapalım yüksek miktarlarda telkin aldığımızda daha fazla hediye telkin olsun
  ömer - 09.09.2014 19:26:31
  benim ela olan gözlerim daha da renk açtı ve bal rengine döndü. ayrıca irileşti. kocaman kocaman oldular..wovvvv demek telkinlerdenmiş.çok sevindim....harika birşey bu..ben 1 haftadır kendine güven telkini dinliyorum..
  ismail siverek - 04.02.2016 20:00:37
  ATAKAN BEY... kim olduğunuzu bilmiyorum... Neler yaşayıp, aşıp, planlayıp programlayıp ve uygulamaya geçtiniz bilemiyorum.... ama ... ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜRLER... Telkinler ve elinizde ne kadar done varsa istiyorum.. yönlendirirseniz memnun olurum...
  sevil - 13.11.2014 08:26:38
  Merhabalar atakan bey ben sisizn sayfanızdan ücretsiz olarak hazırladığınız "depresyon dünde kaldı"yı indirip dinlemiştim. tam olarak 21 er gün dinlenmesi gerektiğini biliyorum da fakat ben kısa süreli dinlemeler yapabildiğim halde depresyona artık girmiyorum. öyle ki dua ederken bile ümitsizdim olmaz düşüncesindeydim. dinlemelerimin tesiri ile depresyondan kurtuldum.teşekkürler.
  Muhammed Korhan - 10.06.2015 13:23:22
  Birkaç ay önce Şansı çek isme özel albümünüzü aldım ve cidden çok etkilendim; her gün dinlemeye başladığımdan itibaren sadece birkaç kaydı dinledikten sonra sabahları kendimi harika hissetmeye ve güne harika başlamaya başladım. Sonuç olarak da şans benden yana oldu ve birbirinden güzel tesadürler birbirini izledi. Örneğin, her zaman park yeri bulabiliyordum; hiçbir zaman trafikte takılmıyordum ve asla mümkün olacağına ihtimal vermediğim şeyleri başarıyordum. Ayrıca, artık negatif insanlar yokmuş gibi geliyordu ve herkes gözüme bana yardım etmeye niyetlilermiş gibi geliyordu. Çok teşekkürler!
  Kübra - 25.04.2014 14:54:01
  merhaba arkadaşlar ben bu siteyi tesadüfen 2 gün önce buldum.bu tarz şeylere merakım olduğu için de mp3 leri hemen indirdim .suçluluk ve ego güçlendirici yi dinlemeye başladım.pc deyken,uykuya dalarken ve gündelik işlerde fırsat buldukça dinledim.kesintisiz 8 saat dinlediğim hiç olmadı fakat değişimin sadece 1 gün gibi kısa bir sürede kendini göstermesi beni epey mutlu etti.bende astigmat var ve gözlük kullanıyorum.telkinleri dinledikten sonra gözlerimde belirgin bi farklılık oldu mesela.çok iyi derecede keskin görmeye başladım ve dik yürümeye de..kendimi daha rahat hissediyorum.topluluk içerisindeyken önceden söylemeyi sakındığım şeyleri sakınmaya fırsat bulmadan ağzımdan çıkmış buluyorum : ) ben 2 gündür eski ben değilim anlayacağınız : ) kilo verme ve sosyalleşme telkinlerini de dinleyip hayatımı tamamen değiştireceğim ve fırsat buldukça da sizlerle paylaşacağım.emeği geçen herkese teşekkür ederim
  asiye - 02.04.2016 21:16:30
  şükürler olsun telkinlerin etkilerini yavaş yavaş görmeye başladım maalesef küsme ve affedeme me huyum var biriyle küstüm mü ölümüne küsüyorum barışsam da bilinç altım affetmiyor unutamıyorum c.tesi hayatım boyunca görüşmem dediğim kişinin doğum gününe gittim ve hiç bir olumsuz düşünce olmadan hem ortamda bulunanlar hem kendim bile şaşırdım pazar günü yolda köpekle karşılaştım aramızda sadece bir kaç adım vardı normalde köpek gürünce aklımı kaybediyordum yolda araba varmış yok mus görmüyordum bile allah korusun köpek korkusuna bir arabanın altında kalıcam diyordum bu sefer sadece köpeğin gözlerine baktım allahım şükürler olsun affedebilmeyi öğreniyorum artık ve cesaretim artmaya başladı
  Ali .S - 14.01.2016 19:46:23
  Arkadaşlar psişik yetenekler telkininde olanı söyliym; İnsanların ruhunu hissedebiliyor düşüncelerini okuyabiliyor yani anlayabiliyorsunuz.Niyetlerini farkedebiliyorsunuz.Buda size güzel bir donanım sağlıyor.Bence önemli bir telkin.Hayatımız insan eksenli geçtiğinden dolayı insanları anlamak çözebilmek hayâti bir fonksiyona sahip.Çevrede onlarca yalancı insanın bulunduğu bir çağda bu özellikleri kazanmak gerekli.Şuan insanları çok iyi analiz edebiliyorum ama yinede insanlara karşı dikkatli olmak gerek.
  sahibinin sesi - 09.03.2016 19:30:52
  gerçekten etkili bir ürün... kafanızı sanaldan kaldırıp gerçeğe çeviriyorsunuz..
  Demet - 01.03.2016 14.13
  Bu sorunu yaşayan bilir özellikle iş yerinde toplantılarda yaşadığım bir sorundu.telkinde geçen derin nefes alma komutunu uyguladigimda ferahliyorum.bolluk ile ilgili telkini de aldım.aslında sitenizden almak istediğim çok sayıda telkin var.yaşam boyu garantili olması da güven veriyor. Su sesini dinlemek hoşuma gidiyor.müzikler daha fazla olursa daha rahat dinlenebilir
  veysel - 06.01.2016 21:06:40
  tv siz hayat benim için boş gibi bişeydi.aşırı derecede tv bagımlısıydım.hala tv izlemeyi severim fakat 5 gundur yanı sıteyle tanıstıgımdan ve telkınlerı dınlemeye basladıgımdan beri tv den biraz uzaklastım.muptelası oldugum dizileri anneme soruyorum yıne de merak edıyorum işte...ama ben bu uzaklasmayı pc basından kalkamıyo olmama baglıyorum.pc basına her gectıgımde baktıgım sıtelere artık bakmıyorum cunku aklıma gelmıyorlar.hayatimdegisti.com dan cıkıp da baska bır yere bakamıyorum.hatta lıstemdekı arkadaslarımı maıl bombardımanına tutardım hergun en az 5 maıl atardım artık maıl kutuma dahı bakmıyorum ...ama bu telkınlerın etkısı mı yoksa hayatimdegisti.com bagımlıgı mı bilemiyorum açıkçası gün içinde bir bakıyorum ki tv açmayı unutmuşum hatta geçen gün hiç kaçırmadığım tek dizimi de izlememişim sonradan farkettim, hele IQ ve EQ seviyesi düşük programları görürnce midem bulanıyor onları izleyenlere de çok şaşırıyorum, zaten pek tv izlemezdim ama iyice izlemez oldum yakamozdüşleri arkadaşımın dediği gibi ben de bunun sebebini sonradan farkettim, bence de telkinlerin etkisi...
  murat - 11.06.2013 20:34:40
  Herkese merhaba.Bu gün scriptlerde 8. günümdeyim ve birSOSYAL FOBİli olarak kendime inanamıyorum.Değişimler müthiş, ben ben değilim sanki üzerimdeki başka birinin bedeni. Eskiden(8 gün önce) mecbur kalmadan kimseyle konuşamazdım konuşsan bile elim ayağım dolanırdı ve çok fazla titriyordum,başım devamlı yere bakardı,istem dışı olarak gözlerimi o kadar kaçırırdımki insanlardan artık bedenimin kontrolüm altından çıktığını düşünüyordum,dışarıya çıkmak, bırakın gezmeyi iþim olduğu için bile dışarıda olmak, otobüse,vapura,tramvaya vs. binmek,kalabalık bir yerde yürümek,haksızlığa uğradığımda hakkımı aramayı bırakın çok basit bir konuda bile düşüncelerimi söylemek zorunda kalmak (bu listeyi daha da uzatabilirim) benim için resmen işkenceydi. Şu ana kadar iki kez psikiyatriye gittim.Son olarak bir ay öncesine kadar üç-üç buçuk ay kadar sürekli tedavi gördüm.Evet biraz rahatlıyor insan ama ben ne maddi olarak verdiğimin karşılığını alabildim nede sosyal fobiden kurtuldum.Yani kendi adıma söylüyorum hiç bir işime yaramadı sadece boşu boşuna kendimi maddi olarak sıkıntıya soktum.Artık gitmemeye karar verdikten sonra bu siteyle karşılaştım.Önce sitenin içeriğini biraz karıştırdış0m, ritmotransı anladıktan sonra kendimi birden scriptleri dinlerken buldum.Hayatımın bu kadar kısa sürede ve bu kadar kolay bir şekilde değişeceğine beni hiç kimse ama hiç kimse inandıramazdı. Sonuç olarak hayatım çok etkili bir şekilde değişmeye başladı0. En çokta kendime güvenim ve cesaretim arttı herkesin yüzüne bakabiliyorum.Vapurda ellerim titremeden,kasılmadan,başkalarının bana baktığını önemsemeden rahaaat rahat sigara içebiliyorum.Her yerde içimden geldiği şekilde hareket edebiliyorum,yolda yürürken kol hareketlerimi,adımlarımı sorgulamıyorum,otobüs duraklarının önünden geçerken artık benim için daha önemli olan şeyleri düşünüyorum, rahatlığın ve doğallığın tadını çıkarıyorum.Dolmuşlarda,marketlerde verilmeyen para üstünü 5 kuruşta olsa isteyebiliyorum.Hem de bütün bunları kendimden emin ve net bir şekilde yapıyorum. Darısı diðer sf’lilerin başına diyorum. Biraz karışık oldu çünkü tamamen doğaçlama,içimden geldiği gibi fazla düşünmeden yazdım bunları. Biraz uzun oldu ama sizinle paylaşmak istedim. Buraya kadar okuduysanız teşekkürederim ) Atakan bey sizin hakkınızı nasıl ödeyeceğim ben…Murat
  burcu - 04.02.2016 18:48:36
  10 günü geçti. şu an suçluluğu çıkartıp yeni birşey eklemeye çalışıyorum.. evet kendimi farklı hissediyorum. ama şu da bir gerçek ki kendimize değer verip kendimiz için art birşey yaptığımızda kendimizi iyi hissetmeye de başlarız. ayrıca bir sürü yeni şey öğreniyorum olumlamalar v.b. şeyler üzerine. hepsini denemek olası olmasa da.. sonuçta ortaya bir karışık yapacağım sanırım :) bildiğim birşey var. içgörümü farkındalığımı bilinçli bir şekilde yükseltiyorum.
  tamer - 03.12.2013 18:32:04
  bu telkin cd sini kullandıktan 2 hafta sonra etkisini görmeye başladım. Boşalma süresi zamanla arttı eskiden 1-2 dk süren ilişki şimdiden 7-8 dk ya çıktı diyebilirim. çekirdek inanç yetkililerine teşekkür ederim.Bir kaç ay sonra gelişmeleri sizinle paylaşıcam.
  İrfan Ülker - 21.04.2012 11:39:49
  Yıllarca para kazanmak için çalıştım. Başım parayla hep beladaydı. İsimsiz Borçlular terapi grubuna katıldım ancak benim için bir faydası olmadı. Nereden başlasam bilemiyorum. Bu harika kayıtları bir süre önce aldım ancak birkaç hafta öncesine kadar onlarla cidden ilgilenmedim. Derken, borçlarım birikmeye başladı. Sonrasında kayıtları baştan sona defalarca dinlemeye başladım ve para sıkıntılarım kendi kendine çözülmeye başladı. Artık maddi konularda endişelenmiyordum ve nasıl daha fazla kazanacağım konusunda birbirinden güzel fikirler buluyordum. Artık parayı bir gereklilik olarak değil, bir lüks olarak görüyorum.
  nesli - 1.02.2015 20:02:26
  yaşadıklarını yazma sırası bende :) karamsar, mutsuz, sinirli bi insandım aklımdan en ufak olumlu düşünce geçmezdi sabah erken saatlerde zihnimdeki olumsuz cümlelerin sesiyle uyanırdım. Netten zihnimdekileri nasıl susturabilirim diye çare ararken bu siteyi gördüm telkinleri dinlemeye başladım çünki değişmeye gerçekten ihtiyacım vardı.İlk gün baş ağrısı çektim ama bırakmadan dinledim telkinleri.1 hafta oldu ve ben sakin rahat olumlu düşünmeye başlayan bi insan oldum. 1 haftada amaann neleri kafama takmışım diyebilecek duruma geldim. ben gerçekten faydalı olduğuna inanıyorum zira sabahları o sesler yok
  uğur gok - 06.01.2016 21:12:07
  Evettt!!!!! Kesinlikle katiliyorumm TV nin sesi bile bei rahatsiz eder hale geldi... Telkinlere devam ediyorum ve meditasyona da basladim su anda da devam ediyorum ve yaklasik 1.5 aydir TV izlemek icimden gelmiyor:P
  kaan - 30.03.201518:52:50
  been KAAN ŞAHİN şansı bereketi ve bolluğu yaşamıma sevgi ile kabul ediyorum.... Huh huv! :) Tiyatroya yazılma kararımı 2008 de almışım ve 2011 de bunu yaptım. Niye bu kadar uzun sürdü? Arayış içindeydim ve sonunda karar verdim. Hiç de heyecanlanmadım oynarken, keyifliydi :) Nİye heyecanlanmadım? Tiyatro telkinini dinlemiştim çünkü:) Ama oyun sonunda selam vermeye çıkarken tansiyonum dengesini yitirdi az kaldı yere kapaklanıyodum :) Şimdi de yıllardır yapmayı düşündüğüm, istediğim;ama bir türlü cesaret edemediğim bi atraksiyon yapmayı planlıyorum. Benim için büyük bi adım :)Gittim kursuna yazıldım. Hadi hayırlısı :) Yaptım olacak :):)Allah'ın izniyle inşallah. Sen yüzümü kara çıkarma Yarabbiiiiiim . Amiinn.
  serkan - 9.06.2015 20:03:09
  size çok teşekkur edyorum panık atak cdnız aldım..ılk basta param bosuna gıttı dıye dusundum sonra sureklı mp3 lerınız dınledım ve en sonunda panık ataktan kurtuldum…bu mp3 sureklı kullanmam gerektığını anlıyorum…çünkü ataklar nasıl herzamn oluyorsa dınlemekte herzaman olmalıdır..
  Seval rein - 02.03.2016 16:28:30
  Bu telkini bir arkadasim almış önerdi.ona 3 günde ulaşmış ben yurtdışında olduğum için gelmesi 10 günü buldu.su an için etkilerden memnunum.
  Muhammed Razi - 22.11.2013 14:35:21
  Uykuda farkındalık için uzun süredir bir çok teknik kullandım.Bu telkinle rüyada farkındalık sürem uzadı..
  ışıl - 29,01.2016 20:31:36
  Telkinleri 3 günden beri dinliyorum ve diğer kişilerinde yaşadığı gibi başağrısı ve diğer birkaç sorunu bende yaşadım ve devam etmekte bu durum ama şikayetçi değilimde pek açıkçası.Bugun 3.gün akşamındayım ve inanmak zor gibi gelsede 2.akşam dik yürüdüğümü farkettim.Evet inanmak zor gibi ama dik yürüyorum ve buna bende şaşırmış durumdayım.Diğer telkinlerede son sürat devam ediyorum şuan.Hernekadar zorluklar olsada ben bunu yeneceğim bu Deprosyon hali ve onun sebeb olduğu vucudumdaki hastalıklarıyeneceğim.Yendim bile hatta.Onunla muhattap olmaya bile gerek görmüyorum aslında.Onu düşünmedikçe mutluyum herzaman.Dalgalanma sürecini uzun zamandır yaşıyorum ve artık son ömürlerini yaşıyor bu sizinde bahsettiğiniz dalgalanma süreci.Hayat gerçekten çok güzel ve hep öyle olacak.Yendim seni işte varmı diyeceğin? .Sitenin yapımında emeği geçen herkese Teşşekür ederim.
  Vahe Sametoğlu - 26.02.2013 19:42:04
  şuan dinliyorum yararı olursa söz buradan herkese yazacağım. diğer telkinler işe yaradı.. umarım bu da yarar
  bAHRİ ADAŞ - 04.02.2016 19:49:02
  Şu gibi sorunlarımın da dün itibariyle yok olmaya başladığını farkettim. Öncesinde tırnak kemirme, saçlarımla oynama, kambur yürüme gibi kötü alışkanlıklarım vardı. Telkinleri dinlemeye başladığımdan beri içimdeki ses beni yoğun bir şekilde uyarıyor: Dik yürü! Çek elini ağzından :) Peki önceden bu uyarı var mıydı? Tabiki hayır! Ben tırnaklarımı kemirirdim ve farkında olmazdım. Ta ki birisi beni uyarana kadar. Anladığım kadarıyla, bu telkinler güçlü bir iç ses oluşturuyor. Kusurlarınızın farkına anında varmanızı sağlıyor ve "ne çok şey bastırmışız bilinçaltımıza" bunu farkediyorsunuz. Suçluluk duygusunu dünden beri dinleyemedim. Çünkü dalgalanma yapıyor. Bugün deniyeceğim, eğer sorun olmazsa devam edeceğim. Sevgiler hepinize...
  zuhal - 02.04.2016 20:42:58
  merhaba arkadaslar, bende 4 gundur gunde sekiz saat dinlemeye calisiyorum sucluluk ve ego guclendirici telkinleri.gunde bir bucuk saat yuruyus yapiyorum ve yuruyus yaparkende dinliyorum.herkeste bas agrisi olmus ama bende sirt agrisi oldu.bu da normal midir bilmiyorum ama burdaki yorumlari okuyunca farkettim ki bende bugun durusumu duzeltip duruyordum,yani egik yurumeye baslayinca omuzumu felan silkeleyip kendimi duzeltiyordum ama ben sirtim agridigi icin yaptigimi saniyordum ama sanirim telkinlerin etkileri baslamis :) Burdaki telkinlerle bir cok sorunumu cozecegimi umut ediyorum. Allah razi olsun Atakan bey...Rabbim gonlunuzun muradini versin
  ali - 23.09.2015 20:22:24
  Kendine saygı.!Birçok telkin dinledim hepsi ayrı ayrı etki ettiler.Çekirdek inanç çalışmasıda yaptırdım.Ama eksik olan birşey vardı halka tamamlanmıyordu.Ama ben telkinlerden vazgeçmeden dinlemeye devam ettim.Hergün telkincd sitesinden araştırmalar yaptım eksik halkayı bulmak için ve vazgeçmememin meyvesini aldım.Eksik olan halka kendine saygıymış.Bu telkini dinlemeye başlayınca zihnim duruldu,kendimi sevmeye başladım,kimseyle kendimi kıyaslamıyorum artık.Sırf kendimi ispat için zengin olmak gibi gereksiz bir çabam kalmadı zenginmişim meğer. En zengin olma isteğinin canı cehenneme artık:)Artık kendimim ve sakinim.Benden iyi birilerini görünce aşağılık komplekslerim devreye girmiyor artık.Oh ne iyi kendini geliştirmiş bir insan deyip onunla arkadaş olabiliyorum.Sırf bu sebeptendir ki etrafım kendini geliştirmiş insanlarla dolmaya başladı.Önceden benden iyi biri varsa o ortamdan kaçardım,tek konuşan ben olmalıydım.!!!Ama ben bunun bir hastalık olduğunu biliyordum ve tedavisini aradım hep ve sonundada buldum.Eksik halka tamamlandı şükürler olsun.Arkadaşlarımı kabulleniyorum artık.Ve kendimi kimseden aşağı görmüyorum,kimsedende üstün değilim artık.Aliyim lan ben ali işte bu kadar basitçe sadece ali.Kimlik arayışlarımda son buldu.Çünki kimliğimi buldum; ali..Şatafatlı giyinme arzumda kalmadı bir tişort bir pantolon bir ayakkabı hepsi bu artık.Basitleşti hayatım.Artık tek renk giyiniyorum siyah..Basit işte.Basitçe siyah giyiniyorum.Takıntı değil.Sadece basitçe siyah giyiyorum.Ne güzelmiş kendini ispat etmek için yıtınmadan yaşamak.Ne güzelmiş basitlik.Hergün birilerini ezmek için en cix! kıyafetleri giymeden v yaka basit bir tişörtle gezmek ve mutlu olmak ne güzelmiş.Yaşasın basitlik:) kahrolsun ucuz insanlık:). Ah be azizim işte yıllardır yakalamak istediğin içsel huzur ve dinginlik.Artık deneyim senindir tadını çıkar.Galiba ben aydınladım:p Herkese selamlar.As deyin :)))
  Gülbike Konduk - 22.06.2014 13:39:53
  Size sadece geçtiğimiz temmuz ayında gönderdiğiniz 2 harika kayıt için TEŞEKKÜR ETMEK üzere yazıyorum. Onları dinlemeden önce kendime güvenim yoktu. Bu sebeple 3 yıl önce işimden kovulmuştum ve tüm gün kendimi gergin hissediyordum. Geceleri uykuya dalmakta zorlanıyordum. Kayıtları sabah uyandıktan sonra ve gece yatmadan önce dinlemeye başladığımdan beri kısa süre içerisinde büyük değişiklikler fark ettim. Kendime yeni bir iş buldum ve sık sık yeni şeyler öğrenebileceğimi ve olayları iyiye çevirebileceğimi hissediyorum. Kendimi kendi gözümden görebiliyorum
  Özge Demirel - 1.02.2015 03:23:28
  Çalışmaların isme özel hazırlandığı belitilmiş.Geçen yıl kuzenim bu seti almış.Onun setini ben kullansam aynı şekilde etki eder mi?
  Yunus Konur - 01.03.2013 11:35:21
  gerçekten inanılmaz bir hafızaya sahip oldum... bununla birlikte yeni öğrendiğim ingilizce sözcükler kısa sürede aklımda kalıyor...
  Muhammed Razi - 3.04.2014 13:36:07
  Birkaç ay önce Şansı çek albümünüzü aldım ve cidden çok etkilendim; her gün dinlemeye başladığımdan itibaren sadece birkaç kaydı dinledikten sonra sabahları kendimi harika hissetmeye ve güne harika başlamaya başladım. Sonuç olarak da şans benden yana oldu ve birbirinden güzel tesadürler birbirini izledi. Örneğin, her zaman park yeri bulabiliyordum; hiçbir zaman trafikte takılmıyordum ve asla mümkün olacağına ihtimal vermediğim şeyleri başarıyordum. Ayrıca, artık negatif insanlar yokmuş gibi geliyordu ve herkes gözüme bana yardım etmeye niyetlilermiş gibi geliyordu. Çok teşekkürler!
  memhet can - 04.01.2016 18:33:47
  Telkinlerin etkileri güçlüdür bunun yanısıra telkine yatkınlık da önemli...Yeni gelişmeleri güzel haberlerinizi bekliyorum... hayatimdegisti isimli Üye şuanda online konumundadır Online inş. atakan bey çok teşekkür ederim arada sıkıntı veriyor arada gülme krizi yaşatıyor kendine güven bakalım henüz buna yeni başladım görecez ilerleyen günlerde. Birde boyle garip bir duygu var,oylece otururken yuksek kahkaha atmaq istiyorum,kiminlese de konusurkende komik olmayan bir weye cok guluyorum,kendi-kendime diyorum oolum yavas ol ))
  sevgi bulansoy - 08.11.2015 19:54:19
  Ben sanki daha bir umutlu oldum kesinlikle değişiyor havam değişti dinledikçe . Bir sürüklenme hali bir amaçlılık duygusu içine girdiğimi söyleyebilirim..
  Soner Bulan - 25.09.2014 12:38:03
  10 Gündür dinliyorum eşim ve kızım yüzümdeki kırışıklıkların gittiğini söylüyorlar.Aynaya baktım evet. Telkinler mükemmel derecede ve başarılı.
  melda - 06.01.2013 21:02:44
  bende farkina varmamisdim tv izlemedigimin, eskiye nazaran hemen hemen hic izlemiyorum sayilir, acmak veya ay su saatte su basliycakdi gibi hic aklima glmiyor bile. Korkunclu filmleri seyretmeyi cok severdim hele hele söyle tam ürpertecek cinli ruhlu filmler dusun Simdi hic öyle seyler görmek istemiyorum, aman ne korkutup durayimki kendimi durup dururken diyorum, gülmek eglenmek varken. Farkina vardim daha cok yarayisli isler yapiyorum artik, düsüncelerimde cok degisdi negativ düsünen bir insanin yaninda durmaya bile tahammül edemiyorum telkinleri dinledigimden bu yana karar verme gücümde artti, eskiden kararsizligi cok cekerdim, yapsammi yapmasammi, iyiyi kötüyü secemeyecek haldeydim, ama artik farkindayim kararlarimi verirken ne istedigimi bilerek veriyorum, eskisi gibi yaaaa ne yapsam simdi diye sormuyorum kendime cok mutluyum cok
  zafer - 06.05.2014 20:14:59
  bende önceden insanlarla göz teması kurmaktan korkardım annemle bile konuşurken kaçırırdım gözlerimi fakat birsüredir farkettimkki daha çok göz teması kuruyorum
  seda - 30.01.2016 19:25:00
  ay arkadaşlar...gözlerime inanamıyorum telkinler sonrası gözlerimin daha çok parlayacağını beklerdim ama göz rengimin 1 ton kadar açılacağını hiç ummazdım... aynaya az önce baktığımda göz rengimin her zamankinden daha açık gibi göründüğüne ve gözbebeklerimin bundan dolayı daha net seçildiğine şahit oldum...bu arada belirteyim gözlerim kahverengi....yandan ışık vuran pencere yanındaki aynada baktım daha direkt güneş ışığı vurmuyor..ama gözlerim turuncumsu bal rengi gibi daha sıcak tonda bir kahverengi olmuş sanki... ve daha da ileri gittim sahip olduğum lensleri de takıp öyle bakıyım bi de dedim...ve hiç olmadıkları kadar açık renk durup beni şok ettiler... renkli lens kullanmıyor olsanız da şunu bilirsiniz..gözdeki lensin açıklığı veya koyuluğu doğal göz renginin açıklığı ve koyuluğuna bağlıdır.. arkadaşlar bu sizce psikolojik mi yoksa göz renginde de açılma yapıyor mu bu telkinler...lütfen cevap verin bu konuda aşırı meraklandım.. uzun süredir gözlerimin daha açık renk olmasını hep isterdim...acaba telkinler sonrası benim her isteğim ben farkında olmadan gerçekleşicek mi ? açıkcası bu durum beni korkuttu da...ya hayrıma olmayan şeyleri de istiyorsam ve onlar da gerçekleşicekse ?
  Melih Ballı - 23.01.2014 13:45:32
  Spor yapma motivasyonu kayıtlarını dinlemeye başladım ve işe yaradılar. Talimatları okudum ve düzenli bir şekilde dinlemeye başladım. Kısa süre sonra kendime hedefler koyduğumu ve spor salonunda çalışma saatlerimi uzatabildiğimi fark ettim. Etkin olduklarını anladığımdan ötürü yeni kayıtlar satın alıp dinlemek için sabırsızlanıyorum.
  Mert - 02.07.2013 22:49:00
  Açıklamadaki olumlamalarmı yer alıyor sadece yoksa onlar örnekmi Aciklamalardaki ornektir
  Yunus Gazi Ulusoy - 03.01.2015 19:56:13
  Atakan bey sizden bu seti geçen yıl almıştım.Sınavda ilk karşıma çıkan sorular oldukça zordu.Normalde moralim bozulur bildiğim soruları bile yanlış yapardım.Bu sefer hiç moralim bozulmadan devam ettim.Bu sayede atandım.Kızkardeşim için isme özel bir sipariş vermeyi düşünüyorum.Ayrıca ücretsiz telkinlerinizden de çok fayda gördüm.
  suleyman çil - 01.05.2016 19:13:28
  Arkadaşlar ben bu siteyi tesadüfen bulmuştum. Çok uzun zamandan beri sigaryı Bırakmak için denemediğim yol kalmadı. dünya paralar döktüm diyebilirim ama en fazla 15 gün bırakabiliyordum.Bu sitedede Sigarayı bırakma telkinini gördüm ve bilgisayarıma ve cep telefonuma indirdim. İşyerinde devamlı çalıyordu sigarayı bırakmak gibi bir niyetle indirmemiştim denemek amacıyla ve ney sesini çok sevdiğimden indirmişti.Ama dinledikçe sigara içme isteğim kendiliğinden azaldı.çok zorladım kendimi içeyim diye ama telkini dinlerken içmek mümkün olmadı. yaklaşık 5,6 gün dinledim hiç canım sigara istemedi tek sorun ara verdiğim zaman yani bir gün dinlemesem ogün canımın sigara istiemesi bir tane yakıyorum onuda bitiremiyorum ve hemen müziği açıyorum.İşe yaramaz demeyin deneyin hem müzik çok rahatlatıyor hemde sigara içmiyorusunuz. Bu siteyi hazırlayan herkese çok teşekkür ederim. Sigarayı tam anlamıyla bıraktıktan sonra diğer telkinlerede geçecem. Bu alkışlar öncebu siteyi hazırlayanlar daha sona bana ve sizlere
  oguz danlı - 06.05.2015 20:29:28
  Ben karışık 7 tane dinliyorum , ego , kendine güven , suçluluk, sosyallik artırıcı , koruma kalkanı ve kilo verme (hepsi new age) ve ertelemeyi bırak Ney version çünkü new age yoktu. ondan sabaha kadar rasgele çalıyor. 2 gece kulaklıkla dinlemiştim mp3 playerimdan, ilginçtir kulağımdan çıkmadan uyumak için 2-3 kere gece uyandığım oldu bende şimdi 3 gecedir . Bir hoparlör yardımıyla dinliyorum. Artık sabah dinç kalkıyorum ve daha az uyuyurum. kendime bakıyorum. (genelde bakımsız biriydim) , güvenim geldi , derslerim daha iyiye gidiyor. 96 Çok mutluyum bu konuda
  Gizem Kiril - 11.09.201214:15:01
  Normalde ev temizliği yapmaktan nefret etmişimdir ve sık sık yarına bırakırdım(bulaşıkları yıkardım ama kaldırmazdım, çamaşırları yıkardım ama dolaba koymazdım)yapılacak işlerin çokluğundan korkar ve yapmaya başlamazdım.10 eylül 2009 Cuma günü mp3 kayıtlarınızı edindim ve Cuma akşamı mutfağımı diptemel temizledim. Dolapları yıkadım çekmeceleri boşalttım yorulmadım dikkatim dağılmadı;sadece işimi bitirmeye konsantre oldum sonra diğer odalara geçtim topladım,toz aldım bu böyle devam etti. Artık yapmam gereken işlerin ne olduğu biliyorum ve onları yapmaktan dolayı mutluyum. Artık başladığım her işi bitiriyorum; zor işlere başlamaktan korkmuyorum. Gün ve gün evim daha temiz hale geliyor. Nasıl hissettiğim ve yeni şeyler yapmanın ne kadar kolay olduğu konusundaki fikirlerim tamamen değişti.
  şakir - 01.04.2016 21:04:22
  ya bu cok tuhaf telkinlere dinlemeye basalyalı yaklasık daha 5 gün oldu ve ben nereyse hic tv izlemiorum önceden tvsiz yapamazadım hep diziler programlar hepsini izlerdim şimdi sadece müzik dinliorum ben çok şaşkınım şaşkın ama cok mutluyum hic tv izleme ihtiyacı duymuyorum wave wave
  Bedri Ergin - 23.09.2015 13:38:35
  Lotoyu kazanma kayıtlarınızı 2009 yılının sonbahar aylarından beri sürekli dinliyorum. Haftalık bazda loto kazanmaya başladım. Genellikle 5, 10, 20 dolar ve bedava biletler kazanıyorum. Ocak 2010
  halim - 06.02.2014 19:16:28
  siteyi günlerdir okuyorum, inceliyorum ve okudukça telkinlere inancım ve değişim hevesim artıyor. ilk günden itibaren (inanılmaz birşey!) 7 yıldır depresyonda olan bünyem mutlulukla doldu
  tuna kırdı - 06.01.2015 19:26:00
  bende gözlerimin daha parlak ve canlı olduğunu farkettim,oleyyyy işe yarıyoooooooooo
  Taner Soydan - 25.09.2014 12:32:22
  Bundan 2 haftadan daha az bi süre içerisinde gerçekten hayatta enerjisi tamamen tükenmiş bi genç olarak 2 senedir hayatımı sürdürüyordum. Telkinleri ilk kez dinlediğimde hiç ön yargılı davranmayarak bilgisayar başında ve uyumadan önce yatarken dinledim. Bazı günler o şekilde uykuya daldığımı bile farkettim. Ve aradan 1 hafta geçtikten sonra sürekli beynimde dönüp duran endişeler düşünceler beni gerçekten yorarken şimdi ise sadece anı düşünüyorum. Derslerimi aksatmıyorum. Bu finallerimin dönemine denk gelmesi ayrı bir olay ve finallerime çok iyi bi enerjiyle hazırlanıyorum.. 5 gün öncesine kadar hayattan beklentim yokken bugün spor yapmayı düşünüyorum.. HERKESE TAVSİYE EDİYORUM ÖN YARGISIZ SADECE DİNLEYİN
  egemen - 11.01.2016 21:01:09
  şok oldum! ben bu mp3leri 3-4 az önce düzenli bir şekilde dinlemeye başlamıştım sonra bırakmıştım. bugün tekrar bi bakıyım dedim. bu başlığı göünce çok şaşırdım. çünkü 4 aydır neredeyse hiç televizyon izlemiyorum. haberleri bile internetten ya da gazteden takip ediyordum. çoooook ilginç çook!
  utku ataç - 06.04.2013 22:31:47
  boşalmadan sonra bile en az 20 dakika sertliği koruyorsunuz..
  hüsmen - 06.10.2015 20:19:47
  gözlerimi insanlardn kaçırmazdım ama bakmamaya çaışırdım nedense ...şimdi göz bebeklerini incelermiş gibi bakıyorum gözlere...korkmuyorum hatta bu iş hoşuma gitmeye başladı :D bana bakan kişilr içlerine düşüceğimi düşünmese bari :) __________________
  gül - 17.06.2015 20:29:55
  erkese merhaba; Bir süredir telkinleri dinliyorum. Telkinlerin grup üyelerindeki ve bendeki etkilerini de düzenli takip ediyorum. Bendeki etkilerini gruba aktarmadan önce daha uzun bir süre sonuçları gözlemlemek ve ardından paylasmak istemiþtim. Sanırım çalışma alanım gereği bendeki sonuçları bilimsel acidan da desteklemek istemistim. Ama su an etkilerini bir an önce paylasma kararı aldım. 1) Telkinleri ilk dinlemeye basladigimda bende bas agrilari olusuyordu. Ama artık olmuyor. Bu daha bendeki bazý olumsuz düsüncelerin ayıklanması ile ilgili olduğunu sanıyorum. 2) Son bir hafta-10 gündür eskiye nazaran daha gergin ve sinirliyim. Özellikle iş ortaminda. Ama bunu hakkımı daha iyi savunma anlamında gerekli olarak görüyorum. sunu fark ettim: Daha önce yapmayı kabul ettiğim bir çok işii artýk eskisi gibi hemen kabul etmiyorum. Özellikle direkt benim görevim değilse…. Veya benim görevim oldugu kesin değilse. Daha çok itiraz etmeye başladım. Bu da bence gerekiyordu. 3) İş konusunda zaman kaybýna ve düzensizliğe tahammülüm azaldı. Sanırım düşünme ve iş yapma süratim arttığı için artık zamanımı çalan ve beni yavaşlatanlara tahammülüm azaldı. Mesela, Cuma günü bir çalismanin planlamasını yapıyordum tam iki saatimi buna harcadım ve sonra verileri bana veren kisinin bana eski dökümanları verdiðini fark ettim ve o zaman çok sinirlendim ve şunu söyledigmi hatırlıyorum ”benim deðerli iki saatim gitti… Bu iki saatime yazık degil mi?” Daha önce olsa yine bir seyler söylerdim ama sanırım bu kadar net konusamazdim. Bunu sizlerle paylaþmak istedim Meral HN Psikolojik Danışman
  hikmet - 4.02.2016 18:46:46
  acaba sizede oluyarkadaşlar telkinlerin ilk etkilerine bir yenisini eklemek istiyorum içimden devamlı saarkı söleme isteği ggeliyo omu sarkı söylemek istiyorum
  Fatma Özyaman - 25.09.2014 12:36:37
  Yaşım 60 ve artık kendime daha dikkat etmem gerekiyor. Kayıtlarınızı dinlemeye başladığımdan beri 4 kilo verdim ve spor yapmaya başladım!
  mustafa - 04.05.2013 19:50:24
  aslında olmasını istediğim şekilde gidiyor tepkilerimi kısa ve öz ifade etmeyi öğreniyorum,evet net artık.ayrıntıyla değil anafikirle hareket ediyorum aslında tıkandığım noktada buymuş değişim beni korkutmuyor buna çok ihtiyacım vardı olması gereken buydu zaten, beni bu boyutta daha önce durduran duygusal yaklaşımlarım gerçekçilikten beni uzaklaştırıyordu, artık net ve tutarlı(kararlı) oldum.çünkü duygusal yanım çabuk karar değiştirmeme neden oluyordu,artık olmayacak,teşekkürler, birde hayvanlardan çok korkan bir insanım garip bir şekilde son zamanlarda hayvanlara dokunup sevebiliyorum hatta görünce kaçmıyorum artık bu nasıl oldu bende bilmiyorum çok şirinler artık köpeklere dokunabiliyorum onları sokakta bulup ofisin kapısına kadar getiriyorum, tabi sonrada anlatıyorum sizin için normal olabilir ama ben yıllarca evime giderken bile tanımdığım insanlardan yardım istedim, sevgiyle kalın ....teşekkür ederim süper daha önce insanları kırmamak için susmayı tercih eden ben şimdi lafı tam yerinde ve hakedene göre söylemek baya ii oluyo içimde birikimi olmuyo süper SEVGİYLE KALDIK
  samet t - 26.03.2013 19:27:48
  öncelikle erkesiyon sırasında penisinizin daha kalın olduğunuzun farkına çok rahat varıyorsunuz. aynı zamanda cinsel olarak da kendinize güveniyorsunuz. etkisi ilk hafta belli oluyor ama etkili sonuç için tavsiyem 6 ay dinleyin. derim
  muhammet kara - 04.01.2016 19:47:21
  ben neredeyse 3 aya yaklasık dınledım ve su an hıc dınlemıyorum ..tepkılerım sadece benı ıstedıgım gıbı kım ne dıyecekmıs yada sonra pısman olurmuyum dıye hıc umursamıyorum bıle hayatımda hıc boyle bısey yapmamıstım herkesın gorusu benden onemlıydı ama sadece sımdı kendı goruslerımı uyguluyorum kımın benı bıraktıgı onemlı degıl cunku ben bana zorluk cıkaranları bırakıyorum ve kesınlıkle arkama bıle bakmıyorum harıka bı deneyım...bu sıteyı 3 ay once baska bı sıteden arkadstan duymustum ve hemen hepsını yukledım mp4 ume gece gunduz ıste ayakta yemekte sokakta nette tv ızlerken uyurken dınledım ve benle dalga gecenler bıle oldu ıs yerınden sureklı guluyorlardı onlara aldırmıyordum bıle,hayatımın cok guzellesecegıne odaklanmıstım bıkere ve su an ıstedıgım hersey var sukurler olsun onlar su an ıssızler ve ben ısteklerıme ulastım kımseye boyun egmeyın derım ve ınanarak sukurle bıldıgınız yolda ılerleyın...sızlere tesekkur edıyorum cok yararlı bır sıte herkes duysun gorsun dıye cevremdekılerıde yonlendırıyorum tabıkı onlarında sadce ıstemelerı yeterlı...amac ve ıstek en mühim olanı.
  meltem - 01.05.2011 20:11:08
  Çoğu kişiyle aynı duygu ve hisleri yaşadığını öğrenmek güzel bir şey. Herkesin yazdığını okuyorum ve okudukça anlıyorum ki onların yaşadıkları değişiklikleri bende yaşamaya başlamışım Kendini dinleyen biriyim ve hatta bazen dinlemeyi abartan. Denediğim yöntemler mi kolaylaştırdı bilmiyorum ama bu değişimde telkinlerin etkisinin büyük olduğu kesin. Artık müzikleri dinlemediğimde bir eksiklik hissediyorum. Bu tarz bir şeyi arardım hep demek kısmet bu günlereymiş. Hayatta her zorluk geçiyor, gülüyor insan daha zoru var mı diyorum şimdi olsa ne yazar Yazdıklarıma bakıp gamsız sanmayın sakın acayip dertli biriydim. Şimdi dim diyebiliyorsam bunda sizinde katkınız büyük. Özel hayatımdaki ani değişikliği atlatmaya çalışırken dün 3 aylık olan ilk işimde de oldum. Şimdi ne mi hissediyorum bilmiyorum açıkçası. Çok tuhaf bir duygu ama gerçekten bilmiyorum, ne hissettiğini bilmemek iyi bir şey mi acaba? Gözlerimi kaçırmıyorum artık özellikle dik dik bakıyorum bazen, kimsenin bakılamayacak gözleri yok. Tek gerçek güven sanırım, onu çözünce gerisi düzeliyor. Yeni bir yaşama başlamıştım artık daha da yeni çünkü işim de yok ne hissettiğimi anlayınca kopacam diye korkuyorum açıkcası Sevgiyle kalın __________________ Meltem
  demet talun - 11.01.2015 23:21:19
  Ben genellikle kulaklıkla dinledim ve fayda göremedim.Sizi aradığımda kulaklık yerine hoparlor kullanabileceğimi belirttiniz.Bu şekilde daha rahat dinlemeye başladıktan sonra başarımda artış oldu.Bence gönderdiğiniz rehber notuna mutlaka kulaklıkla dinlemenin şart olmadığını yazmalısınız.
  Reyhan Menke - 02.08.2014 13:24:48
  7 Şubat 2010 tarihinde Parayı çek kayıtlarınızı aldım ve derhal dinlemeye başladım. Ertesi gün E-Bay hesabımda bir satış gerçekleştirdim!
  nurgül - 06.05.2014 19:51:35
  Merhaba arkadaşlar; Ben de gözlerimin pırıl pırıl parladığını ve renginin bal renginden ela'ya hele bir de şimdi güneşin de etkisi ile (ki genç kızlığımda da böyleydi yaşım ilerledikçe koyulaştı.) tıplı eskisi gibi yosun yeşiline döndüğünü hayretler içerisinde bugün farkettim... Pırıl pırıl parlıyordu...
  Ali - 05.04.2016 16:48:36
  Başarıyı çek albümünü dinledikten sonra ilk başta başarılı olacağıma inanmaya başladım daha sonra başarılı bir insan gibi hissetmeye başladım.Daha sonra vazgeçmediğimi farkettim.En güzelide başarılı duruşa sahip olmam oldu.Başarılı olma halini içselleştirince yavaş yavaş hayatım değişmeye başladı.Tabiki telkinleri disiplinli şekilde her gece dinliyorum.Çekirdek inanç cdmle beraber 35 konuda telkin dinliyorum.3 yıl kadar dinledim halada dinlemeye devam ediyorum.Belki sadece başarı telkinini 2 ay dinledim.Tek tavsiyem dinlemeye devam edin sıkılmayın.Zaten gece açıp uyumak zor değil.Mutlu gelişimler herkese
  eymen ege - 04.03.2016 19:52:45
  herkese selam bugün 6.günümdeyım bende eleştirye tahammülü olmayan biriydım zaten tepkısız değildım ama çok sinirlenıyodum karsımdakını bazen kırıyordum ama şimdi bende tam tersı bi etkı var akısına bırakıyorum karsımdakıne sinirlenmm gerekırken boş boş etrafa bakıyorum ve buda benı mutlu ediyo çok uysallaştım arkadaşlarım bu dudrumun farkına yavas yavas varıyor,galiba duruluyorum güzel bişey,haytın tadını almaya başladım.herkese saygılar..
  HAMSA TOSUN - 05.03.2016 12:04:26
  Henüz telkinleri dinlemedim ama siparişin üzerinden 24 saat bile geçmeden telkinler mail adresime geldi. Atakan Beye ve değerli ekibine çok teşekkür ediyorum. :)
  serkan - 04.01.2014.19:01:45
  mükemmel değişimler merhabalar ego ve suçluluk telkinlerini ilk etapta 3 gün dünleyip bırakmıştım ama kendimi zorladım ve içine erteleme telkinini de ekleyip geceleri dinlemeye başladım 8 10 saat gibi bir süre bugün tam 1 hafta oldu inanılmaz değişimler oldu ben merhabalar ego ve suçluluk telkinlerini ilk etapta 3 gün dünleyip bırakmıştım ama kendimi zorladım ve içine erteleme telkinini de ekleyip geceleri dinlemeye başladım 8 10 saat gibi bir süre bugün tam 1 hafta oldu inanılmaz değişimler oldu ben üniversiteye hazırlanıyorum ve kayıt yaptırmam gerekiyordu ben de çok üşengeç ve erteleyen bir insandım sabah kahvaltımı yaptım ve hemen okula gittim kayıt yaptırmaya kendime çok şaşırdım ve aynı gün içerisinde ailemin bana tepkilerinin değiştiğini farkettim ibadetlerimi ertelerdim onları bile tam zamanında yapar oldum 1 gün sonra saçlarımı kestirmeye karar verdim insanlar bana fazlasıyla saygı duymaya başladı ve dışarda farkedilmeyen bir insan olmama rağmen insanların ilgisini çekmeye başladığımı daha dik yürüdüğümü farkettim özellikle yatmadan önce kendimi çok sorgulardım hepsi yokoldu en önemlisi gün içindeki duygu değişimleri mutsuzluk hissi gitti sınava az kaldı ders çalışamıyorum kendimi harap ederdim ama mutluyum biliyorum ki onu da düzeltirim içimden bir ses kendimi olduğum gibi kabul ediyorum diyor sürekli artık farklı telkinler dinlemenin zamanı geldi sanırım belki yanlış yere yazmışımdır öyleyse özür diliyorum taşırsanız sevinirim içim kıpır kıpır bunu sizlerle paylaşmak istedim insanın kendini sevmesi başkalarının seni sevmesinden çok daha fazla mutluluk verici birşey mükemmel değişimler ego ve suçluluk özellikle etkilerini bariz bir şekilde gösterdi şu an gözlerimin altı mosmor telkinlerden olsa gerek 9 saat uyumama rağmen uyusam 3 saat daha uyurum ama benim merak ettiğim konu ben telkinleri ego ve suçluluğun üzerine mi ekleyip dinlemeyim yoksa onları listeden çıkarıp başka telkinleri mi eklemeliyim siteyi biraz araştırdım ama pek anlamadım bu arada yazmayı unutmuşum göz teması hiiiiiiç mi hiç kuramazdım şimdi özellikle hocalar gözlerini benden kaçırıyorlar :D o derece yani birde yolda yürürken sanki parmak uçlarında yürüyormuş gibi hafif hissediyorum kendimi sanki Allah a ettiğim duaların ve sabrımın karşılığı aldığım bir hediye gibi bu siteyi buldum en umutsuz ve en yorgun anımda hepinizi çooooook seviyorum
  anıl berker - 06.02.2016 21:10:17
  Programlar konusunda çok daha seçici oldum.film izleyeceğim zaman bile netten izliyorum sadece..farkındalık yarattığı kesin..
  ufuk pamuk - 02.05.2016 20:08:02
  zindelik de önemli tabi ama hani siz de demissiniz ya sabahları tersinden kalkardım diye, aynen öyle, korku ve endise artı olumsuz duygular var...hani gün icinde zihnimi kontrol edebiliyormusum da, gece serbest kalınca olumsuz düsünceler dolmus gibi :) halbuki bütün gece sucluluk ve ego telkinlerini dinliyorum..3-4gün oldugu icin ilk önce bu ikisini dinleyeyim diyorum, sabahları kötü uyanma devam ederse 1-2 hafta sabredeyim sona sizin önerdiginiz bir baska telkini eklerim diyorum..ne dersiniz? buarada klasik müzik telkinleri de güzelmis gündüz klasik müzik gece de ney dinleyelim bakalım neler olacak
  mehtap - 18.11.2013 16:09:40
  benim de çekirdek inançlarımla geldi. ayrı olarak dinlemeyi planlıyorum.kelime dağarcığım ve kendimi ifade etme zorluğumun düzeleceğine inanıyorum.
  Gizem Kiril - 23.04.2016 13:19:42
  Selam, geçtiğimiz hafta satın aldığım ev işlerini sevme kayıtlarından ötürü teşekkür etmek için yazıyorum.Genellikle yapacak çok büyük işlerim vardır ve evim herzaman dağınıktır.Sadece geçen hafta,son 2 ayda yaptığımdan daha çok iş yaptım.Evim çok daha temiz ütü ütülenecek eşyalarım çok daha az ve birdaha eskiye dönmeyeceğim Teşekkürler
  nefise şen - 15.06.2015 20:00:11
  Dünya varmış….Hey!!!! herkese sesleniyorum….adını koyamadığınız duygularınız ,birgünününüz diğerine uymuyorsa,huzursuzsanız,nedensiz ağlamaklıysanız,bana ne oluyor böyle deyip zaman kaybetmeyin.Ben bu karışık duygularla mücadele eden sayısız kitaplar okuyan,başka sitelerden çözüm arayıp uygulamalar yapan ama hiçbir sonuç alamayan biriyken,tesadüf karşılaştığım (aslında tesadüf yok ) bunuda denemek istiyorum dedim.Öncelikle Atakan beyi,Özlem hanımı videolardan takip ettim bende güven duygusu uyandırdılar ve Atakan beyi aradım(kendisinin uygulamayı kendisinde deneyip olumlu sonuç almasıda beni etkiledi)Özlem hanımla çekirdek inanç çalışması yaptık.Eyvah!!! ben ne duygularla boğuşuyormuşum,meğer boğuluyorum diye gece uyanmalarım boşuna değilmiş,yüzleşmek ahhh o yüzleşmek nasılda zormuş,iki günüm itiraflarla geçti ne güzel bir duyguymuş hiç kaytarmadan direk sorulara cevap bulmak,içim şişiyor derdim kendime meğer balon artık patlayacak noktaya gelmiş.Herkesin yükünü üstlenmektenmiş omuzlarımın çökük olması ben kendimin farkına varmadan herkesi kurtarayım derken kendimden vazgeçmişim .yazacak okadar duygularım varki,sadece 4 günde hissettiklerimin özeti bu ben artık uyuyarak sorunlardan kaçmıyorum,güneşin doğuşu denizin rengi,evdeki kuşların ötüşü ne kadar güzel geliyor içimde kelebekler uçuşuyor mutluluk heran keyif almak sorunlara çözümleyerek bakmak sakin ve iç huzurun olması harika…Atakan bey Özlem hanım tam bir profösyenel kendilerine sonsuz teşekkürler..sizi sevgiyle kucaklıyorum…
  aysel - 06.01.2016 21:05:57
  sizi seviyorum merhaba herkese.. Ben bu konuda farkıda olmamıştım ama burda anketi görüş düşündüm ve ne kadar çok şeyin değiştiğini fark ettim hayatımda.. yaklaşık 3 aydır sürekli dinliyorum telkinleri.. Evdeyken mutlaka tv açık olurdu hep şimdi haber izlemek için yada bir yada iki program için açıyorum artık.. bilinçli izliyorum sanırım bu en büyük fark.. ölesine bakmıyorum tv ye.. genelde boş boş tv izlemektense telkinleri dinleyeyim ve yanında kitap okuyayım diye düşünüyorum.. bu arada yabancı ve klasik müziklere ilgim arttı.. moralim çok iyi ..çok teşekkür ederim size..
  Deniz H - 22.06.2014 13:49:52
  Bu albüm hayat kalitemi gözle görülür şekilde arttırdı. Zihin kapesitemi açarak daha hızlı ve etkili okumama ve edindiğim bilgileri daha etkin bir şekilde olanak sağladı. Keşke bunu 10 sene önce yapsaydım! Diğer kayıtlarınızıda deneyeceğim.
  ebru - 08.06.2015 23:27:54
  nasıl alıyoruz ?
  sibaru - 17.01.2013 20:31:56
  Kendini geliştirme, kendine güven, suçluluk ve sorunlarından kurtulma hakkında birçok şeyler okudum, birçok kişiyle özellikle de psikolojik danışman olan bir tanıdığımla da uzun uzun konuştum. Her okuduğum yazı yada kitaptan ve her konuşmadan sonra içime bir güven ve huzur duygusu geliyordu evet, belki kendimi koşullandırıyordum yazılanlardan yada dinlediğim sözlerden ama neden bu duygular en fazla ertesi gün uykudan uyandığımda kaybolup gidiyordu ve ben eski halime dönüyordum.? Ayrıca bilenler bilir; kendine güven ve başarı vs. konularında her okuduğum yazıya , konuşmalarda söylenilen her söze ama ile başlayan, olumsuz bir cevapla karşılık veriyordum.Yani her iyi öneriye bir olumsuz cevap muhakkak buluyordu beynim. Ayrıca, annemin dün bana son bir haftadır değiştiğiimi söylemesi artı bi güzellik telkinlerin bende başarılı olmasındaki en büyük etken ise benim onları duymamam buna eminim. Eğer duysaydım kesinlikle beynim gene bi olumsuz cevap bulur ve sindirirdi onları sucluluk telkkininde sesler geliyor alttan ama iyice kısınca çok az muzik duyuyorum ve hic ses duymuyorum. Bundan önceki yorumlarımda değişimlerimi hissettiklerimi anlattım ve en güzeli bu güzel hislerin bu değişimin, uyandığmda kaybolmadığını görmek Sibaru
  muge celebi - 06.05.2013 21:14:31
  Bendeki değişimler geniş çaplı oldu nedendir bilmem anneme bile daha çok yardım eder oldum belki hep enerji dolu ve mutlu olmamdan kaynaklı olabilir.Konsantrasyonumunda arttığını düşünmekteyim.Bide eskiden konuşurken uygun kelimeyi hatırlayamazdım şimdi o sorunumunda baya azaldığını görüyorum.Ayrıca ben gelişmeleri gün gün defterime yazıyorum.Bugün şu oldu bu oldu şöyle kabus gördüm gibi..Eskiden bir film izlerken aklım hemen başka yerlere giderdi artık daha yoğun konsantre olabiliyorum.Bunlar hep beni mutlu eden gelişmeler çok işime yarıyolar.Kilo telkininede 1 hafta sonra başlarsam eğer gelişme görürsem onlarıda sizinle paylaşmayı isterim.. hadi esen kalın
  saduman - 06.05.2014 19,:17:02
  artık sabahları erken uyanabiliyorum. eskiden 13'den önce kalkamazken, şimdi ne kadar geç yatmış olsam da, 8-9 gibi gayet dinç bir şekilde, kolayca kalkıyorum ve içim kıpır kıpır oluyor acaba bugün ne sürprizlerle karşılaşıcam diye...
  Yunus - 06.04.2013 02:38:46
  Öğrenciyim ve hemen hemen aklınıza gelebilecek her şeyi erteliyordum.Sınav günü son geceye kadar çalışmıyor gece ise uyuyor bu yüzden sınavlara girmiyordum.Bir dönem okulu bile bırakmayı düşündüm.Erteleme telkini sonrası sınavlarıma düzenli çalışmaya başladım.Aslında sitenizi 2006^dan beri takip ediyordum.Ancak ismime özel bu telkin ciddi anlamda yaşamımı değiştirdi.Zamanla diğer almak istediğim telkinler var.Özellikle fotografig hafizayi merak ediyorum.
  buse - 06.05.2011 20:10:00
  utancımdan kimsenin değil gözlerine bakmak, yüzüne bakamazdım. Telkinkleri dinlemeye başladığımdan beri (yaklaşık bi 20 gün sonra) herkesin benim gibi olduğu utanılacak bi şey yapmadığım duygusu ağır basmaya başladı. kendimi daha rahat hissediyorum. bazen takılsam da düşüncelerim beni çekmeye çalışsada zihnim bana oyun oynuyor diyip olumlu şeyler düşünüyorum. ya bunları paylaşmak ne kadar güzelmiş.
  kader - 15.06.2015 19:59:11
  Son bir aydır Olumlu düşünce ile ilgil kitap makaleler okuyorum ve hayatıma bir şekilde geçirmenin yollarını ararken ayatım değişti sitesi ile karşılaştım.. 1.gün işyerinde Ego güven güçlendirici,suçluluk duyguları ve kendine güveni 4-5 saat boyunca dinlendi..İlk olarak şiddetli bir baş ağrısı,kafamın içinde ağırlık,Gözlerde ağırlık ,Ensemde bir çekilme ve uyku hali hakim oldu..ilerleyen saatlerde yani akşama doğru İçimde tarif edileyemeyen bir huzur olumsuz birşey düşünmeye çalıştıkça beyin adeta direnç gösterdi konudan uzaklaşmak istercesine farklı şeylere yöneldi..Akşam eve giderken ise kafamın içinde tarif edemediğim bir boşluk ve pozitif düşünceler hakimdi..mutluluk vardı..Eve gittiğimde ise aşırı uyku hali nedeni ile yattım yine ego güçlendirici ve suçluluk açtım fakat kafamın içinde bir sürü yaşanmış olaylar dans etti bir sıkkınlıkla ve mide bulantısı ve baş ağrısı ile kalktım..baktım onlarda bitmiş zaten..Gece geç saate kadar oturdum içimde tarif edilemeyen bir buhran hisseyle unuttuğumu sandığımı bir çok şeyi adeta tekrar hatırladım..unuttuğumu sandığım aşk acım ayyuka çıktı..Saatler sonra tekrar yattım tekrar açtım hepsini Ego güven güçlendirici,suçluluk duyguları ve kendine güven ve ek olarak zinde uyanmayıda ekledim..devamındaki saatlerde kafamın sağ tarafında şiddetli bir baş ağrısı ile uyandım..sonra Uyumuş kalmışım..Sabah onca uykusuzluğa rağmen mutsuz kalkmam gerekirken zinde uyandım..Üstelik hoş olmayacağını düşündüğüm bir mail aldım ayrıldığım erkek arkadaşımdan..tepkilerim çok donuktu evet acı çekıyordum ama bunu en derinlerde yaşadım çok tuhaftı..İşe giderkende yüzümde hep bir gülümseme hakimde yolda otobüste vs vs..Acı şeyleri tam düşünüyorken beynim buna sürekli engel olup başka şeyler düşündürüyor..Bugün 2.günüm..yine dinliyorum yine kafamda ağırlık ve ağrı var özellikle suçluluk duygularını dinlerken oluşuyor..(TAMAM BİLİYORUM HEP KENDİMİ SUÇLADIM YILLARDIR:) )Umarım herşey çokk daha güzel olacak..Notlarımı alıyorum yazmaya devam edeceğimm..Atakan bey size bu başarınızdan dolayı teşekkür etmek isterim..Sevgiyle kalın..
  ZEYNEP Hanife Abuşoğlu - 2.09.2014 13:29:01
  Nereden başlasam bilemiyorum. Bu harika kayıtları bir süre önce aldım ancak birkaç hafta öncesine kadar onlarla cidden ilgilenmedim. Derken, borçlarım birikmeye başladı. Sonrasında kayıtları baştan sona defalarca dinlemeye başladım ve para sıkıntılarım kendi kendine çözülmeye başladı. Artık maddi konularda endişelenmiyordum ve nasıl daha fazla kazanacağım konusunda birbirinden güzel fikirler buluyordum. Artık parayı bir gereklilik olarak değil, bir lüks olarak görüyorum.
  zeynep - 03.05.2016 18:31:12
  arkadaşlar.suçluluk ve egoyu 15 gün kadar dinledim ilk günlerde değişik rüyalar bazen çok iyi olmalar bazen ağlama hisleri geldi hala arada oluyor.eski kötü hatıralar beklenmedik anda kafamda beliriyor ama eskisi kadar çok takmıyorum.bunlara ilave kendine güvenin doğa versiyonunu ekledim listeme bir kaç kez üst üste dinledim bir rahatsızlık yaşadım kapatmak istedim halbuki kendine güveni olan biri olduğumu düşünüyorum.new age versiyonu dinliyim bari dedim bir rahatlama değişiklik oldu müziktenmi kaynaklı acaba?uyurken doğa sesleri iyi geliyor new age ye bayıldım gülmekten uykuya geçemedim daha ilk geceden birşeyler oldu kendimi gülerken yakaladım kaç kez neye güldüğümü bilmiyorum işin garibi ya telkinler sanki bomba etkisi yapıyor. Değişik bir benzetme olmuş...
  husna öz - 03.02.2016 19:58:32
  selamlar ben ego ve suçluluk telkinlerini dinliyorum ayrıca neredeyse bir haftadır topluluk önünde konuşma telkinini de dinliyorum ancak konunun şu an için bununla pek alakası yok şimdi soruya cevap olarak hafifleme hissettim mi ? evet uzun bi zamandır hatta neredeyse kendimi bildim bileli insanlardan çok rahat bi şekilde nefret edebilen bi karaktere sahiptim olur olmaz şeylerden insanlara kızar anında nefret eder kin tutardım neredeyse 3 gün çnceydi sanırım gece yatarken aklıma bi kaç kişi geldi haliyle nefret ettiğim arkadaşımla hep kendini ve hayatımızdaki diğer tüm insanları affetmenin önemini konuşuyorduk ki arkadaşım yoga ve meditasyon ve ayrıca kişisel gelişim konusuyla da uzun zamandır uğraşıyo onunla yaptığımız sohbetlerden de öğrenmiştim insnaları ve kendini affetmenin önemini ama hiç becerememiştim her kendime soruşumda (bu mp3 leri dinlemeden önceki normal hayatım da) düşündüğüm insnadan daha da çok nefret ettiğimi ona daha fazla kin tuttuğumu hatırlarım ancak dediğim gibi geçen gece yatarken aklıma bi kaç isim geldi ve kendi kendime onları affedip affetmediğimi sordum ve içimdeki bşr başka kişiyle konuşuyormuşcasına aldığım cevap evet ti ve ben bu evet lafını her duyuşumda derin bi nefes alıp bırakıyodum tabi bu nefes olayını dün farkettim ve aynı gece devam ettim aklıma gelen herkes için seni affediyorum, onu affediyorum gibi sözlerle devam ettim ve içimde bi huzur vardı en son olarak da bi ka çgündür kendi kendime devamlı kendimi affettimmi diye soruyorum ve cevabı da her seferinde hiç zorlanmadan evet oluyo şu an bunu yazarken bile derin bi nefes aldım cdlerin bir çok etkisi gibi bunu da yaşadım ardı ardına okduğum her konuya mesaj atmaya çalışıyorum ilk başlarda pek yeltenmedim buna sonuçta ilk günden emin değildim hiç bi şeyden ki zaten ilk etkiyi 3. veya 4. günümde dik yürüdüğümü fark ettim ancak yine de beklemek istedim şimdi etkilerden eminim neredeyse 1 ay olacak bazı sebeplerden dolayı uzun tuttum özellikle ego ve suçluluk telkinlerini ve beni bu sıralar tek ayakta tutan şeyler bu telkinler buna eminim bunu da paylaşmak istedim tekrar bu site ve bu tip bir paylaşım olanağı sağladığınız için teşekkür ederim...
  Özge karaman - 15.04.2015 20:08:10
  Bugün 2. günüm. 5.30 da uyandim. Üstelik çok dinç bir sekilde. 2 gecedir degisik rüyalar görüyorum. Cok once yaşanmiş ama pisman oldugum seyler bunlar. Coktan unuttum sandigim seyler. O an ne yasadiysam tekrar yasadim bu gece. Bu normal bir sey mi? Gece surekli kotu anilarimla boğusuyorum. Bu yuzden sabahlari biraz mutsuz uyaniyorum. Ama hemen geciyor. Yaklasik 2 senedir nedensiz bir mutsuzluk, melankolik bor hava icerisindeydim. Bu iki gunde sanki daha mutluyum. Bilemiyorum. Belki de psikolojik olarak kendimi sartlandiriyorum. Bu arada artik daha az yiyerek doydugumu farkettim. Simdilik bu kadar ilerleyen gunlerde degisik seyler kesfedersem yazmaya devam edecegim. Her sey icin tesekkurler;))
  emrullah - 06.02.016 21:05:21
  herkese merhaba öncelikle böyle bir paylaşımı ve emeği bize ulaştırdığınız için emeği geçen herkese teşekkür ederim. ben 4-5 gün önce kayıt oldum siteyi ve yorumları elimden geldiğince inceledim. TV izleme alışkanlığım normal düzeylere geri döndü. daha farklı şeylerdede değişiklik oldu onunla ilgili konuları arıyorum. çalışmalarınız için çokteşekkürler.
  Emine Ünsal - 03.03..2014 13:22:13
  Evime daha yeni taşındım ancak uyuyabileceğim bir yatağım bile yoktu çekim yasası şansı çekme kaydını 1 saat dinledikten hemen sonra parayı çekme kaydına odaklandım.1 hafta içerisinde bir mobilya mağzasından 1200$
  deniz - 06.05.2014 21:03:14
  ben de daha az tv izliyorum önceden oyalanmak için izlerdim şimdi aramıyorum açık olsa da bakmıyorum pek sıkılıyorum telkinlerle daha mutlu oluyorum
  Melis Kutlu - 23.01.2016 13:34:01
  Çekim yasası isimli kayıtlarınız bana da yardımcı oluyor. Yaklaşık 1-2 yıldır Sır ve Çekim yasası ile çalışıyorum. Başlarda cidden işe yaradığını düşünmedim ancak 4 hafta kadar sonra eskiden farkına varmadığım değişiklikler olduğunu gördüm. Zaten önce ufak değişikliklerin, sonra büyük olayların olacağını söylüyorlar. Bu sebeple, inanın bana, bu kayıtlarla çalışmaya devam edeceğim.
  mursel - 04.01.2016 19:50:54
  bendeki bu net tepkiler karşımdakileri çıldırtıyo sanırım. muhahahaha....
  caner - 06.05.201519:14:23
  bendede bir takım değişiklikler oldu mesela tabi birazda olumlu düşünme isteğiminde olmasıyla bu durum daha iyi bir hale girdi şimdi çok daha mutluyum kendimi sevmeye başladım,hayatı,doğayı ne varsa işte telkinleri çok fazla dinleyemiyorum açıkçası,günde 2,3 saat falan dinleye biliyorum ilk başlarda biraz baş ağrısı çektim ama tatlı,değişik bir ağrıydı bu sonra kesildi tabi burada olmamın bir tesadüf olmadığını düşünüyorum the secret i de izledikten sonra çok farklı bakmaya başladım hayata kendimizi kısıtlamışız meğer.....herkese mutlu bir hayat diliyorum...
  yunus akça - 26.02.2013 19:21:25
  bence her gün dinlenilmesi gereken bir telkin ilk aldığınız gün ve ertesi gün zaten etkisini hissediyorsunuz... ciddiyim..
  dursun - 21.02.2012 20:17:28
  şuan kendimce zor bir süreçten geçiyorum.. sizden bir kaç telkin aldım... bu süreç iyi geçerse telkinlerinizin her tarafta savusunusu olacağım. söz veriyorum.. etkisine gelince bir gündür dinliyorum.. ve bir iki etkisini hissettim gerçekten.. inşallah diğer telkinleriniz gibi yararlı olur
  Emin Sayın - 27.05.2013 14:06:06
  3 albüm satın aldım ve cdleri geceleri dinlemeye başladım. Uyku ve gerginlik problemlerim vardı ve ne zaman uyuyacağımı bilmiyordum. Bilinç dışı mesajlar sayesinde dün gece rahat bir uyku çektim.Bugün çok daha enerjiğim ve iyi uyuduğum için çok daha az gerginim.
  neseli - 1.06.2015 20:09:46
  doğrusunu isterseniz bu kadar kısa sürede böle bi etki olacağını düşünmüyordum.Uykuya dalma aşamasında sorun yaşıyorum çoğu zaman kendimi dişlerimi birbirine kenetlemiş vaziyette yakalıyorum.Sürekli bi kasılma hali yanii.Ama sadece bi kaç saat dinlemeyle bile aştım bu sorunu tabii gece boyuncada dinliordum.
  hanife - 06.05.2014 19:15:43
  Mutluluktan çok herkesin bu dünyada eşit yaşama hakkına sahip olduğunu kavradım.Basit bir otun da benimde yaşama hakkım var.Örneğin bugün gördüğüm benekli kediyi daha önceden sövüp yanımdan çekilmesi için kovmaya çalışırdım.Bugün ise yağmur yağdı ve apartmanın önünde geridönüşümlerin arasında görülmeyen bir misafiri gördüm.Bizim benekli kediydi.Çok acıdım ona ve bu düşüncelerimi bir kez daha belleğimde canlandırdım.Sonra bazen kendimden çok uzaklaştığımı fark ettim.Kendimle iç diyalog halindeyken bir eski ben bir de yeni ben birbirine yanıt veriyordu.Ben iki tane gibi hissettim kendimi.Eski bende umarım giderek uzaklaşır benden:)
  serpil h - 26.03.2013 19:12:54
  bu telkini ilk dinlediğim hafta şok olmuştum.. kendimi inanılmaz zeki olarak hissediyordum.. ve gereçkten yaşama bakarken çok daha fazla yönlü bakmaya başladım.... sağolun
  sennur - 19.11.2015 19:23:13
  İNSANA YAKIŞAN EN GÜZEL ELBİSE EDEPTİR. telkinleri dinlemeden önce göz temasını çok iyi yapıyordum.ama şimdi dinlemeye başlayalı 1hafta kadar oldu.çok daha iyi yapıyorum ben milletin gözüne baktıkça onlarda bana gülümseyerek bakıyor ."ben gülmüyorum"diyorum,:D ama yinede gülüyorlar o zamanda ben gülüyorum... kendime güvenim vardı ama ego ve suçluluğu dinledikten sonra güvenim dahada arttı...artık derslerde daha rahat kopya çekiyorum sanki yakalanmıyacakmış gibi...
  nisa kılıç - 06.02.2016 21:10:53
  Kesinlikle dogru bu bende de oldu, ustelik sadece 1 hafta olmasina ragmen, sanki TV izlemek ya da internete girmek gereksiz ve zaman alici gibi gelmeye basladi... Sanirim bu bilincaltimizin bize oyunu ama guzel bir oyun:)))) Ben cok memnunum artik her dakikami yararli islere ayirmak keyifli:)
  canan çay - 06.01.2016 20:04:02
  Tabii ki Yaklaşık 2 aydır düzenli dinliyorum. Arada bir iki gün aksattıklarım oldu. İlk hafta sonunda ego ve suçluluğu düzenli dinleyince harika bir hafifleme yaşamıştım. Sanki duştan çıkmış gibi oluyor insan ama ruhen tabii bu Ego ve suçluluğu hala dinliyorum listemde var. Gece özellikle daha iyi oluyor. Ayrıca kendine güven ve topluluk karşısında konuşma da çok etkili telkinler gerçekten. Benim gözlemlerim bunlar __________________
  mehtap - 18.11.2013 15:58:16
  eşim için alıyorum, evlilik hayatında her iki taraf için de çok moral bozucu bir durum tabiki. 1-2 ay dinlemeden sonra sonucu hem burda hem de forumdaki günlüğümde paylaşacağım.
  melisa - 06.01.2016 20:30:20
  birşey eklemek istiyorum.telkinlerden sonra sanki arada bir birisi bana dik durmamı söylüyor gibi duruşumu düzeltiyorum:)
  sedat - 03.05.2013 21:08:27
  valla Allah razı olsun bılmıyorum telkınlerden mı yoksa bu sıteye olan bağımlılığımdan dolayı mı artık fazla film izlemıyorum.çunku gelır gelmez hemen h.d.coma giriyorum bi bakmışım gecenın yarısı olmuş.artık tiryaki yaptı bende oku oku bitmiyor atakan beye tekrardan tşk.ederim.
  Nasıl Komik Olunur! hakkında yorum yapın
  ADINIZ :
  E-MAIL :
  YORUM :
     

  HSBC
  Vade Taksit Toplam
  2 41.53 TL 83.07 TL
  3 27.87 TL 83.62 TL
  4 21.13 TL 84.53 TL
  5 17.02 TL 85.08 TL
  6 14.21 TL 85.23 TL
  7 12.31 TL 86.20 TL
  8 10.85 TL 86.77 TL
  9 8.78 TL 79.00 TL

  Bank Asya
  Vade Taksit Toplam
  9 8.78 TL 79.00 TL

  Akbank
  Vade Taksit Toplam
  2 41.53 TL 83.07 TL
  3 27.87 TL 83.62 TL
  4 21.13 TL 84.53 TL
  5 17.02 TL 85.08 TL
  6 14.21 TL 85.23 TL
  7 12.31 TL 86.20 TL
  8 10.85 TL 86.77 TL
  9 8.78 TL 79.00 TL
  9 8.78 TL 79.00 TL

  Garanti Bankası
  Vade Taksit Toplam
  2 41.53 TL 83.07 TL
  3 27.87 TL 83.62 TL
  4 21.13 TL 84.53 TL
  5 17.02 TL 85.08 TL
  6 14.21 TL 85.23 TL
  7 12.31 TL 86.20 TL
  8 10.85 TL 86.77 TL
  9 8.78 TL 79.00 TL

  Finansbank
  Vade Taksit Toplam
  2 41.53 TL 83.07 TL
  3 27.87 TL 83.62 TL
  4 21.13 TL 84.53 TL
  5 17.02 TL 85.08 TL
  6 14.21 TL 85.23 TL
  7 12.31 TL 86.20 TL
  8 10.85 TL 86.77 TL
  9 8.78 TL 79.00 TL

  İş Bankası
  Vade Taksit Toplam
  2 41.53 TL 83.07 TL
  3 27.87 TL 83.62 TL
  4 21.13 TL 84.53 TL
  5 17.02 TL 85.08 TL
  6 14.21 TL 85.23 TL
  7 12.31 TL 86.20 TL
  8 10.85 TL 86.77 TL
  9 8.78 TL 79.00 TL

  Halkbank
  Vade Taksit Toplam
  2 41.53 TL 83.07 TL
  3 27.87 TL 83.62 TL
  4 21.13 TL 84.53 TL
  5 17.02 TL 85.08 TL
  6 14.21 TL 85.23 TL
  7 12.31 TL 86.20 TL
  8 10.85 TL 86.77 TL
  9 8.78 TL 79.00 TL

  Yapı Kredi
  Vade Taksit Toplam
  2 41.53 TL 83.07 TL
  3 27.87 TL 83.62 TL
  4 21.13 TL 84.53 TL
  5 17.02 TL 85.08 TL
  6 14.21 TL 85.23 TL
  7 12.31 TL 86.20 TL
  8 10.85 TL 86.77 TL
  9 8.78 TL 79.00 TL
  Bu ürünü alanların yorumları
  ⤵ Bu bölümdeki yorumlar 200 üründen karışık olarak seçilmiştir.
  Banuyum - 10.02.2015 07:24:27
  Albümü alalı 3 gün oldu. İki gündür iki kaşımın arasında bir sıkışmışlık ya da biraz baş ağrısı gibi bir şey yaşıyorum. Çok düşük nikotinli bir sigara içtiğim için 1 tanesi beni hiçbir zaman kesmiyor, her sigaraya uzandığımda mutlaka 2 tane içiyordum. Ama garip bir şekilde 2 gündür sigara sayısı teke düştü ve aralıkları uzamaya başladı. Galiba oluyor ki; 2-3 günde bu sonucu almış olmaya inanamıyorum! Çok teşekkürler sevgili Atakan, emeklerinize sağlık.
  gamze kocaman - 06.03.2016 20:02:39
  Ya bu nasıl bişedir kardeşim hazırlayandan Allah razı olsun nEdiim walla hi süper inanın kendime geldim yaaaa :)
  guzide - 06.5.2013 20:18:45
  Telkinleri yaklaşık 2 haftadır dinliyorum.Hakikaten çok güzel etkilri var üzerimde.Göz teması konusunda kendimi çok ii hissediyorum.Bu telkinleri yapanlardan allah razı olsun:D
  Kübra - 25.04.2014 14:54:01
  merhaba arkadaşlar ben bu siteyi tesadüfen 2 gün önce buldum.bu tarz şeylere merakım olduğu için de mp3 leri hemen indirdim .suçluluk ve ego güçlendirici yi dinlemeye başladım.pc deyken,uykuya dalarken ve gündelik işlerde fırsat buldukça dinledim.kesintisiz 8 saat dinlediğim hiç olmadı fakat değişimin sadece 1 gün gibi kısa bir sürede kendini göstermesi beni epey mutlu etti.bende astigmat var ve gözlük kullanıyorum.telkinleri dinledikten sonra gözlerimde belirgin bi farklılık oldu mesela.çok iyi derecede keskin görmeye başladım ve dik yürümeye de..kendimi daha rahat hissediyorum.topluluk içerisindeyken önceden söylemeyi sakındığım şeyleri sakınmaya fırsat bulmadan ağzımdan çıkmış buluyorum : ) ben 2 gündür eski ben değilim anlayacağınız : ) kilo verme ve sosyalleşme telkinlerini de dinleyip hayatımı tamamen değiştireceğim ve fırsat buldukça da sizlerle paylaşacağım.emeği geçen herkese teşekkür ederim
  İrfan Ülker - 21.04.2012 11:39:49
  Yıllarca para kazanmak için çalıştım. Başım parayla hep beladaydı. İsimsiz Borçlular terapi grubuna katıldım ancak benim için bir faydası olmadı. Nereden başlasam bilemiyorum. Bu harika kayıtları bir süre önce aldım ancak birkaç hafta öncesine kadar onlarla cidden ilgilenmedim. Derken, borçlarım birikmeye başladı. Sonrasında kayıtları baştan sona defalarca dinlemeye başladım ve para sıkıntılarım kendi kendine çözülmeye başladı. Artık maddi konularda endişelenmiyordum ve nasıl daha fazla kazanacağım konusunda birbirinden güzel fikirler buluyordum. Artık parayı bir gereklilik olarak değil, bir lüks olarak görüyorum.
  okan - 06.11.2014 15:51:45
  Ben ilk bir ay etkisini gördüm.Kalici olmasini umuyorum.
  mustafa ayaz - 15.04.2015 15:45:54
  öncelikle merhaba çalışmalarınız dikkatimi çekti dafa fazla aydınlatıcı bilgi almak istiyorum bana nasıl yardımcı olabilirsiniz telefonum 05448800816 vereceğiniz bilgi için şimdiden teşekkür ediyorum iyi çalışmalar diliyorum
  ömer - 07.10.2013 22:34:44
  hocam benim dilim r,l,y dönmüyor bunun içinde başarı olurmu.
  CG - 11.03.2015 22:13:04
  Bu cd yi dinlenmeye başlayalı daha 2 hafta olmuştu ki, ruh eşimle görüşmeye başladım. 7 ay içinde de evlendik. Hep sorunlu ve zor ilişkiler seçen biriydim. Şimdiyse çok mutlu ve huzurluyum. Bu kadar kısa sürede ruh eşimle bir araya gelmemde dinlediğim cd nin de etkisi olduguna inanıyorum. Herkese tavsiye ederim
  anıl berker - 06.02.2016 21:10:17
  Programlar konusunda çok daha seçici oldum.film izleyeceğim zaman bile netten izliyorum sadece..farkındalık yarattığı kesin..
  muzaffer - 03.04.2014 03:07:17
  merhaba arkadaşlatr ben almak istiyorum nasıl ?
  asiye - 02.04.2016 21:16:30
  şükürler olsun telkinlerin etkilerini yavaş yavaş görmeye başladım maalesef küsme ve affedeme me huyum var biriyle küstüm mü ölümüne küsüyorum barışsam da bilinç altım affetmiyor unutamıyorum c.tesi hayatım boyunca görüşmem dediğim kişinin doğum gününe gittim ve hiç bir olumsuz düşünce olmadan hem ortamda bulunanlar hem kendim bile şaşırdım pazar günü yolda köpekle karşılaştım aramızda sadece bir kaç adım vardı normalde köpek gürünce aklımı kaybediyordum yolda araba varmış yok mus görmüyordum bile allah korusun köpek korkusuna bir arabanın altında kalıcam diyordum bu sefer sadece köpeğin gözlerine baktım allahım şükürler olsun affedebilmeyi öğreniyorum artık ve cesaretim artmaya başladı
  turan yılmaz - 26.03.2013 19:40:28
  bence telkin listenizdeki temel telkinlerden bir olsun ve hergün listenizde olsun.. bir saat de olsa günlük dinleyin.... dinleyin ben ilk dinlediğimde hasta olarak dinledim.. ve hop ertesi gün güçlü güvençli bir biçimde yerimden kalktım.. her hasta olduğumda da şimdi dinliyorum.. herkese sevgiler... ayrıca atakan beye baskı yapalım yüksek miktarlarda telkin aldığımızda daha fazla hediye telkin olsun
  muhammet kara - 04.01.2016 19:47:21
  ben neredeyse 3 aya yaklasık dınledım ve su an hıc dınlemıyorum ..tepkılerım sadece benı ıstedıgım gıbı kım ne dıyecekmıs yada sonra pısman olurmuyum dıye hıc umursamıyorum bıle hayatımda hıc boyle bısey yapmamıstım herkesın gorusu benden onemlıydı ama sadece sımdı kendı goruslerımı uyguluyorum kımın benı bıraktıgı onemlı degıl cunku ben bana zorluk cıkaranları bırakıyorum ve kesınlıkle arkama bıle bakmıyorum harıka bı deneyım...bu sıteyı 3 ay once baska bı sıteden arkadstan duymustum ve hemen hepsını yukledım mp4 ume gece gunduz ıste ayakta yemekte sokakta nette tv ızlerken uyurken dınledım ve benle dalga gecenler bıle oldu ıs yerınden sureklı guluyorlardı onlara aldırmıyordum bıle,hayatımın cok guzellesecegıne odaklanmıstım bıkere ve su an ıstedıgım hersey var sukurler olsun onlar su an ıssızler ve ben ısteklerıme ulastım kımseye boyun egmeyın derım ve ınanarak sukurle bıldıgınız yolda ılerleyın...sızlere tesekkur edıyorum cok yararlı bır sıte herkes duysun gorsun dıye cevremdekılerıde yonlendırıyorum tabıkı onlarında sadce ıstemelerı yeterlı...amac ve ıstek en mühim olanı.
  aslı - 29.03.2013 12:14:00
  ben ürünü aldım gece yatarken dinliyorum genelde sadece cdyi dinlemem yeterli mi başka bişey yapmam gerekiyor mu ne zaman faydasını görebilirim
  nesli - 1.02.2015 20:02:26
  yaşadıklarını yazma sırası bende :) karamsar, mutsuz, sinirli bi insandım aklımdan en ufak olumlu düşünce geçmezdi sabah erken saatlerde zihnimdeki olumsuz cümlelerin sesiyle uyanırdım. Netten zihnimdekileri nasıl susturabilirim diye çare ararken bu siteyi gördüm telkinleri dinlemeye başladım çünki değişmeye gerçekten ihtiyacım vardı.İlk gün baş ağrısı çektim ama bırakmadan dinledim telkinleri.1 hafta oldu ve ben sakin rahat olumlu düşünmeye başlayan bi insan oldum. 1 haftada amaann neleri kafama takmışım diyebilecek duruma geldim. ben gerçekten faydalı olduğuna inanıyorum zira sabahları o sesler yok
  Gizem Kiril - 11.09.201214:15:01
  Normalde ev temizliği yapmaktan nefret etmişimdir ve sık sık yarına bırakırdım(bulaşıkları yıkardım ama kaldırmazdım, çamaşırları yıkardım ama dolaba koymazdım)yapılacak işlerin çokluğundan korkar ve yapmaya başlamazdım.10 eylül 2009 Cuma günü mp3 kayıtlarınızı edindim ve Cuma akşamı mutfağımı diptemel temizledim. Dolapları yıkadım çekmeceleri boşalttım yorulmadım dikkatim dağılmadı;sadece işimi bitirmeye konsantre oldum sonra diğer odalara geçtim topladım,toz aldım bu böyle devam etti. Artık yapmam gereken işlerin ne olduğu biliyorum ve onları yapmaktan dolayı mutluyum. Artık başladığım her işi bitiriyorum; zor işlere başlamaktan korkmuyorum. Gün ve gün evim daha temiz hale geliyor. Nasıl hissettiğim ve yeni şeyler yapmanın ne kadar kolay olduğu konusundaki fikirlerim tamamen değişti.
  ruhi akça - 9.11.2013
  sanırım bende işe yaramaya başladı!
  suleyman çil - 01.05.2016 19:13:28
  Arkadaşlar ben bu siteyi tesadüfen bulmuştum. Çok uzun zamandan beri sigaryı Bırakmak için denemediğim yol kalmadı. dünya paralar döktüm diyebilirim ama en fazla 15 gün bırakabiliyordum.Bu sitedede Sigarayı bırakma telkinini gördüm ve bilgisayarıma ve cep telefonuma indirdim. İşyerinde devamlı çalıyordu sigarayı bırakmak gibi bir niyetle indirmemiştim denemek amacıyla ve ney sesini çok sevdiğimden indirmişti.Ama dinledikçe sigara içme isteğim kendiliğinden azaldı.çok zorladım kendimi içeyim diye ama telkini dinlerken içmek mümkün olmadı. yaklaşık 5,6 gün dinledim hiç canım sigara istemedi tek sorun ara verdiğim zaman yani bir gün dinlemesem ogün canımın sigara istiemesi bir tane yakıyorum onuda bitiremiyorum ve hemen müziği açıyorum.İşe yaramaz demeyin deneyin hem müzik çok rahatlatıyor hemde sigara içmiyorusunuz. Bu siteyi hazırlayan herkese çok teşekkür ederim. Sigarayı tam anlamıyla bıraktıktan sonra diğer telkinlerede geçecem. Bu alkışlar öncebu siteyi hazırlayanlar daha sona bana ve sizlere
  meryem - 01.05.2013 21:07:26
  bu gün 4.günüm ego ve suçluluk dinliyorum.pc den dinliyorum ve haliyle tv izlemiyorum.ama tv açıksa sesi beni çok rahatsız etmeye başladı kapatmak geliyo içimden ve kapatıyorum.sesini kesiyorum tamamen.yaşlılar sesi kafam almıyo derler ya aynen o havadayım.kapatınca bi oh diyorum yani:)
  Kadir Doğan - 12.09.2014 13:22:52
  Bu akşam şans oyunları kaydınızı satın aldım ve sonra hiç adetim olmadığı halde bir kazı kazan aldım ve 500 tl kazandım ! mp3 kayıtlarınızı herkese tavsiye ediyorum ve daha fazla kayıt satın alıp sonuçları size bildireceğim.
  dursun - 21.02.2012 20:17:28
  şuan kendimce zor bir süreçten geçiyorum.. sizden bir kaç telkin aldım... bu süreç iyi geçerse telkinlerinizin her tarafta savusunusu olacağım. söz veriyorum.. etkisine gelince bir gündür dinliyorum.. ve bir iki etkisini hissettim gerçekten.. inşallah diğer telkinleriniz gibi yararlı olur
  ersin kaya - 22.09.2015 12:56:57
  Etkili bir ürün,porno baağımlılığım geçti muhteşem bir ürün.Teşekkürler.
  Asya Gülen - 22.09.2014 14:00:42
  Normalde 1 ile 3 arası yatardım ve sabah oldukça geç genellikle 10 da kalkardim.Bu telkin sonrası daha zinde uyandığımı fark ettim.
  sevgi bulansoy - 08.11.2015 19:54:19
  Ben sanki daha bir umutlu oldum kesinlikle değişiyor havam değişti dinledikçe . Bir sürüklenme hali bir amaçlılık duygusu içine girdiğimi söyleyebilirim..
  Hayri Asrlan - 01.01.2016 23:26:01
  Ben kilo verme telkinini dinlemeye başlamamdan, 1 ay içinde 10 kilo verdim benim bu çok zordu ama oldu çok menmunum.Hedefim 1 yılda 36 kilo vermek. bunu yapabileceğime inanıyorum .yaşım 42
  hayal - 15.02.2015 20:05:48
  Merhaba arkadaşlar, Sizlere motivasyon olması açısında yazıyorum bu satırları. Çok küçük yaşlardan başlayan kendime güvensizliğim, topluluk içinde konuşamama gittiğim psikologların söylediğine göre babamın bana bir hediyesiymiş. Kendisi çok mükemmeliyetçi olduğu için bilinç altımda hep kendimi eleştiren, insanların ne düşüturndüğüne önem veren birisi oldum. Özellikle ergenlik döneminde tavan yapan güvensizliğim panik ataklara dönüşmüştü. O zamanlar böyle siteler yoktu. İnternette forumlarda dolanırken birisinin sosyal fobi ile yazdığı bir yazıyı okumuştum. “ne yaparsanız yapın sosyal fobiden kurtulamazsınız”diyordu. O zaman çok demotive olmuştum. Sonrasında bundan kurtulmak için ne gerekiyorsa yapacağıma söz verdim. Çok zorluklar çektim. Bir yılımın her gününü ağlayarak geçirdim. Ama en sonunda üniversitede okuduğu bölümümde bölüm başkanı, iş yerinde yönetici, sosyal bir çevrenin en aranılan insanı, doğumgünlerini minimum 20 kişiyle kutlayan birisi, oldum. Nasıl mı oldu bunlar? Korkularınızın üstüne gidin. Her korktuğunuzda üstüne bir tuğla daha koyuyorsunuz demotivasyon olacağınız sebeplere. Düşünce sisteminizi değiştirin. Bunun en hızlı yolu meditasyon ve telkin cd’leri. bizim zamanımızda yoktu veya ben bulamadım ama ben meditasyon yapardım. Hayatta her düşünce sistemine sahip olmak mümkün onu sadece beyninizde tekrar edip inanmanız gerekiyor. Bunun yanında sizi motive edecek başarılara ihtiyacınız var. Kendinizi okyanusa atmak gibi ama bir kere başardınız mı gerisi geliyor. birde bunları yaparken hayatı ve insanları sevmeyi sakın unutmayın. Hayatı severseniz onun da sizi sevdiğini göreceksiniz. Hepinize bol şans ve inanç diliyorum.
  Melek - 02.01.2016 16:51:08
  Yüz kızarması telkinini alalı 3 sene oluyor.fayda gordun ama taşınırken CD kayboldu.tekrar almak istediğimde bize ait kayitlarin yaşam boyu saklandığı söylendi ve kargo ücreti alınmadan tekrar gönderildi.bunun için tesekkur ederim.harikasiniz.
  seyhan durmuş - 26.03.2013 19:44:35
  şuan kendimce zor bir süreçten geçiyorum.. sizden bir kaç telkin aldım... bu süreç iyi geçerse telkinlerinizin her tarafta savusunusu olacağım. söz veriyorum.. etkisine gelince bir gündür dinliyorum.. ve bir iki etkisini hissettim gerçekten.. inşallah diğer telkinleriniz gibi yararlı olur
  Ali Cuma - 31.05.2015 09:42:19
  Fotoğrafik hafıza telkininden sonra sanki beynindeki at gözlükleri kalktı ve herşeyi daha kapsamlı analiz etmeye başladım.Bence bu telkinler yüzyılın buluşu.! Ben onlarca telkin dinledim ve dinlemeye zevkle devam edeceğim.Herbirisi harika.Resmen boyut üstüne boyut atlattılar bana.Kişinin bilgi seviyesi telkinlerin etkisinde bilginin gücüne dayalı ayrı açılımlar yapıyor.Adamlar beyin proğramlama teknolojisini ilan etmişler..! Daha ötelerinide keşfetmek dile
  duygu özkab - 06.10.2014 20:42:26
  sürekli biri beni uyarıyor gibi bende dik yürüyorum
  Seval rein - 02.03.2016 16:28:30
  Bu telkini bir arkadasim almış önerdi.ona 3 günde ulaşmış ben yurtdışında olduğum için gelmesi 10 günü buldu.su an için etkilerden memnunum.
  isa - 03.05.2016 18:58:04
  bende şunu farkettim arkadaşlar.kararında dinlemek gerekiyor. bende 2 yıl önce indirdim telkinleri vedönem dönem dinliyorum. ama özellikle ego güven güçlendiriciyi çok fazla dinlediğimde kendimi tanıyamıyorum.bayağı egosu şişik bir insan gibi davrandığımı farkettim.birkaç tartışma yaşadıktan sonra bunu farkettim. yani özellikle egoyu çok fazla dinlenmemesi gerektiğini düşünüyorum.
  nesrin özcan - 09.01.2016 20:39:18
  ben dik durma konusnda büyük problemi olan bi insandım resmen kamburdum ve bu benim için aşırı derecede kötü bi durumdu hatta bi dönem artık dik olamayacağımı kabul ettim ancak daha telkinlerimi dinlemeye başladığım 3. veya 4. gün bunun inanılmaz bi şekilde düzeldiğini ve artık dik durduğumu fark ettim ilk başlarda hafif eğilmeler yaşıyodum ancak devamlı içimden bir ses sen artık kambur değilsin dik durucaksın kafanı kaldır ve ileriye bak diyodu şu an için bir tek yemek yerken eğiliyorum haliyle yoksa zor oluyo :) ama şu an ilk başlarda dediğim gibi inanılmaz gelmiyo artık çok rahat bi şekilde inanıyorum buna zamanında telkinin gücü ile ilgili biraz bilgim vardı ancak bu kadar etkili olacağını düşünmemiştim gerçekten çok başarılı işler çıktı sonuşlarını görebilmek muhteşem bi şey ve şu an dik yürümek benim için mikemmel bir motivasyon çok çok teşekkür ediyorum her mesajımda ediyorum ancak yine de az olduğunu da biliyorum sayenizde şükretmek nedir onu bile öğrendim.... __________________ Her şey çok güzel!!! önceleri özentiden midir nedir eğilerek yürüyordum şimdi dik yürüme ve dik oturma konusunda şu an çok rahatım.
  melermin - 06.05.2016 21:01:39
  bence tv izleme alışkanlığı hayatımızda psikolojik olarak oluşan boşlukları doldurmak için yararsız bir çabadır bence telkinleri dinledikten sonra HAYATINIZ GERÇEKTEN DEĞİŞİYOR ve siz eskisi gibi o boşluklarınız olmadığı için tv izlemiyorsunuz
  belgin - 06.04.2016 21:13:17
  Merhabalar.Bugün telkinlere başladıktan sonraki 13.günüm.Çok mutsuz geçirdiğim ilk haftamdan sonra çok rahatladım.Eskiye göre daha neşeli hatta çok daha neşeli olumlu ve canlıyım.Atakan abiye ve diğer herkese teşekkürler Teşekkürler sevgili meninje herkese tavsiyem sabırla ve kararlı bi şekilde telkinlere devam etmeleri..Tekrar teşekkürler
  aysel - 06.01.2016 21:05:57
  sizi seviyorum merhaba herkese.. Ben bu konuda farkıda olmamıştım ama burda anketi görüş düşündüm ve ne kadar çok şeyin değiştiğini fark ettim hayatımda.. yaklaşık 3 aydır sürekli dinliyorum telkinleri.. Evdeyken mutlaka tv açık olurdu hep şimdi haber izlemek için yada bir yada iki program için açıyorum artık.. bilinçli izliyorum sanırım bu en büyük fark.. ölesine bakmıyorum tv ye.. genelde boş boş tv izlemektense telkinleri dinleyeyim ve yanında kitap okuyayım diye düşünüyorum.. bu arada yabancı ve klasik müziklere ilgim arttı.. moralim çok iyi ..çok teşekkür ederim size..
  nefise şen - 15.06.2015 20:00:11
  Dünya varmış….Hey!!!! herkese sesleniyorum….adını koyamadığınız duygularınız ,birgünününüz diğerine uymuyorsa,huzursuzsanız,nedensiz ağlamaklıysanız,bana ne oluyor böyle deyip zaman kaybetmeyin.Ben bu karışık duygularla mücadele eden sayısız kitaplar okuyan,başka sitelerden çözüm arayıp uygulamalar yapan ama hiçbir sonuç alamayan biriyken,tesadüf karşılaştığım (aslında tesadüf yok ) bunuda denemek istiyorum dedim.Öncelikle Atakan beyi,Özlem hanımı videolardan takip ettim bende güven duygusu uyandırdılar ve Atakan beyi aradım(kendisinin uygulamayı kendisinde deneyip olumlu sonuç almasıda beni etkiledi)Özlem hanımla çekirdek inanç çalışması yaptık.Eyvah!!! ben ne duygularla boğuşuyormuşum,meğer boğuluyorum diye gece uyanmalarım boşuna değilmiş,yüzleşmek ahhh o yüzleşmek nasılda zormuş,iki günüm itiraflarla geçti ne güzel bir duyguymuş hiç kaytarmadan direk sorulara cevap bulmak,içim şişiyor derdim kendime meğer balon artık patlayacak noktaya gelmiş.Herkesin yükünü üstlenmektenmiş omuzlarımın çökük olması ben kendimin farkına varmadan herkesi kurtarayım derken kendimden vazgeçmişim .yazacak okadar duygularım varki,sadece 4 günde hissettiklerimin özeti bu ben artık uyuyarak sorunlardan kaçmıyorum,güneşin doğuşu denizin rengi,evdeki kuşların ötüşü ne kadar güzel geliyor içimde kelebekler uçuşuyor mutluluk heran keyif almak sorunlara çözümleyerek bakmak sakin ve iç huzurun olması harika…Atakan bey Özlem hanım tam bir profösyenel kendilerine sonsuz teşekkürler..sizi sevgiyle kucaklıyorum…
  Lütfi Barlas - 20.05.2014 13:42:03
  Motivasyon kayıtlarını dinlemeye başladığımdan beri hayatım tamamen değişti. İş yerindeki performansım çok daha fazla arttı birkaç ay öncesine kadar bana yabancı olan harika iş etiği ve üstün performans gibi gerekçelerden ötürü terfi edildim! Yeni şeyler yapmaya odaklandım ve hiçbirşeyden vazgeçemez gibi, her şeyi bitirmek zorundaymışım gibi hissediyorum. İnsanlar yeni birine dönüştüğümü söylüyor ve bende bunu gerçekten hissediyorum.Çok Teşekkürler
  ayberk - 03.05.2016 19:51:32
  benim de tepkilerim hissedilir derecede netleşti.
  zeki - 01.03.2016 20:14:36
  arkadaşlar ben bu sitede yeniyim. ego güçlendirici olan mp3'leri dinledikten yaklaşık 1 hafta sonra etkileri görmeye başladım. Önceden bakabilsemde acaba yanlış şeyler düşünürler mi diye fazla bakmaktan kaçınırdım. Şimdi konuşurken insanların gözlerinin içine daha rahat bakmaya başladım. Artık gözünü kaçıran taraf karşı taraf oluyor. Bu da benm içimde anlık bi zafer duygusu oluşturuyor.
  Ali .S - 14.01.2016 19:46:23
  Arkadaşlar psişik yetenekler telkininde olanı söyliym; İnsanların ruhunu hissedebiliyor düşüncelerini okuyabiliyor yani anlayabiliyorsunuz.Niyetlerini farkedebiliyorsunuz.Buda size güzel bir donanım sağlıyor.Bence önemli bir telkin.Hayatımız insan eksenli geçtiğinden dolayı insanları anlamak çözebilmek hayâti bir fonksiyona sahip.Çevrede onlarca yalancı insanın bulunduğu bir çağda bu özellikleri kazanmak gerekli.Şuan insanları çok iyi analiz edebiliyorum ama yinede insanlara karşı dikkatli olmak gerek.
  gulay - 24.02.2015 19:49:55
  Kadinlar da bunu dinleyebiliyor mu?
  Özge karaman - 15.04.2015 20:08:10
  Bugün 2. günüm. 5.30 da uyandim. Üstelik çok dinç bir sekilde. 2 gecedir degisik rüyalar görüyorum. Cok once yaşanmiş ama pisman oldugum seyler bunlar. Coktan unuttum sandigim seyler. O an ne yasadiysam tekrar yasadim bu gece. Bu normal bir sey mi? Gece surekli kotu anilarimla boğusuyorum. Bu yuzden sabahlari biraz mutsuz uyaniyorum. Ama hemen geciyor. Yaklasik 2 senedir nedensiz bir mutsuzluk, melankolik bor hava icerisindeydim. Bu iki gunde sanki daha mutluyum. Bilemiyorum. Belki de psikolojik olarak kendimi sartlandiriyorum. Bu arada artik daha az yiyerek doydugumu farkettim. Simdilik bu kadar ilerleyen gunlerde degisik seyler kesfedersem yazmaya devam edecegim. Her sey icin tesekkurler;))
  ışıl - 29,01.2016 20:31:36
  Telkinleri 3 günden beri dinliyorum ve diğer kişilerinde yaşadığı gibi başağrısı ve diğer birkaç sorunu bende yaşadım ve devam etmekte bu durum ama şikayetçi değilimde pek açıkçası.Bugun 3.gün akşamındayım ve inanmak zor gibi gelsede 2.akşam dik yürüdüğümü farkettim.Evet inanmak zor gibi ama dik yürüyorum ve buna bende şaşırmış durumdayım.Diğer telkinlerede son sürat devam ediyorum şuan.Hernekadar zorluklar olsada ben bunu yeneceğim bu Deprosyon hali ve onun sebeb olduğu vucudumdaki hastalıklarıyeneceğim.Yendim bile hatta.Onunla muhattap olmaya bile gerek görmüyorum aslında.Onu düşünmedikçe mutluyum herzaman.Dalgalanma sürecini uzun zamandır yaşıyorum ve artık son ömürlerini yaşıyor bu sizinde bahsettiğiniz dalgalanma süreci.Hayat gerçekten çok güzel ve hep öyle olacak.Yendim seni işte varmı diyeceğin? .Sitenin yapımında emeği geçen herkese Teşşekür ederim.
  zuhal - 02.04.2016 20:42:58
  merhaba arkadaslar, bende 4 gundur gunde sekiz saat dinlemeye calisiyorum sucluluk ve ego guclendirici telkinleri.gunde bir bucuk saat yuruyus yapiyorum ve yuruyus yaparkende dinliyorum.herkeste bas agrisi olmus ama bende sirt agrisi oldu.bu da normal midir bilmiyorum ama burdaki yorumlari okuyunca farkettim ki bende bugun durusumu duzeltip duruyordum,yani egik yurumeye baslayinca omuzumu felan silkeleyip kendimi duzeltiyordum ama ben sirtim agridigi icin yaptigimi saniyordum ama sanirim telkinlerin etkileri baslamis :) Burdaki telkinlerle bir cok sorunumu cozecegimi umut ediyorum. Allah razi olsun Atakan bey...Rabbim gonlunuzun muradini versin
  Neslihan Yalçın - 12.02.2014 12:49:08
  Birkaç aydır seanslarımda albümlerinizi, özellikle pozitif düşünce üzerine olanını, rehberlerimden biri olarak kullanıyorum. Son derece popüler oldular ve gruplarımın konuşurken albümleri dinlemelerinden ve ilerleme kaydetmelerinden ötürü son derece memnunum. Sizi birkaç meslektaş ve arkadaşıma da tavsiye ettim; bence bu harika, basit ve etkili bir tamamlayıcı terapi yöntemi oldu ve yardımlarınız ile rehberliğiniz için sizlere minnettarım. Esen kalın.
  Ali - 11.02.2016 16:48:33
  Başarıyı çek albümünü dinledikten sonra ilk başta başarılı olacağıma inanmaya başladım daha sonra başarılı bir insan gibi hissetmeye başladım.Daha sonra vazgeçmediğimi farkettim.En güzelide başarılı duruşa sahip olmam oldu.Başarılı olma halini içselleştirince yavaş yavaş hayatım değişmeye başladı.Tabiki telkinleri disiplinli şekilde her gece dinliyorum.Çekirdek inanç cdmle beraber 35 konuda telkin dinliyorum.3 yıl kadar dinledim halada dinlemeye devam ediyorum.Belki sadece başarı telkinini 2 ay dinledim.Tek tavsiyem dinlemeye devam edin sıkılmayın.Zaten gece açıp uyumak zor değil.Mutlu gelişimler herkese
  mehtap - 18.11.2013 15:58:16
  eşim için alıyorum, evlilik hayatında her iki taraf için de çok moral bozucu bir durum tabiki. 1-2 ay dinlemeden sonra sonucu hem burda hem de forumdaki günlüğümde paylaşacağım.
  Bedri Ergin - 23.09.2015 13:38:35
  Lotoyu kazanma kayıtlarınızı 2009 yılının sonbahar aylarından beri sürekli dinliyorum. Haftalık bazda loto kazanmaya başladım. Genellikle 5, 10, 20 dolar ve bedava biletler kazanıyorum. Ocak 2010
  zemine - 06.02.2016 20:20:56
  benim en baş sorunum bu bazen cok yakın oldugum kişilerde bile oluyor.içimden kafamı duvarlara vurmak geliyor.kitlenip kalıyorum çözemedigim bir meseledir.telkinlere başlıyalı 2 gün oldu umarım etki edeceklerdir.4 gözle bekliyorum denir ya ben 8 gözle bekliyorum bu sorunu aşarsam cok büyük ilerleme kaydedicem.bu telkinleri bize sunan Atakan beye ve emeği geçenlere sonsuz teşekkürler..
  semih - 06.02.2013 21:02:18
  ya cidden tv seyretmiyorum yanlız olmadığımı bilmek iyi bu konuda geçen hafta bir sinemayı bekliyordum tv de geçenlerde açtım tesadüf başlamış ama 4 hadi bilemedin 5 dk sonra kapattım entresan ya.. dur bakalım daha adam akıllı 3. günümdeyim sırada neler olacak hadi hayırlısı.... bu arada uzun zamandır ilk defa iş baş vurusuna gittiğimde oradakilere insan kaynaklarına kıllık yapmadım ( ama hala insan kaynaklarına kıl olurum mevkisi arkasına gizlenip insanları gıcık etmek için aptal sorular soran kıllar topluluğu
  kader - 15.06.2015 19:59:11
  Son bir aydır Olumlu düşünce ile ilgil kitap makaleler okuyorum ve hayatıma bir şekilde geçirmenin yollarını ararken ayatım değişti sitesi ile karşılaştım.. 1.gün işyerinde Ego güven güçlendirici,suçluluk duyguları ve kendine güveni 4-5 saat boyunca dinlendi..İlk olarak şiddetli bir baş ağrısı,kafamın içinde ağırlık,Gözlerde ağırlık ,Ensemde bir çekilme ve uyku hali hakim oldu..ilerleyen saatlerde yani akşama doğru İçimde tarif edileyemeyen bir huzur olumsuz birşey düşünmeye çalıştıkça beyin adeta direnç gösterdi konudan uzaklaşmak istercesine farklı şeylere yöneldi..Akşam eve giderken ise kafamın içinde tarif edemediğim bir boşluk ve pozitif düşünceler hakimdi..mutluluk vardı..Eve gittiğimde ise aşırı uyku hali nedeni ile yattım yine ego güçlendirici ve suçluluk açtım fakat kafamın içinde bir sürü yaşanmış olaylar dans etti bir sıkkınlıkla ve mide bulantısı ve baş ağrısı ile kalktım..baktım onlarda bitmiş zaten..Gece geç saate kadar oturdum içimde tarif edilemeyen bir buhran hisseyle unuttuğumu sandığımı bir çok şeyi adeta tekrar hatırladım..unuttuğumu sandığım aşk acım ayyuka çıktı..Saatler sonra tekrar yattım tekrar açtım hepsini Ego güven güçlendirici,suçluluk duyguları ve kendine güven ve ek olarak zinde uyanmayıda ekledim..devamındaki saatlerde kafamın sağ tarafında şiddetli bir baş ağrısı ile uyandım..sonra Uyumuş kalmışım..Sabah onca uykusuzluğa rağmen mutsuz kalkmam gerekirken zinde uyandım..Üstelik hoş olmayacağını düşündüğüm bir mail aldım ayrıldığım erkek arkadaşımdan..tepkilerim çok donuktu evet acı çekıyordum ama bunu en derinlerde yaşadım çok tuhaftı..İşe giderkende yüzümde hep bir gülümseme hakimde yolda otobüste vs vs..Acı şeyleri tam düşünüyorken beynim buna sürekli engel olup başka şeyler düşündürüyor..Bugün 2.günüm..yine dinliyorum yine kafamda ağırlık ve ağrı var özellikle suçluluk duygularını dinlerken oluşuyor..(TAMAM BİLİYORUM HEP KENDİMİ SUÇLADIM YILLARDIR:) )Umarım herşey çokk daha güzel olacak..Notlarımı alıyorum yazmaya devam edeceğimm..Atakan bey size bu başarınızdan dolayı teşekkür etmek isterim..Sevgiyle kalın..
  oguz duman - 03.01.2016 19:57:16
  Eskiden en gerekli çok üzüldüğüm/incindiğim zaman bile karşımdakileri üzmemek veya kırmamak adına konuşamaz, tepki gösteremez içime atardım. Zamanla bu kendini koruyamamaya döndü. Daha sonraları bu gerekli zamanlarda kendimi savunmak için atak yapmaya, fevri davranmaya dönüştü. Bu da benim haklıyken haksız konumuna düşmeme, en haklı olduğum konularda bile haksız muamelesi görmeme yol açmıştı. Telkinleri dinlemeye başladıktan sonra tepkilerimi gerekli zamanlarda, yeteri kadar göstermeye başladığım için gereksiz öfkelenmelerim de kalmadı. Bir nevi öfke kontrolü sağladı bilinçaltım. Ben bu durumdan çok memnun kaldım açıkçası...
  zezgin dogan - 06.01.2015 20:21:29
  bende bu konuda artık çok daha rahatım:) ve gören herkes de gözlerimin parladığıı söylüyor,aynada da gözbebeklerimin içine dakikalarca bakabiliyorum:) teşekkürler atakan beyyy:)
  emel - 11.06.2013 23:16:30
  Fransızca telkinini 4 ay dinledim.Özellikle son ay etkilerini iyice farketmeye başladım.Sabırla dinlenmesi gereken bir çalışma.
  esra - 04.9.2015. 19:03:06
  Telkınlerle 1 sene once tanıstım 1 yıl boyunca aralıksız -fıresız her gece sabaha kadar telkınler caldı bas ucumda....buyuk bır ınatla dınledım..dınledıkce degsıyor degıstıkce dınlemeye devam edıyordum..... yasadıklarım hayatımda kı degısımler ınanılmaz oldu..her sey ama her sey degıstı ve ben bu degısımın asamlarını hep gordum hıc bır sey tesaduf degıldı İş hayatım gelecegim ailem cevrem sankı ben degıl onlarda degısıyordu ama ama bılıyordum kı degısen ben dım buda degısımın bır hedıyesıydı bana.... Ben 1 yıl once bundan tam bır yıl once hayatın ıcınden cıkılmaz bır acmazın ıcındeydım....işsizdim...mutsuzdum..hıcbırseyden zevk almıyordum degısımı hep aradım cogu kez ınanmadan cunku bu konuları suistimal eden "cook kısısel gelısımcıcı" var (kısısel gelısım kelımesıne de o kelımenın ıcındekı kastedılen anlamada asla ınamam onuda soyleyım).....bir gün site ile tanıstım daha telkınlerı ılk dınlemeye basladıgımda metobolızmamda kı degısıklıgı hıssettım sonrası gercekten bır roman....benım hayatımdakı gelısımlerı yasamak ıcın ya basınıza talıh kusu konmalı yada yadasını bende bılmıyorum cunkı hersey bır mucize gibi....(metafızıgede ınanmam )
  Ali - 23.05.2015 06:10:28
  Bu telkini dinledikten sonra hiçbirşeyi içime atmaz oldum.Eğer birisi canımı sıkmışsa paaat yüzüne bunu söylüyorum artık.Eğer beni mutlu etmişsede direk iltifat edebiliyorum.Bu harika bir gelişme.Herşeyi bastıran,kendisine yalan söyleyenlere dahi birşey diyemeyen ben çok değişti artık.Şimdi millet lafınıda biliyor haddinide.Bastırmıyorum ve öfke patlamaları yaşamıyorum.Teşekkürler atakan bey
  melisa - 06.01.2016 20:30:20
  birşey eklemek istiyorum.telkinlerden sonra sanki arada bir birisi bana dik durmamı söylüyor gibi duruşumu düzeltiyorum:)
  rabia - 02.02.2016 00:57:04
  Gerçekten işe yaradı hem de bir kaç gün dinlememe rağmen. Şuan hafızam daha duru istediğim şeyleri rahatlıkla hatırlayabiliyorum. Ben bu telkini sınavlarım için aldım. Çok unutuyordum sınavda. Ama bu sefer hepsi aklıma geldi. Bu telkinler iyi ki varlar.
  damla demir - 02.01.2016 20:20:17
  merhaba arkadaşlar, ben iki gün önce keşfettim bu siteyi.aslında arasıra googledan karşıma çıkıyordu da girip bakmıyordum içinde ne var diye, ısrarla karşıma çıktın.iki gün önce akşam eve döndüğümde inceleyeceğim dedim, akşam girdim siteye.mutlu değildim ama neyim olduğunu bilmiyordum, bilmiyormuşum, suçluluk metnini okuduktan sonra hissettiğim şeyin o olduğuna karar verdim meraklandım şarkıları indirip dinledim ve sabaha mutlu uyandım :) bende de göz teması kuramama, girdiğim kalabalık ortamlarda heyecanlanma (ellerim titremişti hatırlıyorum)i bi çok vaktimi kendi kendimle geçirme, içinde olduğum hiçbir proje için sonunu görememe isteksizlik vs vardı.şimdi sürekli insanlarla vakit geçirmek istiyorum ve önümüzdeki günler için çok heyecanlıyım (belki çok hızlı sonuç aldım ama bu tamamen aradığım şeyi bulduğumdan kaynaklı okuduğum metinlerden dahi çok etkilenmiştim ben müziklerini dinleyince daha keyifli bir hal aldı, mutluyum)
  Julide - 23.12.2015 13:20:12
  Selam, geçtiğimiz hafta satın aldığım ev işlerini sevme kayıtlarından ötürü teşekkür etmek için yazıyorum.Genellikle yapacak çok büyük işlerim vardır ve evim herzaman dağınıktır.Sadece geçen hafta,son 2 ayda yaptığımdan daha çok iş yaptım.Evim çok daha temiz ütü ütülenecek eşyalarım çok daha az ve birdaha eskiye dönmeyeceğim Teşekkürler
  canan çay - 06.01.2016 20:04:02
  Tabii ki Yaklaşık 2 aydır düzenli dinliyorum. Arada bir iki gün aksattıklarım oldu. İlk hafta sonunda ego ve suçluluğu düzenli dinleyince harika bir hafifleme yaşamıştım. Sanki duştan çıkmış gibi oluyor insan ama ruhen tabii bu Ego ve suçluluğu hala dinliyorum listemde var. Gece özellikle daha iyi oluyor. Ayrıca kendine güven ve topluluk karşısında konuşma da çok etkili telkinler gerçekten. Benim gözlemlerim bunlar __________________
  Özge Demirel - 1.02.2015 03:23:28
  Çalışmaların isme özel hazırlandığı belitilmiş.Geçen yıl kuzenim bu seti almış.Onun setini ben kullansam aynı şekilde etki eder mi?
  bAHRİ ADAŞ - 04.02.2016 19:49:02
  Şu gibi sorunlarımın da dün itibariyle yok olmaya başladığını farkettim. Öncesinde tırnak kemirme, saçlarımla oynama, kambur yürüme gibi kötü alışkanlıklarım vardı. Telkinleri dinlemeye başladığımdan beri içimdeki ses beni yoğun bir şekilde uyarıyor: Dik yürü! Çek elini ağzından :) Peki önceden bu uyarı var mıydı? Tabiki hayır! Ben tırnaklarımı kemirirdim ve farkında olmazdım. Ta ki birisi beni uyarana kadar. Anladığım kadarıyla, bu telkinler güçlü bir iç ses oluşturuyor. Kusurlarınızın farkına anında varmanızı sağlıyor ve "ne çok şey bastırmışız bilinçaltımıza" bunu farkediyorsunuz. Suçluluk duygusunu dünden beri dinleyemedim. Çünkü dalgalanma yapıyor. Bugün deniyeceğim, eğer sorun olmazsa devam edeceğim. Sevgiler hepinize...
  mehtap - 18.11.2013 16:09:40
  benim de çekirdek inançlarımla geldi. ayrı olarak dinlemeyi planlıyorum.kelime dağarcığım ve kendimi ifade etme zorluğumun düzeleceğine inanıyorum.
  Gülbike Konduk - 22.06.2014 13:39:53
  Size sadece geçtiğimiz temmuz ayında gönderdiğiniz 2 harika kayıt için TEŞEKKÜR ETMEK üzere yazıyorum. Onları dinlemeden önce kendime güvenim yoktu. Bu sebeple 3 yıl önce işimden kovulmuştum ve tüm gün kendimi gergin hissediyordum. Geceleri uykuya dalmakta zorlanıyordum. Kayıtları sabah uyandıktan sonra ve gece yatmadan önce dinlemeye başladığımdan beri kısa süre içerisinde büyük değişiklikler fark ettim. Kendime yeni bir iş buldum ve sık sık yeni şeyler öğrenebileceğimi ve olayları iyiye çevirebileceğimi hissediyorum. Kendimi kendi gözümden görebiliyorum
  Meryem Tanna - 07.12.2015 13:24:20
  Başlangıçta biraz şüpheciydim ancak şu an gerçek bir takipçinizim! 2 diğer kaydın yanı sıra Parayı çek kayıtlarınızı edindim. Sadece 2 hafta gibi bir süre dinledikten sonra işyerimde masamda çalışırken olan şeylerin olmasını hiç beklemiyordum. İşimi sevmeme rağmen, bana çok iş yüklenmeye başladığını düşünüyordum ve karşılık olarak maaşımda bir artış bekliyordum. Bu talebim reddedildiğinde başka bir iş aramaya başlamıştım. Derken bir mülakata katıldım ve bir hafta sonra gittiğim mülakattan yılda 18.000$ getirisi olan bir iş teklifi aldım. Bu rakam o an kazandığımdan daha fazlaydı! Bunu bilinçdışı kayıtlarınıza bağlıyorum. Çok teşekkürler. Dinlemeye devam edeceğim.
  Selahattin Karaarslan - 10.12.2014 09:55:04
  Bu subliminal öğenin tam olarak amacı nedir?
  Muhammed Razi - 3.04.2014 13:36:07
  Birkaç ay önce Şansı çek albümünüzü aldım ve cidden çok etkilendim; her gün dinlemeye başladığımdan itibaren sadece birkaç kaydı dinledikten sonra sabahları kendimi harika hissetmeye ve güne harika başlamaya başladım. Sonuç olarak da şans benden yana oldu ve birbirinden güzel tesadürler birbirini izledi. Örneğin, her zaman park yeri bulabiliyordum; hiçbir zaman trafikte takılmıyordum ve asla mümkün olacağına ihtimal vermediğim şeyleri başarıyordum. Ayrıca, artık negatif insanlar yokmuş gibi geliyordu ve herkes gözüme bana yardım etmeye niyetlilermiş gibi geliyordu. Çok teşekkürler!
  mehtap - 29.01.2015 16:05:10
  Doğumdan sonra dinliyorum ara sıra bile olsa ise yarıyor. Enerji veriyor is yaparken yorulmuyorum
  salih karaca - 04.03.2016 20:01:26
  Telkinlerin hepsinde pek istikrarlı değilim.Ama mutluluk telkinini hiç bırakmadım.İlk başta tekrarlanan kuş sesi beni rahatsız etmişti.Birşey hissedemiyordum.Şimdi her yürüyüşe çıktığımda doğa sesleri eşliğinde,sıra mutluluk telkinine geldiğinde resmen bir freshlik geliyor, rahatlıyorum.İçim şenleniyor..Artık engellere takılmadan faydasını gördüğümü düşünüyorum..Hazırlayanların ellerine sağlık diyorum...
  murat - 08.07.2015 19:45:49
  en yakın arkadasımla uzun zmndır problemler yasıyorduk ve ben hep alttan alıyordum ve fedakarlık yapıyordum , telkinleri dinlemeye basladıımdan beri almıyorum ben de kendi istediklerimi yapıyorum, sanırım böyle çözülmeler olacak.. ama yolda daha sağlıklı ilişkiler var.. bundan umudu kesmemek lazım.. :)
  Vahit Yıldırım - 21.02.2014 23:48:46
  Bu cd yi bu hafta içerisinde işime yardımcı olması için edindim not verecek bir çok öğrencim vardı. İşim başımdan aşkındı ve işlerin daha kötüye gidemeyeceğini düşünüyordum üstelik beklenmedik bir şekilde akrabalarımdan biri hastalandı ve bakıma muhtaç kaldı.Yönetici olan yöneticiler sonuç isterler.Dolayısıyla bu cd yi aldım ve yavaş yavaş,pek bir beklentim olmadan dinlemeye başladım ertesi gün tüm günün işlerini öğlen vakti tamamlamıştım.Bu cd sayesinde suan aileme odaklanacak bir kac hafta sürem oldu.
  oguz danlı - 06.05.2015 20:29:28
  Ben karışık 7 tane dinliyorum , ego , kendine güven , suçluluk, sosyallik artırıcı , koruma kalkanı ve kilo verme (hepsi new age) ve ertelemeyi bırak Ney version çünkü new age yoktu. ondan sabaha kadar rasgele çalıyor. 2 gece kulaklıkla dinlemiştim mp3 playerimdan, ilginçtir kulağımdan çıkmadan uyumak için 2-3 kere gece uyandığım oldu bende şimdi 3 gecedir . Bir hoparlör yardımıyla dinliyorum. Artık sabah dinç kalkıyorum ve daha az uyuyurum. kendime bakıyorum. (genelde bakımsız biriydim) , güvenim geldi , derslerim daha iyiye gidiyor. 96 Çok mutluyum bu konuda
  volkan - 04.03.201419:04:17
  açıkçası bu telkinleri zevkine dinleyen biriyim acaba etkileri ne olacak ve kendime birşeyler katabilir miyim diye. herhangi bir sıkıntımın olduğunu düşünmüyorum da rahatım o konuda. buraya paylaşılan müzikler de çok hoşuma gidiyor o yüzden başta Atakan Bey'e teşekkür ederim.
  hüsmen - 06.10.2015 20:19:47
  gözlerimi insanlardn kaçırmazdım ama bakmamaya çaışırdım nedense ...şimdi göz bebeklerini incelermiş gibi bakıyorum gözlere...korkmuyorum hatta bu iş hoşuma gitmeye başladı :D bana bakan kişilr içlerine düşüceğimi düşünmese bari :) __________________
  muzaffer - 03.04.2014 03:07:23
  merhaba arkadaşlatr ben almak istiyorum nasıl ?
  halim - 06.02.2014 19:16:28
  siteyi günlerdir okuyorum, inceliyorum ve okudukça telkinlere inancım ve değişim hevesim artıyor. ilk günden itibaren (inanılmaz birşey!) 7 yıldır depresyonda olan bünyem mutlulukla doldu
  Hakan velu - 22.05.2015 19:46:26
  Arkadaşlar bu telkinden kalıcı sonuç aldınız mı? Bu veya diğer telkinler kalıcı mı?
  derya kılıc - 06.05.2013 18:26:52
  gülenyüzüm kabızlığın bizi terk etmesi kalıcı,hayatımda ilk defa dolu dolu birbuçuk aydır rahatım,neler yapmadımki zeytin yağından tut aklına gelebilecek hertürlü ot ve tohum denedim,otların çöplerin kabızlığıma faydası olmadı ama keten tohumunun menapoz döneminde çok faydasını gördüğümü düşünüyorum,çünkü kemik erimem,ve menapozla ilgili hiç bir şikayetim yok,yanlış bilmiyorsam keten tohumunun faydaları arasında buda varmış.aslında otlar çok şifalıda bizim istediğimiz yönde olmayınca sinir oluyor insan..şimdi eksik olan bir çok tahtada yerine koyuluyor ( bazılarında çatlak olan tahtalar bende epeyce eksikti) gün geçtikçe daha iyi olacaksın..müzikleri birazda eylemlerimizle desteklemek gerekir diye düşünüyorum, ilaçları eczaneden alıp içmedikten sonra doktorun yazdığı reçetenin bir faydası yok değilmi, saygılı sevgiler
  Ali - 15.06.2013 20:07:25
  Bu insanlar iyi insanlar.Burda yazılan etkileri bende gördüm bende şükranlarımı sunarım.Elinize yüreğinize sağlık.
  nurgül - 06.05.2014 19:51:35
  Merhaba arkadaşlar; Ben de gözlerimin pırıl pırıl parladığını ve renginin bal renginden ela'ya hele bir de şimdi güneşin de etkisi ile (ki genç kızlığımda da böyleydi yaşım ilerledikçe koyulaştı.) tıplı eskisi gibi yosun yeşiline döndüğünü hayretler içerisinde bugün farkettim... Pırıl pırıl parlıyordu...
  okan - 06.04.2016 18:39:41
  Merhaba. 6 aydır sindirim sisteminde sorun yaşıyordum. TV reklamrında gösterilen ürünlerden kullandım fayda göremedim. Sinameki dahil önerilerle içmediğim ot, yemediğim sebze kalmamıştı. En sonunda bir haftalık şişkinliğin ardından mecburen müshil almak zorunda kalıyordum.
  gül - 15.06.2014 20:18:55
  Ben hazırlamış olduğunuz telkinleri buraya yazdığı ilk günden beri sürekli dinliyorum, fakat hiç kesintisiz dinleme imkanım olmadı. Bu süre sonunda hayata daha iyi baktIğımı , insanlarla arasında ki davranışlarımda daha rahat olduğumu ve özellikle göz temasýnda önceki kadar çekingen olmadığımı hissediyorum. kendimi kötü hissettiğim zamanlarda diyeyim insanlarala konuşurken gözlerinin içine fazla bakamam, sanki gözlerime bakarken benim o an hissettiðim olumsuz duyguları görüverecekmiş gibi, şimdi daha rahatım bu konuda, gözlerimi önceki gibi kaçırmıyorum.. biz bu telkinleri işyerimde odamı paylaştığım bir arkadaşımla beraber dinliyoruz. o konuyu tam olarak bilmiyor, mp3 lerde psikolojik telkinler olduðunu onada anlattım bu arkadaşımda bu müziklerin dünyaya daha güzel bakmasını sağladığını ifade etti bana. Gül
  Soner Bulan - 25.09.2014 12:38:03
  10 Gündür dinliyorum eşim ve kızım yüzümdeki kırışıklıkların gittiğini söylüyorlar.Aynaya baktım evet. Telkinler mükemmel derecede ve başarılı.
  zafer - 06.05.2014 20:14:59
  bende önceden insanlarla göz teması kurmaktan korkardım annemle bile konuşurken kaçırırdım gözlerimi fakat birsüredir farkettimkki daha çok göz teması kuruyorum
  Gülay Kartal Jones - 01.05.2016 13:55:43
  Bu mesajı size kısaca teşekkür etmek için yazıyorum! Birkaç tane bilinç dışı mp3 kayıtlarınızdan satın aldım ve büyük etkisini gördüm. Çocuklarım genelde erken kalkar ancak her zaman ben her zaman erken kalmakta sıkıntı çekmişimdir.Mp3 kayıtlarını kullanamaya başladığımdan beri yataktan kendimi harika hissederek kalkıyorum çok teşekkürler.
  tamer - 03.12.2013 18:32:04
  bu telkin cd sini kullandıktan 2 hafta sonra etkisini görmeye başladım. Boşalma süresi zamanla arttı eskiden 1-2 dk süren ilişki şimdiden 7-8 dk ya çıktı diyebilirim. çekirdek inanç yetkililerine teşekkür ederim.Bir kaç ay sonra gelişmeleri sizinle paylaşıcam.
  Yunus Gazi Ulusoy - 03.01.2015 19:56:13
  Atakan bey sizden bu seti geçen yıl almıştım.Sınavda ilk karşıma çıkan sorular oldukça zordu.Normalde moralim bozulur bildiğim soruları bile yanlış yapardım.Bu sefer hiç moralim bozulmadan devam ettim.Bu sayede atandım.Kızkardeşim için isme özel bir sipariş vermeyi düşünüyorum.Ayrıca ücretsiz telkinlerinizden de çok fayda gördüm.
  werther - 15.02.2015 20:10:28
  Atakan Bey, siz bir harikasınız Suçluluk duygusu ve ego güçlendirici telkinleri dinlememin bu gün beşinci günü (aslında artı iki gün daha dinlemistim gece gündüz dinlemediðim için o iki günü saymıyorum)Hani pazartesi sendromu vardır, çalışan insanların, bu gün de mi işe gideceðim, ne çabuk pazartesi oldu, kalkmam lazım, çok uyudum, ama uykumu alamdım ki, hadi kalk artık, beş dakika daha yatayım, beş dakika daha, eyvah yarım saat olmuş, geç kaldım, başım ağrıyor, uykumu da alamdım diye söylene söylene kalkardım, hem de pazartesileri değiil her sabah aynı işkenceyi yaşıyordum.Suçluluk duygusu ve ego güçlendiriciyi bir kaç gün dinledikten sonra her sabah saat çalmadan çok önce uykumu almış dinlenmiş bir şekilde uyanıyorum , böyle kendimi çok mutlu hissediyorum.Boşaltım ve sindirim sistemlerinde önemli ölçüde değişiklik var, düne kadar saatte bir tuvalete gidiyordum, neredeyse tuvalete karargah kuracaktım, neyse ki bu gün bir düzene oturuyor gibi, baya azaldı tuvalete gidip gelmelerim.
  sevda - 06.02.2016 19:20:04
  Evet bende ayna egzersizi yaparken dikkat ettim gerçektende gözlerimde bir parlaklık var ve gözlerimin içi gülüyor...
  tulay korkmaz - 26.04.2013 14:15:40
  sınavdan önce mutlaka dinlenilmesi gereken bir telkin çünkü çok bilgili olsanız da çoğumuzun konsantrsayon sorunu var... girdiğim bir kaç sınavda inanılmaz konsnatre olduğumu açıkça söyleyebilirim...
  ismail - 08.01.2014 05:55:09
  oglum iki hafta icinde tirnak yemeyi birakti, herkese tavsiye ederim
  Taner Soydan - 25.09.2014 12:32:22
  Bundan 2 haftadan daha az bi süre içerisinde gerçekten hayatta enerjisi tamamen tükenmiş bi genç olarak 2 senedir hayatımı sürdürüyordum. Telkinleri ilk kez dinlediğimde hiç ön yargılı davranmayarak bilgisayar başında ve uyumadan önce yatarken dinledim. Bazı günler o şekilde uykuya daldığımı bile farkettim. Ve aradan 1 hafta geçtikten sonra sürekli beynimde dönüp duran endişeler düşünceler beni gerçekten yorarken şimdi ise sadece anı düşünüyorum. Derslerimi aksatmıyorum. Bu finallerimin dönemine denk gelmesi ayrı bir olay ve finallerime çok iyi bi enerjiyle hazırlanıyorum.. 5 gün öncesine kadar hayattan beklentim yokken bugün spor yapmayı düşünüyorum.. HERKESE TAVSİYE EDİYORUM ÖN YARGISIZ SADECE DİNLEYİN
  handan - 20.04.2015 01:38:06
  'şaşkınım.kendime inanamıyorum.daha ilk denemde etki edeceğini söyleseler güler geçerdim. geçen yıl bu siteyi gördüm ama inanmadığım için bakıp çıktım.dün akşam gece 12 civarı öylesine sitelere girip çıkarken bu siteyle karşılaştım.iyicede okumadım.ücretsiz müzik filan yazıyordu.son yıllarda sabahları kalkamıyorum ağırlık, halsizlik,bitkinlik vir kahvaltıyla kendimi sokağa attım akşama kadar çarşı pazare hiç bir şey yapamamak beni çok üzüyordu enerji hapları,vitaminler aldım fayda etmedi.bende 59 yaşındayım herhalde yaşlanıyorum diye düşündüm.dün gece ilk kez bu sitede.önce sabah zinde kalkmak için sonra zayıflamak için ücretsiz bölümleri açtım.önce su sesi dinledim.sonra ney aman sende işte müzik dinletiyorlar diye düşündüm.ama aynı anda aşırı bir kalp çarpınıtısı heyecan hissettim.tuhaf geldi.biraz daha aşağıda yorumları okudum.meğer benim sadece müzik zannettiğimin içinde telkinler varmış.sabah erkenden çok hafif kalktımki ben asla duşa girmeden kendime gelemezdim.akşama kadar çarşı pazar dolaştım yorgunluk bilmeden.ve eve gayet dinç geldim.halen şaşkınım.bu gece gene tekrarlıyacağım.dilerim hep devam eder.her gün böyle zinde olursam neler yaparım.neler.'
  Güney Çelik Yalçın - 20.04.2013 13:25:14
  Parayı çek MP3 kayıtlarını dinlemeye başladıktan sonra 15..000$ değerinde bir üniversite bursu kazandığımı bildirmek için yazıyorum. Tüm albümleri satın alıp iTunes a atmayi düşünüyorum.
  Yılmaz Altunsoy - 21.05.2012 13:33:22
  Sizinle sadece parayı çek kayıtlarını dinlemeye başladığımdan beri bir zam aldığımı ve ayda 400 dolar daha fazla kazandığımı söylemek için yazıyorum. Hayatımda görmediğim paralar hayatıma girmeye başladı. Soran herkese parayı çek cd
  hüseyin obenik - 09.03.2013 19:32:23
  orgazmlarınız daha eğlenceli ve keyifli oluyor...
  beyza cursi - 05.05.2015 20:22:02
  merhaba, ben de daha önce göz teması kuramazdım. 2 yıl önce tanıştım bu siteyle.kendine güven,suçluluk ve sosyallik artırıcı.. bence özellikle sorun göz temasıysa hepsinin de etkisi olcaktır. bende oldu..şükürler olsun.
  buse - 06.05.2011 20:10:00
  utancımdan kimsenin değil gözlerine bakmak, yüzüne bakamazdım. Telkinkleri dinlemeye başladığımdan beri (yaklaşık bi 20 gün sonra) herkesin benim gibi olduğu utanılacak bi şey yapmadığım duygusu ağır basmaya başladı. kendimi daha rahat hissediyorum. bazen takılsam da düşüncelerim beni çekmeye çalışsada zihnim bana oyun oynuyor diyip olumlu şeyler düşünüyorum. ya bunları paylaşmak ne kadar güzelmiş.
  irfan - 11.01.2016 19:02:36
  Bende telkinleri dinlemeden önce mutlu görünen,ancak mutsuzlıgu tek başına yaşayan biriydim şimdi mutlu oldugumun farkındayım bu steye çok teşekkür ediyorum gerçekten hayatım degişti
  akkoca - 15.01.2014 20:04:43
  Öncelikle emegi gecen herkese teker teker tesekkurlerimi iletmek istiyor ve bende kendimde görmüs oldugum desiklikleri sizlerle paylasmak istiyorum. Bu siteyle yaklasik bir hafta önce tanistim ve son üc gündür ego gûclendirici ve kendine güven telkinlerini is yerinde 8 saat dinliyorum.Degisimler simdiden inanilmaz. Arasira dik yürüdügümün farkina variyorum,insanlarla daha cok göz temasi yapiyor ve kendimi daha rahat ifade edebiliyorum.Suan yasim 25 in sonlarinda ve bu site 2006 dan buyana faliyetteymis, tanismamiz biraz gec oldu ama zarardan ne cabuk dönersek kardir degil mi?:)Yakinda kafamda belirledigim cdleri siparis edecegim ve gelismeleri paylasmaya devam edecegim .Atakan bey basarilarinizin devamini diler,sonsuz sükranlarimi sunarim. Selamlar
  yunus altunsoy - 06.03.2014 11:30:28
  Telkini aldıktan sonra 1 hafta geçti.Derin nefes alıp verdiğimde o panik his ve kızarma hissi gidiyor.Tam sonuç için daha uzun süre kullanacağım.Ayrıca içinde gelen diğer telkinler özgüvenimi arttırdı.
  ali sever - 06.05.2015 20:51:39
  dinleyeli bir hafayı geçti.sabah işe giderken yada başka bir yere dik yürüdüğümü ve kendimi kasmadığımı farkediyorum.herşeyi kafama takmadığımı,acaba bir kusur mu işledim,yanlış birşeymi söyledim diye düşünceler kaybolmaya başladı.ayrıntılara fazla girmiyorum artık.zamanı akışına bırakmaya başladım.bu haftanın bitiminde yeni bir telkin eklemeyi düşünüyorum artık.herşey güzel olmaya başladı.size çok teşekkür ediyorum.
  Sakine Aras - 04.02.2015 02:09:39
  Öncelikle bir gönül borcu olarak bu yorumu yapmak istedim.Geçen yıl sitenizden sipariş verip sadece 2 hafta dinleyip ön yargılı bir şekilde davranmıştım.Ücret iadesi istediğimde hiç bir sorun çıkarmadan ücretin tamamını iade ettiniz.Hatta cd leri geri almadınız.Cd leri dinlemeye devam ettim ve 4 yıldır atanamadığım bölüme atandım.İlk maaşımla kabul ederseniz tekrar ödemenizi yapacağım.Hakkınızı helal edin.
  emirhan - 06.05.2011 21:03:51
  bende tv yi çok izleyenlerdim.hem öyle böyle belgesel falan değil ne bulursam.tv yi kapatınca yalnız hissederdim kendimi,izlemesem bile mutlaka açıktı.hemde tüm gün sabah 7 akşam 24.abatmıyorum inanın.bazen oğlum hem salonun hem oturma odasının televizyonunu açıyordu.gidip kapatacağıma hoşuma gidiyordu, bi ses kargaşası içinde bende ikisinide izleyemeyip gündelik işlere dalmışken rahatsız olmayıp aksine rahat hissediyordum.cümlelerimi geçmiş zaman diye bitiriyorum çünkü inanılmaz bir şekilde tv den soğudum.hemde farkında olmadan.anlayın işte nasıl bir manyaklıkla tv izleyen ben iki haftadır tv açmadım.bu arada müptelası olduğum tek bir diziyi bile haftada bi gün izleyemiyorum.yarım yamalak şöyle ilgisizce bakıp hemen bıkkın şekilde kapatıyorum.gün boyu hiiiiçççç açmıyorum.bunun farkında değilmişim ayrıca.atakan beyin yazısını okuyunca aaaaaa ben hiç tv izlemiyorum ki dedim kendime ve yazmak istedim.ben bile farkedince şaşırdım.şu anda hissettiğim duygu sanki televizyon nedir bilmeyen böyle birşeyden haberi bile olmayan bir kişi duygusu.ilginç ama gerçek.sağolun atakan bey ve site yönetimi
  zehra - 06.01.2016 20:09:28
  Sagol be kardesim senin cd sayesinde iyilestim.allah senden razi olsun.o eski huzuruma kavustum.sana sadece sunu derim.allah seni sevdiklerine bagislasin.
  mursel - 04.01.2016 19:50:54
  bendeki bu net tepkiler karşımdakileri çıldırtıyo sanırım. muhahahaha....
  yunus akça - 26.02.2013 19:21:25
  bence her gün dinlenilmesi gereken bir telkin ilk aldığınız gün ve ertesi gün zaten etkisini hissediyorsunuz... ciddiyim..
  eymen ege - 04.03.2016 19:52:45
  herkese selam bugün 6.günümdeyım bende eleştirye tahammülü olmayan biriydım zaten tepkısız değildım ama çok sinirlenıyodum karsımdakını bazen kırıyordum ama şimdi bende tam tersı bi etkı var akısına bırakıyorum karsımdakıne sinirlenmm gerekırken boş boş etrafa bakıyorum ve buda benı mutlu ediyo çok uysallaştım arkadaşlarım bu dudrumun farkına yavas yavas varıyor,galiba duruluyorum güzel bişey,haytın tadını almaya başladım.herkese saygılar..
  filiz kestane - 04.03.2016 19:58:53
  Öncelikle selamlar sevgiler arkadaşlar. 3. haftamdayım .... bu üç haftada 31 yaşına kadar farkına varamadığım beni; yaşamaya ve uygulamaya başladım. Hayatımı istediğim gibi yönlendirmeye, olumlu düşünmeye, kahrolduğum olay ve kişilere daha dik ve net olamaya başladım. Planlamam inanılmaz gelişti. Kendimi farkettikçe ve gücümü gördükçe çok daha fazla mutlu olmaya başladım..Korkularımın üzerine gidebiliyorum . ( onlar benim üstüme değil, ben onların üstüne :-) gidiyorum. ) 2. haftamın başlarında biraz telaşe kapıldım çok fazla uyumak, farkına varamadığım huzursuzluklar yaşadım 4 gün kadar sonra nasıl oluysa daha da güçlendim... allah razı olsun emeği geçen herkesten. Hiç birşey tesadüf değil onu farkettim...
  murat - 11.06.2013 20:34:40
  Herkese merhaba.Bu gün scriptlerde 8. günümdeyim ve birSOSYAL FOBİli olarak kendime inanamıyorum.Değişimler müthiş, ben ben değilim sanki üzerimdeki başka birinin bedeni. Eskiden(8 gün önce) mecbur kalmadan kimseyle konuşamazdım konuşsan bile elim ayağım dolanırdı ve çok fazla titriyordum,başım devamlı yere bakardı,istem dışı olarak gözlerimi o kadar kaçırırdımki insanlardan artık bedenimin kontrolüm altından çıktığını düşünüyordum,dışarıya çıkmak, bırakın gezmeyi iþim olduğu için bile dışarıda olmak, otobüse,vapura,tramvaya vs. binmek,kalabalık bir yerde yürümek,haksızlığa uğradığımda hakkımı aramayı bırakın çok basit bir konuda bile düşüncelerimi söylemek zorunda kalmak (bu listeyi daha da uzatabilirim) benim için resmen işkenceydi. Şu ana kadar iki kez psikiyatriye gittim.Son olarak bir ay öncesine kadar üç-üç buçuk ay kadar sürekli tedavi gördüm.Evet biraz rahatlıyor insan ama ben ne maddi olarak verdiğimin karşılığını alabildim nede sosyal fobiden kurtuldum.Yani kendi adıma söylüyorum hiç bir işime yaramadı sadece boşu boşuna kendimi maddi olarak sıkıntıya soktum.Artık gitmemeye karar verdikten sonra bu siteyle karşılaştım.Önce sitenin içeriğini biraz karıştırdış0m, ritmotransı anladıktan sonra kendimi birden scriptleri dinlerken buldum.Hayatımın bu kadar kısa sürede ve bu kadar kolay bir şekilde değişeceğine beni hiç kimse ama hiç kimse inandıramazdı. Sonuç olarak hayatım çok etkili bir şekilde değişmeye başladı0. En çokta kendime güvenim ve cesaretim arttı herkesin yüzüne bakabiliyorum.Vapurda ellerim titremeden,kasılmadan,başkalarının bana baktığını önemsemeden rahaaat rahat sigara içebiliyorum.Her yerde içimden geldiği şekilde hareket edebiliyorum,yolda yürürken kol hareketlerimi,adımlarımı sorgulamıyorum,otobüs duraklarının önünden geçerken artık benim için daha önemli olan şeyleri düşünüyorum, rahatlığın ve doğallığın tadını çıkarıyorum.Dolmuşlarda,marketlerde verilmeyen para üstünü 5 kuruşta olsa isteyebiliyorum.Hem de bütün bunları kendimden emin ve net bir şekilde yapıyorum. Darısı diðer sf’lilerin başına diyorum. Biraz karışık oldu çünkü tamamen doğaçlama,içimden geldiği gibi fazla düşünmeden yazdım bunları. Biraz uzun oldu ama sizinle paylaşmak istedim. Buraya kadar okuduysanız teşekkürederim ) Atakan bey sizin hakkınızı nasıl ödeyeceğim ben…Murat
  sertan akar - 09.03.2013 19:34:28
  askerden sonra bir yıl antidepresan kullandım. hem askerlik hem de antidepresanlar ciddi sıkıntılar yaratmıştı. sahip olduğum ereksiyon olamama sorunum bu telkinle artık tarihe karıştı...
  murat yıldız - 06.05.2013 21:09:27
  Kesinlikle Tv izlememi azalttı. Telkin öncesi dizikoliktim. Tv yi açınca kapama iradesini gösteremiyordum. Şimdi ise çok şükür açma iradesi göstermiyorum. Eşim işten gelince açmasa belki hiç izlemem. Aynı şekilde müzik de fazla dinlemiyorum. Bilhassa acı, matem arabesk duyunca hemen kapatıyorum. Bir de şu netkoliklik bitse. Foruma vs. gireceğim diye saatlerdir kalkamıyorum pc başından. Tamam nette faydalı bilgiler de öğrensem zaman çok uzun oluyor. Diğer işlerimi yetiştiremiyorum.
  muhammet - 26.03.2013 19:11:38
  gerçeken ben de öğrendiğim ingilzce sözcükleri aklımda rahatlıkla tutabiliyorum.. ve düşününce 3 5 saniye civarında aklıam geliyorlar
  mert - 06.02.2016 20:01:36
  Gerçekten benimde sırtımdan bir yük kalkmış gibi oldu.Önceleri hep bir acelem vardı.Her işimi çabuk yapmaya kalkardım.Bazen buyuzden işlerim ters giderdi,sinirlenirdim.Bu durumda beni daha gergin yapıyordu.Şimdi daha sakinim.Birseyler kaçıyoda ben geri kalıyorum duygusu yık.Daha dikkatliyim ve acele etmiyorum.En cok Bu duruma şaşırıyorum.Rahatım yani.Benim için önemli olan da bu zaten. çooook hafifledim bir sorunum var onuda halladebilirsem beni tutamazsınız sayenizde onuda çözmek üzereyim.biraz yasal zaman alıyor haklı olduğumu ilan etmeyi seçtim.teşekkürler hepinize..
  ESİN EZGİ - 11.02.2015 14:45:42
  2 yıl önce edindiğim CD ara ara dinliyorum..Tabii belirlenen sürede dinlemek daha da faydalıdır.Ara sıra dinlememe rağmen etkilerini yaşıyorum..Teşekkürler..
  vahit yalçın - 11.03.2015 23:10:58
  Ben yorumların çoğuna inanmamıştım.İnternette bir çok yorum var.Özellikle bu sitenin 10 yıl üzerinde bir geçmişi olması ve yaşam boyu garanti kısmı dikkatimi çekti.Seneler önce hayatimdegisti.com sitenizden ücretsiz telkinleri dinleyen bir arkadaşım sizden bahsetti.İyi ki bahsetmiş.Özellikle odaklanma konusunda şimdiden çok fayda gördüğümü söyleyeblirim.Sadece klasik müzik ve doğa versiyonun yanında başka müzik versiyonları olursa daha iyi olur diye düşünüyorum.
  Remziye Yiğit - 23.01.2014 13:42:53
  Bu albüme oldukça şüpheyle yaklaşarak bir denedim ve yavaş yavaş değişimi hissetmeye başladım. Sanki her zamankinden çok kilo vermeye kararlı gibiydim. Benim için gerçek kanıt, ilk hafta üç kilo vermek oldu. Geçtiğimiz ayda ise 10 kilo verdim. Herkese çok teşekkürler.
  mehtap - 18.11.2015 16:16:35
  2 hafta dinledim faydasını görmedim, daha uzun dinleyiz,mükemmelliyetçilik telkiniyle kombin yapmayı düşünüyorum.
  kaan - 30.03.201518:52:50
  been KAAN ŞAHİN şansı bereketi ve bolluğu yaşamıma sevgi ile kabul ediyorum.... Huh huv! :) Tiyatroya yazılma kararımı 2008 de almışım ve 2011 de bunu yaptım. Niye bu kadar uzun sürdü? Arayış içindeydim ve sonunda karar verdim. Hiç de heyecanlanmadım oynarken, keyifliydi :) Nİye heyecanlanmadım? Tiyatro telkinini dinlemiştim çünkü:) Ama oyun sonunda selam vermeye çıkarken tansiyonum dengesini yitirdi az kaldı yere kapaklanıyodum :) Şimdi de yıllardır yapmayı düşündüğüm, istediğim;ama bir türlü cesaret edemediğim bi atraksiyon yapmayı planlıyorum. Benim için büyük bi adım :)Gittim kursuna yazıldım. Hadi hayırlısı :) Yaptım olacak :):)Allah'ın izniyle inşallah. Sen yüzümü kara çıkarma Yarabbiiiiiim . Amiinn.
  mehtap - 23.02.2015 11:06:46
  Buradaki yorumlara bakarak telkini satin aldim tedarik surecinde heyecanla bekliyorum
  melda - 06.01.2013 21:02:44
  bende farkina varmamisdim tv izlemedigimin, eskiye nazaran hemen hemen hic izlemiyorum sayilir, acmak veya ay su saatte su basliycakdi gibi hic aklima glmiyor bile. Korkunclu filmleri seyretmeyi cok severdim hele hele söyle tam ürpertecek cinli ruhlu filmler dusun Simdi hic öyle seyler görmek istemiyorum, aman ne korkutup durayimki kendimi durup dururken diyorum, gülmek eglenmek varken. Farkina vardim daha cok yarayisli isler yapiyorum artik, düsüncelerimde cok degisdi negativ düsünen bir insanin yaninda durmaya bile tahammül edemiyorum telkinleri dinledigimden bu yana karar verme gücümde artti, eskiden kararsizligi cok cekerdim, yapsammi yapmasammi, iyiyi kötüyü secemeyecek haldeydim, ama artik farkindayim kararlarimi verirken ne istedigimi bilerek veriyorum, eskisi gibi yaaaa ne yapsam simdi diye sormuyorum kendime cok mutluyum cok
  seda - 30.01.2016 19:25:00
  ay arkadaşlar...gözlerime inanamıyorum telkinler sonrası gözlerimin daha çok parlayacağını beklerdim ama göz rengimin 1 ton kadar açılacağını hiç ummazdım... aynaya az önce baktığımda göz rengimin her zamankinden daha açık gibi göründüğüne ve gözbebeklerimin bundan dolayı daha net seçildiğine şahit oldum...bu arada belirteyim gözlerim kahverengi....yandan ışık vuran pencere yanındaki aynada baktım daha direkt güneş ışığı vurmuyor..ama gözlerim turuncumsu bal rengi gibi daha sıcak tonda bir kahverengi olmuş sanki... ve daha da ileri gittim sahip olduğum lensleri de takıp öyle bakıyım bi de dedim...ve hiç olmadıkları kadar açık renk durup beni şok ettiler... renkli lens kullanmıyor olsanız da şunu bilirsiniz..gözdeki lensin açıklığı veya koyuluğu doğal göz renginin açıklığı ve koyuluğuna bağlıdır.. arkadaşlar bu sizce psikolojik mi yoksa göz renginde de açılma yapıyor mu bu telkinler...lütfen cevap verin bu konuda aşırı meraklandım.. uzun süredir gözlerimin daha açık renk olmasını hep isterdim...acaba telkinler sonrası benim her isteğim ben farkında olmadan gerçekleşicek mi ? açıkcası bu durum beni korkuttu da...ya hayrıma olmayan şeyleri de istiyorsam ve onlar da gerçekleşicekse ?
  Vahe Sametoğlu - 26.02.2013 19:42:04
  şuan dinliyorum yararı olursa söz buradan herkese yazacağım. diğer telkinler işe yaradı.. umarım bu da yarar
  egemen - 11.01.2016 21:01:09
  şok oldum! ben bu mp3leri 3-4 az önce düzenli bir şekilde dinlemeye başlamıştım sonra bırakmıştım. bugün tekrar bi bakıyım dedim. bu başlığı göünce çok şaşırdım. çünkü 4 aydır neredeyse hiç televizyon izlemiyorum. haberleri bile internetten ya da gazteden takip ediyordum. çoooook ilginç çook!
  Deniz H - 22.06.2014 13:49:52
  Bu albüm hayat kalitemi gözle görülür şekilde arttırdı. Zihin kapesitemi açarak daha hızlı ve etkili okumama ve edindiğim bilgileri daha etkin bir şekilde olanak sağladı. Keşke bunu 10 sene önce yapsaydım! Diğer kayıtlarınızıda deneyeceğim.
  Mert - 02.07.2013 22:49:00
  Açıklamadaki olumlamalarmı yer alıyor sadece yoksa onlar örnekmi Aciklamalardaki ornektir
  Rabia - 25.04.2015 19:25:49
  Ürünü satın alalı tam 7 gün oldu hergün düzenli olarak dinliyorum. Genelde gece yatarken diğer telkinlerle beraber dinliyorum. Gündüz ders çalışırken vs tek ders çalışmak telkinini dinliyorum. İnanır mısınız bilmiyorum ama gerçekten içime bir ders çalışma şevki geldi. Maşallah diyelim :). Belkide psikolojik ama iyi ki almışım. Şuan vize dönemindeyim. Bakalım notlarımdada artış olacak mı vize notlarım açıklandıktan sonra tekrar yorum yaparım.
  barış - 04.03.2016 19:47:55
  Bugün 4.gün ve bu kadar kısa zamanda belirgin değişiklikler olması beni ister istemez şaşırtıyor. Mesela düne kadar ilk 3 gün yoğun bir öfkelenme oluyordu ara sıra. Bu öfke ise eskisi gibi kontrol edebildiğim yada bastırabildiğim bir öfke değil, tersine kontrolü mü kaybetmeme neden olabilecek bir öfkeydi. Yani eski öfkeli hallerime göre çok farklıydı. Allahtan yalnızdım da kimse nasibini almadı :) Bugün 4. gün ve öfkeye dair ne bir iz nede bir belirti kalmadı. Hatta kendimi sinirlendirmek için elimden geleni yaptım. Kafamda nefret ettiğim ve taamülsüz davrandığım olayları kurguladım ama öfkeye dair hiç bir şey yok. Tersine içimdeki ses daha anlayışlı davranıyor artık. Düne kadar beni kızdıran olgulara dinamit gibi patlayan o ses, şimdi ise olguları sorguluyor ve inceliyor. Kimisi 10 günde bile netice alamazken, 4 günde bu kadar net bir değişim olması ister istemez şaşırtıyor insanı, bilmiyorum bu doğalmıdır?
  Fatma Özyaman - 25.09.2014 12:36:37
  Yaşım 60 ve artık kendime daha dikkat etmem gerekiyor. Kayıtlarınızı dinlemeye başladığımdan beri 4 kilo verdim ve spor yapmaya başladım!
  Gizem Kiril - 23.04.2016 13:19:42
  Selam, geçtiğimiz hafta satın aldığım ev işlerini sevme kayıtlarından ötürü teşekkür etmek için yazıyorum.Genellikle yapacak çok büyük işlerim vardır ve evim herzaman dağınıktır.Sadece geçen hafta,son 2 ayda yaptığımdan daha çok iş yaptım.Evim çok daha temiz ütü ütülenecek eşyalarım çok daha az ve birdaha eskiye dönmeyeceğim Teşekkürler
  demet talun - 11.01.2015 23:21:19
  Ben genellikle kulaklıkla dinledim ve fayda göremedim.Sizi aradığımda kulaklık yerine hoparlor kullanabileceğimi belirttiniz.Bu şekilde daha rahat dinlemeye başladıktan sonra başarımda artış oldu.Bence gönderdiğiniz rehber notuna mutlaka kulaklıkla dinlemenin şart olmadığını yazmalısınız.
  sennur - 19.11.2015 19:23:13
  İNSANA YAKIŞAN EN GÜZEL ELBİSE EDEPTİR. telkinleri dinlemeden önce göz temasını çok iyi yapıyordum.ama şimdi dinlemeye başlayalı 1hafta kadar oldu.çok daha iyi yapıyorum ben milletin gözüne baktıkça onlarda bana gülümseyerek bakıyor ."ben gülmüyorum"diyorum,:D ama yinede gülüyorlar o zamanda ben gülüyorum... kendime güvenim vardı ama ego ve suçluluğu dinledikten sonra güvenim dahada arttı...artık derslerde daha rahat kopya çekiyorum sanki yakalanmıyacakmış gibi...
  metin - 02.03.2016 18:36:53
  Mükemmel etkiler Telkinleri dinlemeye yaklaşık 1.5 ay önce başladım. İlk önce isme özel mutluluk ve disiplin telkinlerini dinledim. Sonra kendine güven ve daha yaratıcı ol gibi telkinleri listeme ekledim ve şuanda hem kendinden emin, hem oldukça farklı düşünen ve hemde ...
  veysel - 06.01.2016 21:06:40
  tv siz hayat benim için boş gibi bişeydi.aşırı derecede tv bagımlısıydım.hala tv izlemeyi severim fakat 5 gundur yanı sıteyle tanıstıgımdan ve telkınlerı dınlemeye basladıgımdan beri tv den biraz uzaklastım.muptelası oldugum dizileri anneme soruyorum yıne de merak edıyorum işte...ama ben bu uzaklasmayı pc basından kalkamıyo olmama baglıyorum.pc basına her gectıgımde baktıgım sıtelere artık bakmıyorum cunku aklıma gelmıyorlar.hayatimdegisti.com dan cıkıp da baska bır yere bakamıyorum.hatta lıstemdekı arkadaslarımı maıl bombardımanına tutardım hergun en az 5 maıl atardım artık maıl kutuma dahı bakmıyorum ...ama bu telkınlerın etkısı mı yoksa hayatimdegisti.com bagımlıgı mı bilemiyorum açıkçası gün içinde bir bakıyorum ki tv açmayı unutmuşum hatta geçen gün hiç kaçırmadığım tek dizimi de izlememişim sonradan farkettim, hele IQ ve EQ seviyesi düşük programları görürnce midem bulanıyor onları izleyenlere de çok şaşırıyorum, zaten pek tv izlemezdim ama iyice izlemez oldum yakamozdüşleri arkadaşımın dediği gibi ben de bunun sebebini sonradan farkettim, bence de telkinlerin etkisi...
  ismail siverek - 04.02.2016 20:00:37
  ATAKAN BEY... kim olduğunuzu bilmiyorum... Neler yaşayıp, aşıp, planlayıp programlayıp ve uygulamaya geçtiniz bilemiyorum.... ama ... ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜRLER... Telkinler ve elinizde ne kadar done varsa istiyorum.. yönlendirirseniz memnun olurum...
  zeynep - 03.05.2016 18:31:12
  arkadaşlar.suçluluk ve egoyu 15 gün kadar dinledim ilk günlerde değişik rüyalar bazen çok iyi olmalar bazen ağlama hisleri geldi hala arada oluyor.eski kötü hatıralar beklenmedik anda kafamda beliriyor ama eskisi kadar çok takmıyorum.bunlara ilave kendine güvenin doğa versiyonunu ekledim listeme bir kaç kez üst üste dinledim bir rahatsızlık yaşadım kapatmak istedim halbuki kendine güveni olan biri olduğumu düşünüyorum.new age versiyonu dinliyim bari dedim bir rahatlama değişiklik oldu müziktenmi kaynaklı acaba?uyurken doğa sesleri iyi geliyor new age ye bayıldım gülmekten uykuya geçemedim daha ilk geceden birşeyler oldu kendimi gülerken yakaladım kaç kez neye güldüğümü bilmiyorum işin garibi ya telkinler sanki bomba etkisi yapıyor. Değişik bir benzetme olmuş...
  Yalçın Çömelek - 23.06.2014 13:47:09
  Kayıtlarınız inanılmaz, ne kadar hızlı işe yaradığına inanamadım. Ertesi gün tüm yemek alışkanlıklarım konusunda daha sağlıklı tercihler yaptığımı fark ettim ve birden sağlık konusunda bilinçlendim ve otomatik olarak salata ve meyveler tüketmeye başladım. Eskiden bunların yüzüne bakmazdım. Onun yerine çikolata, kola, yağ ve hamurişi tercih ederdim. Ancak şimdi bunların yerine meyve ve meyve suyu içiyorum. Birkaç gün sonra annem daha zayıf göründüğümü söyledi. Kotlarım bol gelmeye başladı.
  Muhammed Razi - 22.11.2013 14:35:21
  Uykuda farkındalık için uzun süredir bir çok teknik kullandım.Bu telkinle rüyada farkındalık sürem uzadı..
  ömer - 09.09.2014 19:26:31
  benim ela olan gözlerim daha da renk açtı ve bal rengine döndü. ayrıca irileşti. kocaman kocaman oldular..wovvvv demek telkinlerdenmiş.çok sevindim....harika birşey bu..ben 1 haftadır kendine güven telkini dinliyorum..
  Koray Çakmak - 03.05.2014 22:17:18
  Bu set ilk 15 gün bende biraz gerginlik yaptı.Sonrasında ise odaklandığımı hissetim ve test başarım arttı.Acaba bu gerginlik normal mi.Test başarım gerçek sınavda bu şekilde devam ederse sitenizden bir çok cd sipariş vereceğim.
  sibaru - 17.01.2013 20:31:56
  Kendini geliştirme, kendine güven, suçluluk ve sorunlarından kurtulma hakkında birçok şeyler okudum, birçok kişiyle özellikle de psikolojik danışman olan bir tanıdığımla da uzun uzun konuştum. Her okuduğum yazı yada kitaptan ve her konuşmadan sonra içime bir güven ve huzur duygusu geliyordu evet, belki kendimi koşullandırıyordum yazılanlardan yada dinlediğim sözlerden ama neden bu duygular en fazla ertesi gün uykudan uyandığımda kaybolup gidiyordu ve ben eski halime dönüyordum.? Ayrıca bilenler bilir; kendine güven ve başarı vs. konularında her okuduğum yazıya , konuşmalarda söylenilen her söze ama ile başlayan, olumsuz bir cevapla karşılık veriyordum.Yani her iyi öneriye bir olumsuz cevap muhakkak buluyordu beynim. Ayrıca, annemin dün bana son bir haftadır değiştiğiimi söylemesi artı bi güzellik telkinlerin bende başarılı olmasındaki en büyük etken ise benim onları duymamam buna eminim. Eğer duysaydım kesinlikle beynim gene bi olumsuz cevap bulur ve sindirirdi onları sucluluk telkkininde sesler geliyor alttan ama iyice kısınca çok az muzik duyuyorum ve hic ses duymuyorum. Bundan önceki yorumlarımda değişimlerimi hissettiklerimi anlattım ve en güzeli bu güzel hislerin bu değişimin, uyandığmda kaybolmadığını görmek Sibaru
  mehtap - 18.11.2013 16:06:14
  Aldım fakat düzenli dinleyemedim.doğumdan sonra dinlemeyi planlıyorum.burada fikirlerimi paylaşacağım.
  Demet - 01.03.2016 14.13
  Bu sorunu yaşayan bilir özellikle iş yerinde toplantılarda yaşadığım bir sorundu.telkinde geçen derin nefes alma komutunu uyguladigimda ferahliyorum.bolluk ile ilgili telkini de aldım.aslında sitenizden almak istediğim çok sayıda telkin var.yaşam boyu garantili olması da güven veriyor. Su sesini dinlemek hoşuma gidiyor.müzikler daha fazla olursa daha rahat dinlenebilir
  ferda erkaplan - 06.05.2013 18:49:41
  Telkinleri düzenli dinlemeye başlayalı tam 3 gün oldu.. ilk 2 gün cok yorgun ve mutsuz basladım güne ama bu gün sabah beynimde şimsekler çaktı resmen ve uzun zamandır özel hayatımla ilgili önemli bir karar alamazken bu sabah hatta az önce tam istedeğim gibi bir konusma yaptım ve tamda istedğim tepkileri aldım.. konusmaya baslamadan önce öz benliğim sana güveniyorum dedim ve imgeleme yaptım :) sonunda beni özgürleştiren cok güzel bir karar almış oldum çok mutluyum hemen sizlerle paylaşmak istedim.. ve sorunun benim erteleme problemim olduğunu farkettim..ve artık hayatımda kafamı cok mesgul ettiğim ve bana kendimi iyi hissettirmeyen birşeyden kurtulmuş oldum.. ohhhhh kuş gibi hafifledim.. :))
  Emine Ünsal - 03.03..2014 13:22:13
  Evime daha yeni taşındım ancak uyuyabileceğim bir yatağım bile yoktu çekim yasası şansı çekme kaydını 1 saat dinledikten hemen sonra parayı çekme kaydına odaklandım.1 hafta içerisinde bir mobilya mağzasından 1200$
  neseli - 1.06.2015 20:09:46
  doğrusunu isterseniz bu kadar kısa sürede böle bi etki olacağını düşünmüyordum.Uykuya dalma aşamasında sorun yaşıyorum çoğu zaman kendimi dişlerimi birbirine kenetlemiş vaziyette yakalıyorum.Sürekli bi kasılma hali yanii.Ama sadece bi kaç saat dinlemeyle bile aştım bu sorunu tabii gece boyuncada dinliordum.
  Burçin - 11.07.2013 13:11:31
  Bilinç dışı albümleriniz konstanrasyonumu ve odaklanma kabileyitimi çok geliştirdi. Birkaçını kullandım ve herkese tavsiye ediyorum. Okulda daha iyi konstantre olmaktan genel anlamda daha iyi odaklanmaya kadar hayatımın bir çok alanında bana yardımcı oldurlar.
  çiğdem - 06.01.2016 19:15:16
  önceden mutlu olmam için dışsal kaynaklar gerekiyordu. telkinleri dinledikten sonra ise-halan dinliyorum. içsel bir mutluluk ve sevinç duygusu kaplıyor beni. bu da oloğanüstü güzel bir duygu:)
  mumin - 06.05.2016 19:05:48
  ben hangi telkini dinlersem dinliyim belli bi zaman sonra içime aşırı derecede mutluluk doluyo normalde hep sıkılgan bıkkınımdırmesela şimdi 4 saattir kilo verme güven klasik telkinini dinliyorum henüz zayıflamamış olsamda çok mutlu hissediyorum kendimi çok eğleniyorum __________________ o kadar güzel ve faydalı bir site ki keşke daha önce burayı keşfetseymişim:)) öncelikle dış etkenlere bağlı olmadan mutlu,huzurlu ve güzel gözlerle dünyaya bakabilmek hayatın anlamıdır diye düşünüyorum zaten bu duyguların daimi olmasıyla aşılmayacak sıkıntı yoktur...desteklerinizden dolayı hepinize çok teşekkürler iyiki varsınız
  Melih Ballı - 23.01.2014 13:45:32
  Spor yapma motivasyonu kayıtlarını dinlemeye başladım ve işe yaradılar. Talimatları okudum ve düzenli bir şekilde dinlemeye başladım. Kısa süre sonra kendime hedefler koyduğumu ve spor salonunda çalışma saatlerimi uzatabildiğimi fark ettim. Etkin olduklarını anladığımdan ötürü yeni kayıtlar satın alıp dinlemek için sabırsızlanıyorum.
  fevzi - 04.01.2016 20:06:48
  Telkinleri dinlemeye 2 yıl önce başlamıştım. Bir süre sosyo-fobi tedavisi görürken dinledim. Daha sonra bırakmıştım. Şu son bir haftadır tekrar başladım. Ve evet farklı bir etkisi olmuştu. Henüz tedaviye başlamadığım sıralarda , normalde ne zaman nerede olacağı belli olmayan tepkilerim net bir şekilde ve artarak seyretmeye başlamıştı. Sanırım şu anda da aynı şeyler olmaya başlıyor. Geçmişte yaklaşık bir ay dinleyip bırakmıştım. Şimdi ise bu süreyi uzun tutmak istiyorum. Fakültede hocalara bile beklenmeyen cevaplar vermeye başladım ki tek sorun biri bana takarsa yanarım. Ama en azından kendimi daha rahat dışa vurmam konusunda iyi.
  meltem - 01.05.2011 20:11:08
  Çoğu kişiyle aynı duygu ve hisleri yaşadığını öğrenmek güzel bir şey. Herkesin yazdığını okuyorum ve okudukça anlıyorum ki onların yaşadıkları değişiklikleri bende yaşamaya başlamışım Kendini dinleyen biriyim ve hatta bazen dinlemeyi abartan. Denediğim yöntemler mi kolaylaştırdı bilmiyorum ama bu değişimde telkinlerin etkisinin büyük olduğu kesin. Artık müzikleri dinlemediğimde bir eksiklik hissediyorum. Bu tarz bir şeyi arardım hep demek kısmet bu günlereymiş. Hayatta her zorluk geçiyor, gülüyor insan daha zoru var mı diyorum şimdi olsa ne yazar Yazdıklarıma bakıp gamsız sanmayın sakın acayip dertli biriydim. Şimdi dim diyebiliyorsam bunda sizinde katkınız büyük. Özel hayatımdaki ani değişikliği atlatmaya çalışırken dün 3 aylık olan ilk işimde de oldum. Şimdi ne mi hissediyorum bilmiyorum açıkçası. Çok tuhaf bir duygu ama gerçekten bilmiyorum, ne hissettiğini bilmemek iyi bir şey mi acaba? Gözlerimi kaçırmıyorum artık özellikle dik dik bakıyorum bazen, kimsenin bakılamayacak gözleri yok. Tek gerçek güven sanırım, onu çözünce gerisi düzeliyor. Yeni bir yaşama başlamıştım artık daha da yeni çünkü işim de yok ne hissettiğimi anlayınca kopacam diye korkuyorum açıkcası Sevgiyle kalın __________________ Meltem
  Serhat Duruer - 06.01.2013 00:35:28
  Bu telkini dinlemeden önce birikien projelerim yığılmıştı.Hem işyerinde hemde çalıştığım üniversitede bir türlü yapmak istediklerimi zamanında bitiremiyordum.Telkini dinledikten bir hafta sonra ertelediğim şeyleri tek tek yapmaya başladım.Öğrencilerin sınavlarını okumayı ilk kez erkenden bitirdim.Ben diğer telkinlerinizi aldım.En çok verim aldığım bu telkin diyebilirim.
  züleyha - 17.02.2014 20:38:02
  merhaba arkadaşlar; paylaşmak istiyorum da bu mp3 eri dinledikten sonra bendeki gelişmeleri.. bir kere hakikaten dik yürüyorum, yüzüm gülüyor sürekli.. belki de insanlar abi ne var gülücek diyebilirler, umursamıyorum.. kendime güvenimi yeniledim, bu güven diğerlerine de yansıyor farkındayım.. gerçekten en önemli gelişme ne biliyormusunuz? kullandığım bütün sözcükleri bilinçli seçiyorum.. hani derler ya, boğazın dokuz boğum ağzından çıkanı kulağın duysun diye, ben daha ağzımdan çıkmadan seçiyorum sözcükleri.. bilincim, bilinçaltım şoklarda, karşılıklı gülüşüyoruz… şimdiye kadar olumlu ya da olumsuz verdiğim emirler öylesine kökleşmiş ki, onların hepsini söküp yeni tohumlar ekilince tüm alışkanlıklar yerleşmişlikler sonsuzluğun denizinde kaybolmaya mahkum olmayı pek hazmedemiyorlar.. ama ben olmuyo abi daha fazla seni sahiplenemicem diyince, pılısını pırtısını toplayıp gidiyorlar.. neyse biz kendimizi geliştirmeye karar verince de o an da karşımıza çıkan birinin müthiş desteğini deneyimliyoruz.. ve atakan kendindeki güzellikleri paylaşma adına geliştirdiği bu sistemle, mutlu doyumlu sağlıklı bireyleri yapılandırıyor diyorum ben.. yani biz birbirimizi birlikte yeniliyoruz… tabi ki sonsuz teşekkürlerimi yinelerim…Züleyha
  samet t - 26.03.2013 19:27:48
  öncelikle erkesiyon sırasında penisinizin daha kalın olduğunuzun farkına çok rahat varıyorsunuz. aynı zamanda cinsel olarak da kendinize güveniyorsunuz. etkisi ilk hafta belli oluyor ama etkili sonuç için tavsiyem 6 ay dinleyin. derim
  Emin Sayın - 27.05.2013 14:06:06
  3 albüm satın aldım ve cdleri geceleri dinlemeye başladım. Uyku ve gerginlik problemlerim vardı ve ne zaman uyuyacağımı bilmiyordum. Bilinç dışı mesajlar sayesinde dün gece rahat bir uyku çektim.Bugün çok daha enerjiğim ve iyi uyuduğum için çok daha az gerginim.
  sevim - 04.01.2016 19:53:40
  Üyeliğimin bugün 7. günü. Telkinleri dinlemeye başladığımın 5.günü. Sadece mesai saatleri içinde ve iş arkadaşlarımın söylenmelerinden dolayı oldukça kısık sesle dinlememe rağmen ben de bendeki değişimleri paylaşmak istiyorum. İlk gün başımda şiddetli bir ağırlık oluştu. Sonraki gün bir şey olmadı. Ertesi gün midemde bulantı ve başımda yine bir ağırlık oluştu. Dünden beri farkettiğim bir şey var, o da duruşumun herhangi bir zorlama yapmaksızın düzeldiği oldu. Ayrıca göz temasım biraz olsun ilerledi ve yolda tek başıma yürürken kaşlarım çatılmıyor. Eskiden evden çıkmadan önce bir yerde gördüğüm yüz egzersizlerini uygulardım ki suratım gevşesin, işte gergin bir ifade takınmayayım diye. Ama bir süredir bunu uygulamıyorum ve artık gerek de duymuyorum. Son bir şey daha eklemek istiyorum. Sitede dağınıklıkla ilgili bir konu onu şiddetle tavsiye ediyorum. Erteleme olayını minimum düzeye indiriyor. Sevgiler, teşekkürler.:)
  Elvan - 7.12.2015 17:07:44
  Yüz kızarması kurtul telkini ise yaradı .ofiste dinlerken yan masadaki arkadasim rahatsız oluyor.sanırım onun bilinçaltını etkiliyor.sadece uykuda dinlesem yine etkili olur mu.birde saat 7 den sonra işten çıkıyorum.bu saatten sonra size ulaşabileceğiniz bir hat olsa iyi olur.gündüz isim gereği arayamiyorum.atakan bey e ayrıca tesekkur ederim.
  mustafa - 04.05.2013 19:50:24
  aslında olmasını istediğim şekilde gidiyor tepkilerimi kısa ve öz ifade etmeyi öğreniyorum,evet net artık.ayrıntıyla değil anafikirle hareket ediyorum aslında tıkandığım noktada buymuş değişim beni korkutmuyor buna çok ihtiyacım vardı olması gereken buydu zaten, beni bu boyutta daha önce durduran duygusal yaklaşımlarım gerçekçilikten beni uzaklaştırıyordu, artık net ve tutarlı(kararlı) oldum.çünkü duygusal yanım çabuk karar değiştirmeme neden oluyordu,artık olmayacak,teşekkürler, birde hayvanlardan çok korkan bir insanım garip bir şekilde son zamanlarda hayvanlara dokunup sevebiliyorum hatta görünce kaçmıyorum artık bu nasıl oldu bende bilmiyorum çok şirinler artık köpeklere dokunabiliyorum onları sokakta bulup ofisin kapısına kadar getiriyorum, tabi sonrada anlatıyorum sizin için normal olabilir ama ben yıllarca evime giderken bile tanımdığım insanlardan yardım istedim, sevgiyle kalın ....teşekkür ederim süper daha önce insanları kırmamak için susmayı tercih eden ben şimdi lafı tam yerinde ve hakedene göre söylemek baya ii oluyo içimde birikimi olmuyo süper SEVGİYLE KALDIK
  HAMSA TOSUN - 05.03.2016 12:04:26
  Henüz telkinleri dinlemedim ama siparişin üzerinden 24 saat bile geçmeden telkinler mail adresime geldi. Atakan Beye ve değerli ekibine çok teşekkür ediyorum. :)
  Mehtap - 30.11.2015 01:36:17
  Dogumdan sonra dinleyip yazicam demistim aradan iki yil gecmis :) oglumun 1. Yas gununden sonra basladim kiloverme telkinini dinlemeye, diyet motivasyonu ile birlikte dinledim, tam iki ay sonra diyete basladim ve -30 kilo verdim, inanilmaz bir degisim, hamilelik oncesi kilomun hatta evlenme kilomun bile altina düstüm şuan :)
  şakir - 01.04.2016 21:04:22
  ya bu cok tuhaf telkinlere dinlemeye basalyalı yaklasık daha 5 gün oldu ve ben nereyse hic tv izlemiorum önceden tvsiz yapamazadım hep diziler programlar hepsini izlerdim şimdi sadece müzik dinliorum ben çok şaşkınım şaşkın ama cok mutluyum hic tv izleme ihtiyacı duymuyorum wave wave
  caner - 06.05.201519:14:23
  bendede bir takım değişiklikler oldu mesela tabi birazda olumlu düşünme isteğiminde olmasıyla bu durum daha iyi bir hale girdi şimdi çok daha mutluyum kendimi sevmeye başladım,hayatı,doğayı ne varsa işte telkinleri çok fazla dinleyemiyorum açıkçası,günde 2,3 saat falan dinleye biliyorum ilk başlarda biraz baş ağrısı çektim ama tatlı,değişik bir ağrıydı bu sonra kesildi tabi burada olmamın bir tesadüf olmadığını düşünüyorum the secret i de izledikten sonra çok farklı bakmaya başladım hayata kendimizi kısıtlamışız meğer.....herkese mutlu bir hayat diliyorum...
  zeyno - 16.02.2016 19:22:26
  MERHABA arkadaşlar daha bugün bizim ev sahibi sende bi değişiklik var dedi.Nedir dedim?Bu aralar seni daha mutlu daha keyifli görüyorum dedi çok şükür bu değişimleri yaşayabildiğim için emeği geçen herkesin yüreğine sağlık .....
  Melis Kutlu - 23.01.2016 13:34:01
  Çekim yasası isimli kayıtlarınız bana da yardımcı oluyor. Yaklaşık 1-2 yıldır Sır ve Çekim yasası ile çalışıyorum. Başlarda cidden işe yaradığını düşünmedim ancak 4 hafta kadar sonra eskiden farkına varmadığım değişiklikler olduğunu gördüm. Zaten önce ufak değişikliklerin, sonra büyük olayların olacağını söylüyorlar. Bu sebeple, inanın bana, bu kayıtlarla çalışmaya devam edeceğim.
  demir çelik - 14.01.2012 19:16:57
  konsantrasyonu artır telkini ile birlikte dinledim ve çok yararı oldu. kpds ales sınavlarında yüksek notlar aldım.. ki ales sözelden gidiyorsanız 100 türkçe sorusunu yapmak çok zor ve yorucu bence alın
  sevil - 13.11.2014 08:26:38
  Merhabalar atakan bey ben sisizn sayfanızdan ücretsiz olarak hazırladığınız "depresyon dünde kaldı"yı indirip dinlemiştim. tam olarak 21 er gün dinlenmesi gerektiğini biliyorum da fakat ben kısa süreli dinlemeler yapabildiğim halde depresyona artık girmiyorum. öyle ki dua ederken bile ümitsizdim olmaz düşüncesindeydim. dinlemelerimin tesiri ile depresyondan kurtuldum.teşekkürler.
  betul kirman - 04.02.2016 19:12:06
  Ben buraya üye olalı ve telkinleri dinlemeye başlayalı 23 gün oluyor. Bu süre içerisinde elimden geldiğince önerilen şekilde ego suçluluk telkinleriyle başladım bir iki gündür de kendine güven erteleme sosyallik arttırıcı ve başkalarının düşüncelerini önemsememe yi ekledim umarım doğru bir sıralama yapıyorumdur.
  kamile akar - 26.03.2013 19:10:24
  bu telkini dinledikten sonra harıl harıl ingilizce çalışmaya başladım.. ve bir ay içerisinde 5000 yeni sözcük öğrendim... teşekkürler...
  ZEYNEP Hanife Abuşoğlu - 2.09.2014 13:29:01
  Nereden başlasam bilemiyorum. Bu harika kayıtları bir süre önce aldım ancak birkaç hafta öncesine kadar onlarla cidden ilgilenmedim. Derken, borçlarım birikmeye başladı. Sonrasında kayıtları baştan sona defalarca dinlemeye başladım ve para sıkıntılarım kendi kendine çözülmeye başladı. Artık maddi konularda endişelenmiyordum ve nasıl daha fazla kazanacağım konusunda birbirinden güzel fikirler buluyordum. Artık parayı bir gereklilik olarak değil, bir lüks olarak görüyorum.
  hasan - 06.04.2016 20:00:25
  muazzam bişey bu yaklaşık 1 aydır reiki yapıyoırum ,daha başlangıçtayım bu telkinlerle çok daha rahatladım teşekkürler
  Muhammed Korhan - 10.06.2015 13:23:22
  Birkaç ay önce Şansı çek isme özel albümünüzü aldım ve cidden çok etkilendim; her gün dinlemeye başladığımdan itibaren sadece birkaç kaydı dinledikten sonra sabahları kendimi harika hissetmeye ve güne harika başlamaya başladım. Sonuç olarak da şans benden yana oldu ve birbirinden güzel tesadürler birbirini izledi. Örneğin, her zaman park yeri bulabiliyordum; hiçbir zaman trafikte takılmıyordum ve asla mümkün olacağına ihtimal vermediğim şeyleri başarıyordum. Ayrıca, artık negatif insanlar yokmuş gibi geliyordu ve herkes gözüme bana yardım etmeye niyetlilermiş gibi geliyordu. Çok teşekkürler!
  mehtap - 21.02.2015 13:20:58
  Alalı çok oldu, topluluk önünde konuşmayla beraber geldi, surpriz oldu 2 telkinim birden oldu.dinlicem ertelemeden daha fazla ins
  mehtap öztürk - 22.04.2013 13:06:17
  benim çekirdek inanç cd ile geldi. gerçekten işe yarıyor kelimeler dostum oldu.
  Yasemin Tohumcu - 25.09.2014 12:33:19
  Bu albüme oldukça şüpheyle yaklaşarak bir denedim ve yavaş yavaş değişimi hissetmeye başladım. Sanki her zamankinden çok kilo vermeye kararlı gibiydim. Benim için gerçek kanıt, ilk hafta üç kilo vermek oldu. Geçtiğimiz ayda ise 10 kilo verdim. Herkese çok teşekkürler...
  mehtap - 29.01.2014 16:05:00
  Doğumdan sonra dinliyorum ise yarıyor. Enerji veriyor is yaparken yorulmuyorum
  ufuk pamuk - 02.05.2016 20:08:02
  zindelik de önemli tabi ama hani siz de demissiniz ya sabahları tersinden kalkardım diye, aynen öyle, korku ve endise artı olumsuz duygular var...hani gün icinde zihnimi kontrol edebiliyormusum da, gece serbest kalınca olumsuz düsünceler dolmus gibi :) halbuki bütün gece sucluluk ve ego telkinlerini dinliyorum..3-4gün oldugu icin ilk önce bu ikisini dinleyeyim diyorum, sabahları kötü uyanma devam ederse 1-2 hafta sabredeyim sona sizin önerdiginiz bir baska telkini eklerim diyorum..ne dersiniz? buarada klasik müzik telkinleri de güzelmis gündüz klasik müzik gece de ney dinleyelim bakalım neler olacak
  adem - 03.05.2015 18:55:39
  Yakinda gunluk acmaya niyet ediyorum ama onun oncesinde hep birlikte bir degerlendirme yapalim istedim Telkinler sonrasi Sizdeki Degisimler? Telkin sonrasi ya da daha da genellersek bu site ile tanisma sonrasi Sizdeki duygu degisimlerini, dusunce degisimlerini hatta ve hatta daha da genellersek tum degisimlerimizi burada paylasim diyorum ne dersiniz, olumlu olumsuz genel:) Ben basliyorum, Site ( Telkinler oncesi) *** Kendime guvenim azdi. *** Hergun ayni seyleri yapma ihtiyaci( Ise hep ayni isten gitmek zorunda olma hissi, ayni tv programini izleme, kisacasi monotonlasma ve bu hali farkedememe *** Sinirlilik ***Sabirsizlik *** Tahammul azligi ***Pismanliklar ama ayni tekrarlar *** Affedememe ***Huzursuz olma hali *** Asosyal olma( is sonrasi gezme haric sadece uyuma istegi ...vb) *** Yeni arkadasliklara kapali olma ( savunma mekanizmasi) *** Sigara icimimdeki artis *** Bunalma, cabul daralma ***Konsanrasyon daginikligi ***Is uyarilarini kisisellestirme . . . ve daha neler neler:)))) Ben ne cekilmez insanmisim beeee Telkinler sonrasi Sizdeki Degisimler?
  Harun Ersoy - 23.04.2014 13:40:26
  Borçlarından kurtul kayıtlarını yaklaşık iki haftadır dinliyorum ve şimdiden gereksiz ev ve işyeri harcamalarımı düzene soktum ve kredi kartı harcamalarımı artıran önemli miktardaki masrafları kısmayı başardım. Her seferinde kendime peşin ödeme yapmam gerektiğini hatırlatıyorum ve bu sayede tüm kredi kartı borçlarımı ödedim. Şimdi sadece bankamatik kartlarımı kullanıyorum ve kendimi çok daha özgür hissediyorum. Sanki bir fiyatına iki program satın almış gibiyim!
  Yunus Peker - 05.07.2013 09:43:16
  Daha önce suçluluk ve ego telkinlerini ücretsiz olarak dinlemiştim.Bu cd yi isme özel aldıktan sonra oyunumda büyük gelişmeler oldu.Uzun süredir beklediğim transfer bana göre oldukça iyi bir rakam ile gerçekleşti.Yeteneğim vardı ama bunu özgüvenli bir şekilde yansitamiyordum.Daha önce futbol ile uğraşmama kızan ailem şu anki durumdan çok memnun.
  sevilay - 04.01.2016 19:07:37
  5 gün boyunca günce 8-12 saat civarınd dinlemeyle başıma gelenlerden bahsetmek istiyorum. zaten kişisel gelişim konusunda çok meraklı biriyim bu telkin parçaları da beni çok destekledi. herşeyden önce daha mutluyum. bu benim hayattaki en önemli amacımdır zenginlik, kariyer, saygınlık vb. şeylerden önce. bu ilk etki. ikinci olarak da yeni insanlarla tanışıp çok sıcak diyaloglar kurmam. hatta biraz kızlara karşı daha soğuk duruyorken bülbül kesilip kafa dengi biriyle arkadaş olmam da cabası. bu da ikinci etki. biraz da cesaret lazımdı onu da aştım. artık her konuda daha cesurum. bu da üçüncü etki. son olarak da tabiri caizse çok rahat bir şekilde laf sokmaya başladım kızdığım insanlara bunu fazla yapmazdım şimdi kendiliğinden çıkıyor öyle :) bir de unutmadan belirteyim. aynanın karşısına geçtiğimde içimden muhteşem olduğumu söylemek geliyor :) bakalım ikinci haftada neler olacak. bu süreci aylarca devam ettireceğim. belki psikolojik olarak kendimi daha olumlu görüyorumdur bilemiyorum artık ama kesin olan bir şey var ki hayatımda ilginç değişmeler başlıyor. bir de bunlara ek olarak okuduğum gelişim kitapları da çok yardımcı oluyor. sonraki süreçleri bu konudan paylaşırım artık her hafta teşekürler :)
  yeşim - 17.03.2013 20:37:19
  Herkese selam; Mesela eskiden tatlı yediysem nasıl olsa bozdum diyip başka şeyleride rahatlıkla abartıyordum veya tatlının hepsini bitiriyordum.şimdi tadımlık yiyerek ve bir sonraki öğünüde ona göre dengelemeyi başarıyorum sanırım.Ayrıca ek olarak hafızamda ilginç değişmeler oldu eskiden isimleri,yerleri bir olay anlatırken hep unuturdum ciddi bir ilerleme var..Bu scriptlerin nasıl etkisi oldu bilmiyorum ama isimleri ve yerleri unutmamaya başladım!!!Atakan bey sitenizi raslantı sonucu ulaştım ve çevremde ki ihtiyacı olduğunu düşündüğüm her arkadaşıma bahsediyorum.Gerçi konuyu toparlayıp anlatmam oldukça uzun sürüyor ama kime bahsettiysem soluğu sitede alıyor.))Kilo vermeme yardımcı olacak farklı bir script öneriniz varmı?Veya bana özel bir script hazırlayabilirmisiniz bunun için gerekli ödemeyi yapmaya hazırım.Ayrıca size teşekkür etmek istiyorum çünkü en azından bu sorunuma farklı bir bakış açısı kazandırdınız. Sevgiler
  kerim - 04.02.2016 20:02:28
  Telkinlere ilk basta sucluluk duygusu ve ego guclendiriciyle basladim daha sonra ozel telkinlerden dinlemeye basladim ( takintilardan kurtul) 2 3 senedir ilk basta hastalik takintisi olmak uzere bir cok takintili dusunceye sahiptim. Takintilarim tamamen gecti mi hayir bazi gunler kendimi cok daha iyi hissediyorum bazen de eskiden kalma beni uzen seyler gozumde canlaniyor ama telkinleri her gun dinlemeye devam edicem cunku degisimi farkindayim
  ali - 23.09.2015 20:22:24
  Kendine saygı.!Birçok telkin dinledim hepsi ayrı ayrı etki ettiler.Çekirdek inanç çalışmasıda yaptırdım.Ama eksik olan birşey vardı halka tamamlanmıyordu.Ama ben telkinlerden vazgeçmeden dinlemeye devam ettim.Hergün telkincd sitesinden araştırmalar yaptım eksik halkayı bulmak için ve vazgeçmememin meyvesini aldım.Eksik olan halka kendine saygıymış.Bu telkini dinlemeye başlayınca zihnim duruldu,kendimi sevmeye başladım,kimseyle kendimi kıyaslamıyorum artık.Sırf kendimi ispat için zengin olmak gibi gereksiz bir çabam kalmadı zenginmişim meğer. En zengin olma isteğinin canı cehenneme artık:)Artık kendimim ve sakinim.Benden iyi birilerini görünce aşağılık komplekslerim devreye girmiyor artık.Oh ne iyi kendini geliştirmiş bir insan deyip onunla arkadaş olabiliyorum.Sırf bu sebeptendir ki etrafım kendini geliştirmiş insanlarla dolmaya başladı.Önceden benden iyi biri varsa o ortamdan kaçardım,tek konuşan ben olmalıydım.!!!Ama ben bunun bir hastalık olduğunu biliyordum ve tedavisini aradım hep ve sonundada buldum.Eksik halka tamamlandı şükürler olsun.Arkadaşlarımı kabulleniyorum artık.Ve kendimi kimseden aşağı görmüyorum,kimsedende üstün değilim artık.Aliyim lan ben ali işte bu kadar basitçe sadece ali.Kimlik arayışlarımda son buldu.Çünki kimliğimi buldum; ali..Şatafatlı giyinme arzumda kalmadı bir tişort bir pantolon bir ayakkabı hepsi bu artık.Basitleşti hayatım.Artık tek renk giyiniyorum siyah..Basit işte.Basitçe siyah giyiniyorum.Takıntı değil.Sadece basitçe siyah giyiyorum.Ne güzelmiş kendini ispat etmek için yıtınmadan yaşamak.Ne güzelmiş basitlik.Hergün birilerini ezmek için en cix! kıyafetleri giymeden v yaka basit bir tişörtle gezmek ve mutlu olmak ne güzelmiş.Yaşasın basitlik:) kahrolsun ucuz insanlık:). Ah be azizim işte yıllardır yakalamak istediğin içsel huzur ve dinginlik.Artık deneyim senindir tadını çıkar.Galiba ben aydınladım:p Herkese selamlar.As deyin :)))
  burcu - 04.02.2016 18:48:36
  10 günü geçti. şu an suçluluğu çıkartıp yeni birşey eklemeye çalışıyorum.. evet kendimi farklı hissediyorum. ama şu da bir gerçek ki kendimize değer verip kendimiz için art birşey yaptığımızda kendimizi iyi hissetmeye de başlarız. ayrıca bir sürü yeni şey öğreniyorum olumlamalar v.b. şeyler üzerine. hepsini denemek olası olmasa da.. sonuçta ortaya bir karışık yapacağım sanırım :) bildiğim birşey var. içgörümü farkındalığımı bilinçli bir şekilde yükseltiyorum.
  emre guzel - 06.04.2016 19:02:03
  artık hayatimdegisti.com'un müdavimi ve destekçisiyim. zamanla başarı hikayemi sizlerle de paylaşacağımdan emin olabilirsiniz. büyük hedeflerim ve onları gerçekleştireceğime dair inancım var çünkü. şimdiden başaracağım herşey için size teşekkür ederim. keyifli günler
  deniz - 06.05.2014 21:03:14
  ben de daha az tv izliyorum önceden oyalanmak için izlerdim şimdi aramıyorum açık olsa da bakmıyorum pek sıkılıyorum telkinlerle daha mutlu oluyorum
  utku ataç - 06.04.2013 22:31:47
  boşalmadan sonra bile en az 20 dakika sertliği koruyorsunuz..
  sahibinin sesi - 09.03.2016 19:30:52
  gerçekten etkili bir ürün... kafanızı sanaldan kaldırıp gerçeğe çeviriyorsunuz..
  ediz özen - 04.04.2016 19:10:59
  Öncelikle çok teşekkür etmek istiyorum ben ,sanırım site sahibi Atakan Bey duygularımı nasıl ifade edeceğimi inanın ki bilemiyorum bu sitenin ismi bu kadarmı isabetli seçilir , emeğinizi, hakkınızı helal edin lütfen gerçekten mükemmel bir site burası tekrar tekrar teşekkür ediyorum size, sonra bitmek tükenmek bilmeyen sabrıyla her soruya , her tepkiye sevgi dolu olduğunu hissettiğim cevaplarıyla Shamanic, Sanemce, Redflowers, Keops, MüminOkan (bu arada önerdiğiniz kitapların çoğunu sipariş verdim bunu için ayrıca teşekkürler size) , ve şu anda adını yazamadığım diğer arkadaşlar sizlere de çok teşekkür ederim dilerim bu sabrınız, sevginiz hiç bitmesin.
  Alper - 10.02.2016 17:34:44
  Bu telkini alali 20 gün oldu ...dinlerken yüz kızarması devam ediyordu.biraz ümitsizliğe kapıldım.telkini bıraktıktan sonra etkiler muthisti.yanında gönderdiğiniz kılavuz da bununla ilgili bir şey yazıyordu.bu gibi deneyimleri yazarsanız daha iyi sonuç alınır.ben etki görmediğimi sanıp endiselenmistim.!
  XxX - 28.11.2015 15:24:05
  Derin içsel oyun telkin bugün elime ulaştı zaten öncesinde kendimi hazırlamıştım 21 günlük ilk çalışmaya keyifli dinlemesi de verdiği histe muhteşem olacağına eminim.. Düzenli ve disiplinli yapılmalı sonuç kaçınılmaz.. BAŞARI ;)
  Suzan Demirtaş - 06.02.2014 14:52:03
  Bir hafta oldu ve Öfke Yönetimi kayıtlarını hala dinliyorum. Üzerimdeki etkisi inanılmaz oldu. Hala biraz gerilsem de artık öfke patlamaları yaşamıyorum ve bu durumun daha da iyiye gitmesi için sabırsızlanıyorum. Kocam bile farkı görüyor ve artık bağırmadığımı söylüyor. Çok teşekkürler!!! Ben gençken nerelerdeydiniz? Çok teşekkürler.
  tuncay - 06.05.2014 20:11:42
  göz teması benim için her zaman önemli olmuştur. karşımdaki insan benimle konuşurken gözlerime bakmazsa dürüstlüğünden şüphe duyarım. bence göz teması iki insan arasındaki güen duygusunu oluşturmak açısından kesinlikle çok önemli. __________________ AY IŞIĞINDA SAKLIDIR...
  buğra - 02.03.2016 21:11:21
  evet kesinlikle tv izlemem azaldı günde en fazla 20 dakika falan izleyebiliyorum diger evde bulundugum zamanlarda balkonda oturup laptoptan telkin dinliyorum :D önceden en az iki dizinin müptelası olup onların hiçbir bölümünü kaçırmayan ben artık Tv'yi kapadım.Duman ve özgün müziğinde fanıydım artık onlarını da dinleyemiyorum:)) __________________
  tuna kırdı - 06.01.2015 19:26:00
  bende gözlerimin daha parlak ve canlı olduğunu farkettim,oleyyyy işe yarıyoooooooooo
  Yunus - 06.04.2013 02:38:46
  Öğrenciyim ve hemen hemen aklınıza gelebilecek her şeyi erteliyordum.Sınav günü son geceye kadar çalışmıyor gece ise uyuyor bu yüzden sınavlara girmiyordum.Bir dönem okulu bile bırakmayı düşündüm.Erteleme telkini sonrası sınavlarıma düzenli çalışmaya başladım.Aslında sitenizi 2006^dan beri takip ediyordum.Ancak ismime özel bu telkin ciddi anlamda yaşamımı değiştirdi.Zamanla diğer almak istediğim telkinler var.Özellikle fotografig hafizayi merak ediyorum.
  Ali - 05.04.2016 16:48:36
  Başarıyı çek albümünü dinledikten sonra ilk başta başarılı olacağıma inanmaya başladım daha sonra başarılı bir insan gibi hissetmeye başladım.Daha sonra vazgeçmediğimi farkettim.En güzelide başarılı duruşa sahip olmam oldu.Başarılı olma halini içselleştirince yavaş yavaş hayatım değişmeye başladı.Tabiki telkinleri disiplinli şekilde her gece dinliyorum.Çekirdek inanç cdmle beraber 35 konuda telkin dinliyorum.3 yıl kadar dinledim halada dinlemeye devam ediyorum.Belki sadece başarı telkinini 2 ay dinledim.Tek tavsiyem dinlemeye devam edin sıkılmayın.Zaten gece açıp uyumak zor değil.Mutlu gelişimler herkese
  hanife - 06.05.2014 19:15:43
  Mutluluktan çok herkesin bu dünyada eşit yaşama hakkına sahip olduğunu kavradım.Basit bir otun da benimde yaşama hakkım var.Örneğin bugün gördüğüm benekli kediyi daha önceden sövüp yanımdan çekilmesi için kovmaya çalışırdım.Bugün ise yağmur yağdı ve apartmanın önünde geridönüşümlerin arasında görülmeyen bir misafiri gördüm.Bizim benekli kediydi.Çok acıdım ona ve bu düşüncelerimi bir kez daha belleğimde canlandırdım.Sonra bazen kendimden çok uzaklaştığımı fark ettim.Kendimle iç diyalog halindeyken bir eski ben bir de yeni ben birbirine yanıt veriyordu.Ben iki tane gibi hissettim kendimi.Eski bende umarım giderek uzaklaşır benden:)
  ferhat - 06.05.2014 19:52:19
  __________________ Benim de gözlerim artık daha çok parlıyor. Rengi de açıldı biraz. Çok müthiş şeyler şu telkinler.
  Müzeyyen - 15.01.2015 20:08:52
  bende artık kendimi çok mutlu hissetmeye başladım acaba insanlar ne düşünür diye düşünmeden rahatça kendime güvenerek konuşabiliyorum. ama insanlar daha sinirli oldugumu söylüyorlar olsun daha öncekilerine saysınlar .bendeki etkileri inanılmaz hem sigarayı bırak hem kilo ver hemde kendine güven .burası adını hakeden bir yer hayatım degişti. bende hep hayatımın degişmesini çok istemiştim zaten.benim için çok kolay ve çabuk oldu
  Funda Karakaşoğlu - 25.07.2014 11:00:00
  Bu harika kayıt için çok teşekkürler normalde gün içerisinde çok yoruluyorum ve derslerimin ortasında dağılmaya başlıyorum. Bu kayıt sayesinde gece uykularım daha etkin hale geldi ve sabah kalktığımda kendimi güne başlamaya hazır hissediyorum.
  şeyma - 04.01.2016 19:56:36
  Ben yaklaşık 1,5 aydır dinliyorum telkinleri Bugünlerde bir şey daha farkettim arkadaşlar. Daha doğrusu ben değil iş arkadaşlarım farketti.
  serpil h - 26.03.2013 19:12:54
  bu telkini ilk dinlediğim hafta şok olmuştum.. kendimi inanılmaz zeki olarak hissediyordum.. ve gereçkten yaşama bakarken çok daha fazla yönlü bakmaya başladım.... sağolun
  Ismail - 26.12.2015 22:56:43
  Bu ürünü satin aldim kesinlikle cok cok fayasi oldu olmaya da devam ediyor. Unutmayin arkadaslar herkes kafada bitiyor !!
  faruk - 30.05.2014 18:51:30
  inanılmaz kararlar aldım.. 3 ayda... ama aldığım kararlarla insanların gözünde büyüdüm... başkaları benim peşimde koşuyor artık..... sevdim telkinleri..... aldığım en büyük karar süperman olmaktı.. hem süperman hem de bruce lee oldum..... seviyorum kendimi... ölümüne metal.
  esin - 04.02.2016 20:11:08
  gercekten etkiliyor ben kucuklugumden beri kabizlik cekerim yaglar caylar neler yapmadimki simdi ilk defa bagirsaklarimin calistigini hissediyorum nasil oldugunu bile unutmusum ozellikle sabahlaribagirsaklarim geriliyo gibi oluyor isallah boyle devam eder atakan beyin soyledigi gibi sucluluk telkininden olabilir cunku ben kafama birsey taktimmi kabizligim artiyordu kabizlik artikca daha cok sinirleniyordum suclulugu dinliyorum bende arttirayim
  selim akkaya - 07.05.2013 19:31:00
  gerçekten etkili bir ürün... kafanızı sanaldan kaldırıp gerçeğe çeviriyorsunuz..
  ersoy - 06.01.2014 19:19:38
  Gördüm, gördüm Atakan bey gerçekten dediğiniz gibi saat 17:40 gerçekten etkiler çok çabuk ortaya çıktı.Gözlerimin içi gerçekten gülüyor ve daha parlak.
  Fallingforever - 25.07.2013 13:13:32
  Daha önce isme özel dinlediğim 3 telkin hayatımı baştan başa değiştirdi. Maddi konulardaki sıkıntılarım artınca artık bunun da zamanı geldiğini düşünüyorum. bilinçaltında istemeden kontrolsuzce yerleşen kayıtların tekrar programiza edilmesi gerekiyor.
  Cansu - 5.09.2014 14:55:10
  Başta saçma gibi gelmişti ama bir yandan da bu kadar yorum yapanların boşuna konuşmadıklarını anladım.bende sabırla dinlemeye başladım ve gerçekten değişimler olduğunu yaşadım önceden düşündüğüm zaman kendimi kötü hissederdim ama şimdi artık düşünmekten korkmadığımı ve inancımın nasıl sağlamlaştığını kendime olan güvenimin gelmesini hayata başka yönden bakmayı öğrendim başta rabbimin yardımı var elbette çok şükür herşeye, hatalarımdan utanmak yerine onlardan aldığım dersleri düşünüyorum bence ilkönce ne istediğimizi ve inanmayı bilmemiz gerek inanırsak inşallah herşeye sahip olabiliriz çok teşekkür ederim bunları bizlere sunduğunuz için allaha emanet olun sevgilerimle
  Adalet Arslan - 23.03.2016 13:45:59
  Size asla yeteri kadar teşekkür edemem! Yeni evimin yanında bir spor salonu yoktu ve evde spor yapmak için yeterince motive değildim. Spor aletlerimin olmaması da bu durumu iyice kötüleştiriyordu. Kayıtlarınız sayesinde artık her sabah evde spor yapıyorum. Yeni aletsiz spor programı sayesinde cidden farkı hissedebiliyorum.
  eda - 15.01.2015 20:11:24
  En son dinledigim ego güçlendirici telkin ile ilgili hissettiklerimi yazmak istedim.Sizde değişiklikler varmı bilmiyorum fakat bende var.Tüm gün dinliyorum.yazı yazarken.dun Bankada kuyruk beklerken dışarıyı farklı bir gozle gordum..Cok enteresan geldi ..Hani bilmedğiniz bir ile gidersiniz de tanıma amaçlı incelersiniz o şekilde..Halbukİ yıllardır bu ildeyim aynı sokak aynı dukkanlar..Birde gun boyunca depresif halým olmuyor..Eskisi gibi sıkıntı yasamıyorum.Sebepsiz huzursuzlugum azaldI .akIıma gelmiyor bile.. .Sebepsiz içim dolardı ağladığımı bile hatırlarım ama artık tık yok. EDA
  ceylan - 04.03.016 20:04:24
  Insanlarla konusurken, fikirlerimi soylerken belirgin bir fark var. Daha onceden hareketlerim ve tepkilerim insanlarin dusunceleriyle sekil alirdi onlar ne dusunur diye hareketlerimi ve soyleyeceklerimi planlardim Ama smdi boyle degil icimden gecenleri ozellikle profesyonel ortamlarda ( is toplantilari) hic cekinmeden ve ustunde dusunmeden soyluyorum Insanlarin dusundukleri de belli bir seviyeden sonra beni ilgilendirmiyor Bu harika bi sey ozellikle takintilari olan biri icin :)
  Ysf - 02.01.2014 18:42:39
  ürün sipariş eden kişinin gizliliği söz konuşumu malum özel hayat diye bir şey var? Evet ürün üzerinde hiç bir şekilde ne olduğu belirtilmez.Ayrca link olarak mailinize isteyebilirsinz.
  sedat - 03.05.2013 21:08:27
  valla Allah razı olsun bılmıyorum telkınlerden mı yoksa bu sıteye olan bağımlılığımdan dolayı mı artık fazla film izlemıyorum.çunku gelır gelmez hemen h.d.coma giriyorum bi bakmışım gecenın yarısı olmuş.artık tiryaki yaptı bende oku oku bitmiyor atakan beye tekrardan tşk.ederim.
  Yunus ulusoy - 05.02.2016 16:40:40
  Yüz kızarması için beklediğimden çok daha iyi etki oldu ama terleme konusu geçmedi.bu konuda ne onerirsiniz.terleme için çalışmayı ayrıca mi almalıyım.ikisini birlestirseniz bizler için daha verimli olur.
  isimsiz - 23.09.2015 17:26:48
  merhaba arkadaşlar bu telkin gerçekten işe yarıyor kalıcı sonuç için 6 ay devam edin, telkin isme özel olduğundan etkisinin daha etkili oldugunu anlıyorsunuz..
  muge celebi - 06.05.2013 21:14:31
  Bendeki değişimler geniş çaplı oldu nedendir bilmem anneme bile daha çok yardım eder oldum belki hep enerji dolu ve mutlu olmamdan kaynaklı olabilir.Konsantrasyonumunda arttığını düşünmekteyim.Bide eskiden konuşurken uygun kelimeyi hatırlayamazdım şimdi o sorunumunda baya azaldığını görüyorum.Ayrıca ben gelişmeleri gün gün defterime yazıyorum.Bugün şu oldu bu oldu şöyle kabus gördüm gibi..Eskiden bir film izlerken aklım hemen başka yerlere giderdi artık daha yoğun konsantre olabiliyorum.Bunlar hep beni mutlu eden gelişmeler çok işime yarıyolar.Kilo telkininede 1 hafta sonra başlarsam eğer gelişme görürsem onlarıda sizinle paylaşmayı isterim.. hadi esen kalın
  suleyman - 06.01.2016 20:03:13
  Çok güzel Teşekkür ederiz.Ellerinize sağlık.Çok işime yarıyr bu site. Tabii ki hafifleme rahatlama oldu. Çok güzel. Çok seviyorum.
  serkan - 04.01.2014.19:01:45
  mükemmel değişimler merhabalar ego ve suçluluk telkinlerini ilk etapta 3 gün dünleyip bırakmıştım ama kendimi zorladım ve içine erteleme telkinini de ekleyip geceleri dinlemeye başladım 8 10 saat gibi bir süre bugün tam 1 hafta oldu inanılmaz değişimler oldu ben merhabalar ego ve suçluluk telkinlerini ilk etapta 3 gün dünleyip bırakmıştım ama kendimi zorladım ve içine erteleme telkinini de ekleyip geceleri dinlemeye başladım 8 10 saat gibi bir süre bugün tam 1 hafta oldu inanılmaz değişimler oldu ben üniversiteye hazırlanıyorum ve kayıt yaptırmam gerekiyordu ben de çok üşengeç ve erteleyen bir insandım sabah kahvaltımı yaptım ve hemen okula gittim kayıt yaptırmaya kendime çok şaşırdım ve aynı gün içerisinde ailemin bana tepkilerinin değiştiğini farkettim ibadetlerimi ertelerdim onları bile tam zamanında yapar oldum 1 gün sonra saçlarımı kestirmeye karar verdim insanlar bana fazlasıyla saygı duymaya başladı ve dışarda farkedilmeyen bir insan olmama rağmen insanların ilgisini çekmeye başladığımı daha dik yürüdüğümü farkettim özellikle yatmadan önce kendimi çok sorgulardım hepsi yokoldu en önemlisi gün içindeki duygu değişimleri mutsuzluk hissi gitti sınava az kaldı ders çalışamıyorum kendimi harap ederdim ama mutluyum biliyorum ki onu da düzeltirim içimden bir ses kendimi olduğum gibi kabul ediyorum diyor sürekli artık farklı telkinler dinlemenin zamanı geldi sanırım belki yanlış yere yazmışımdır öyleyse özür diliyorum taşırsanız sevinirim içim kıpır kıpır bunu sizlerle paylaşmak istedim insanın kendini sevmesi başkalarının seni sevmesinden çok daha fazla mutluluk verici birşey mükemmel değişimler ego ve suçluluk özellikle etkilerini bariz bir şekilde gösterdi şu an gözlerimin altı mosmor telkinlerden olsa gerek 9 saat uyumama rağmen uyusam 3 saat daha uyurum ama benim merak ettiğim konu ben telkinleri ego ve suçluluğun üzerine mi ekleyip dinlemeyim yoksa onları listeden çıkarıp başka telkinleri mi eklemeliyim siteyi biraz araştırdım ama pek anlamadım bu arada yazmayı unutmuşum göz teması hiiiiiiç mi hiç kuramazdım şimdi özellikle hocalar gözlerini benden kaçırıyorlar :D o derece yani birde yolda yürürken sanki parmak uçlarında yürüyormuş gibi hafif hissediyorum kendimi sanki Allah a ettiğim duaların ve sabrımın karşılığı aldığım bir hediye gibi bu siteyi buldum en umutsuz ve en yorgun anımda hepinizi çooooook seviyorum
  gül - 17.06.2015 20:29:55
  erkese merhaba; Bir süredir telkinleri dinliyorum. Telkinlerin grup üyelerindeki ve bendeki etkilerini de düzenli takip ediyorum. Bendeki etkilerini gruba aktarmadan önce daha uzun bir süre sonuçları gözlemlemek ve ardından paylasmak istemiþtim. Sanırım çalışma alanım gereği bendeki sonuçları bilimsel acidan da desteklemek istemistim. Ama su an etkilerini bir an önce paylasma kararı aldım. 1) Telkinleri ilk dinlemeye basladigimda bende bas agrilari olusuyordu. Ama artık olmuyor. Bu daha bendeki bazý olumsuz düsüncelerin ayıklanması ile ilgili olduğunu sanıyorum. 2) Son bir hafta-10 gündür eskiye nazaran daha gergin ve sinirliyim. Özellikle iş ortaminda. Ama bunu hakkımı daha iyi savunma anlamında gerekli olarak görüyorum. sunu fark ettim: Daha önce yapmayı kabul ettiğim bir çok işii artýk eskisi gibi hemen kabul etmiyorum. Özellikle direkt benim görevim değilse…. Veya benim görevim oldugu kesin değilse. Daha çok itiraz etmeye başladım. Bu da bence gerekiyordu. 3) İş konusunda zaman kaybýna ve düzensizliğe tahammülüm azaldı. Sanırım düşünme ve iş yapma süratim arttığı için artık zamanımı çalan ve beni yavaşlatanlara tahammülüm azaldı. Mesela, Cuma günü bir çalismanin planlamasını yapıyordum tam iki saatimi buna harcadım ve sonra verileri bana veren kisinin bana eski dökümanları verdiðini fark ettim ve o zaman çok sinirlendim ve şunu söyledigmi hatırlıyorum ”benim deðerli iki saatim gitti… Bu iki saatime yazık degil mi?” Daha önce olsa yine bir seyler söylerdim ama sanırım bu kadar net konusamazdim. Bunu sizlerle paylaþmak istedim Meral HN Psikolojik Danışman
  JALE T - 15.09.2013 12:55:34
  Sağlık kayıtları albümünüz inanılmaz! Başağrısı albümünden harika bir şekilde faydalandım ve ayrıca daha hızlı iyileşme ve hassas bağırsak sendromu bilinçdışı kayıtlarınız inanılmaz faydalı oldu! Bir problem çıktığı zaman bu problemi çözüyorum ve işlerimden geri kalmıyorum!
  uğur gok - 06.01.2016 21:12:07
  Evettt!!!!! Kesinlikle katiliyorumm TV nin sesi bile bei rahatsiz eder hale geldi... Telkinlere devam ediyorum ve meditasyona da basladim su anda da devam ediyorum ve yaklasik 1.5 aydir TV izlemek icimden gelmiyor:P
  ebru - 08.06.2015 23:27:54
  nasıl alıyoruz ?
  erturk sinan - 01.01.2016 21:15:17
  ben ego suçluluk kendine güven telkinlerini dinliyorum daha önce ego ve suçululuğu 1,2 hafta gbi bi süre belkide daha az . dinlemiştim sonra sabırsızlık ettiğim için bıraktım ama şimdi tekrar basladım busefer 3 telkinle.. dinlmeye baslayalı 4 gün oldu ve olup olmadık şeylere gözlerim dolmaya basladı tv de azda olsa duygulu bi sahne çıksın gözlerim doluyo bu bende öneden hiç olmazdı etkilemezdi beni..ve bi olay oldu bugün normalde aglamazdım diye düşünüyorum ama kafama kötü şeyler geldi ve aglama bastırdıı..kendimi kötü hissediyorum..inşallah düzelicek.sabırla dinlemeye devam
  serkan - 9.06.2015 20:03:09
  size çok teşekkur edyorum panık atak cdnız aldım..ılk basta param bosuna gıttı dıye dusundum sonra sureklı mp3 lerınız dınledım ve en sonunda panık ataktan kurtuldum…bu mp3 sureklı kullanmam gerektığını anlıyorum…çünkü ataklar nasıl herzamn oluyorsa dınlemekte herzaman olmalıdır..
  dilek bingol - 12.12.2015 19:21:39
  insanların dikkatini çektiğimi farkettim ama bunun telkinlerin etkisiyle olduğunu düşünememiştim..şimdi daha iyi anladım..Burada emeği geçen herkese teşekürler..Ayrıca foruma yazan arkadaşlarada teşekür etmek istiyorum...forumuda yorumları okudukça motivasyonumuz artıyor..telkinlerin etkisini kısa sürede almamızı kolaylaştırıyor..
  hikmet - 4.02.2016 18:46:46
  acaba sizede oluyarkadaşlar telkinlerin ilk etkilerine bir yenisini eklemek istiyorum içimden devamlı saarkı söleme isteği ggeliyo omu sarkı söylemek istiyorum
  MEHMET Tunçel - 12.06.2013 13:47:30
  Eskinden aklıma bir çok iyi fikir ve plan gelirdi ancak iş icraata döküldüğünde motivasyonum hiç yeterli olmazdı,sanki çok büyük planlarım olmasına rağmen önümde engel varmış gibi kendime kızardım.Kayıtlarınız bana büyük bir odaklanma ve planlamı gerçeğe dönüştürme gücü verdi.Artık başladığım işi bitirmeye ve bırakammamaya karşı motivasyonum çok sağlam size herzaman minnettar olucam.
  Hatice saglam - 02.03.2016 16:44:05
  Bu konuyu uzun suredir cozememistim.sizden aldığım telkini cep telden dinledim.istediğim sonucu alamayınca PC den dinlememiştir onerdiniz.PC de dinleyince iyi sonuç aldım.
  hülya - 25.09.2014 14:49:31
  3 aydır telkinleri dinliyorum.İnanılmaz değişimler yaşıyorum.Başlangıçta doğru bir şey yapıp yapmadığım konusunda kuşkularım,korkularım vardı.Fakat kendimi o kadar dipte hissettiğim bir dönemde tesadüfen bu siteye rastladım ki kurtarıcı gibi telkinleri dinlemeye başladım o dönemde benim için can kurtaran simidi oldu bu site.Etkileri görmeye başlayınca iyice sarıldım telkinlere ve forumdaki paylaşımlara.Teşekkürler Atakan bey.Daha öncede duygularımı paylaştım.TEŞEKKÜRLER. Denemelisiniz
  gül özmen - 06.03.2016 19:18:22
  o kadar güzel ve faydalı bir site ki keşke daha önce burayı keşfetseymişim:)) öncelikle dış etkenlere bağlı olmadan mutlu,huzurlu ve güzel gözlerle dünyaya bakabilmek hayatın anlamıdır diye düşünüyorum zaten bu duyguların daimi olmasıyla aşılmayacak sıkıntı yoktur...desteklerinizden dolayı hepinize çok teşekkürler iyiki varsınız
  muhammet - 26.03.2013 19:14:07
  genel olarak telkinlerinizde çok yarar gördüm ama bu telkinden nasıl bir yarar gördüğümü söyleyemem çünkü öğrenci değilimi.. ama bu telkinlerle birlikte aldığım telkinler zekamı artırdı... sizi seviyorum
  ibrahim - 06.05.2016 18:37:42
  Telkinler benimde sindirim sistemimi etkiledi, hatta sitede bu etki yazılarını gormeden önce anneme bahsetmiştim, acaba telkinlerden dolayı olmasın anne demiştim. annemde eğer öyle bir faydası oluyorsa bende dinleyeyim dedi
  Teoman Okçu - 06.05.2015 02:34:31
  Sizden 2 çalışma aldım.Saç dökülmesi için olan çok etkili olmadı.Ancak yüz kızarması iyi sonuç verdi.Benim için gerçekten önemli bir konu özellikle iş yerinde çok sorun oluyordu.Artık kendimi daha güvende hissediyorum.Bu konuda yaşam boyu garanti vermeniz de oldukça güven veriyor.
  saduman - 06.05.2014 19,:17:02
  artık sabahları erken uyanabiliyorum. eskiden 13'den önce kalkamazken, şimdi ne kadar geç yatmış olsam da, 8-9 gibi gayet dinç bir şekilde, kolayca kalkıyorum ve içim kıpır kıpır oluyor acaba bugün ne sürprizlerle karşılaşıcam diye...
  mehtap öztürk - 22.04.2016 13:06:15
  benim çekirdek inanç cd ile geldi. gerçekten işe yarıyor kelimeler dostum oldu.
  merve nazlı - 09.01.2013 21:16:05
  aah yasasıın nerdeyse agladığım için sevineceğim (: bnde neler oldugunu anlamaya calısyrdum .d ben zaten sulu gözlüydüm telkinlerin yan etkisi etkisi geçince ağlamak istemiyorum artık :(
  hüseyin türkoğlu - 26.03.2013 19:24:25
  ilk dinlediğim hafta gözüm ve beynim kamera gibi çalışıyordu. herşeyi dedekte ediyordu desem doğru olur.... ki zaten kafamdaki harita çıkarma bölümü artık gelişti yol güzergah çıkarma olayı özellikle istanbulda yaşıyorsanız çok önemli.. inanılmaz geliişti..
  ayla demir - 25.09.2014 12:40:24
  evet bende yaklaşık bir haftadır dinliyorum.gerçekten dinlediğimin 2.günüydü gece tuvalete kalktım ve arkamdan biri beni dikleştirdi sanki birden bire dimdik durmaya başladım ve hiçte zor olmadığını gördüm.(ben hep dik durmaya çalışıdım fakat sırtım ağrıdığı için tekrar omuzlarım düşük pozisyona dönerdim.)hiç sırtım ağrımadı. daha mutluyum. son aylarda annemle babama takmıştım onlara çok kızgındım ve ağlayıp duruyordum. şimdi onlara hiç öfkeli değilim. geçmişte ne olduysa oldu diyorum. beynim düşünmek bile istemiyor.birde benim egom çok kötümser bir olay olduğunda yada olmadığında hep devrede.artık onunlada konuşuyorum. büyü artık kötü günler geçti diyorum. benide karamsarlığa sürükleme diyrum. kısacası dinlemeye devam
  aslı küçük - 06.01.2014 19:21:07
  Evet yaa iki gündür bu daha belirgin bende de genelde durumum şu . İnsanlara daha içten gülümsüyorum artık. Hayatımda ters giden beni üzen şeyler yokmu? herzamankine göre fazlasıyla da var aslında. Ama bu insanlara gülümseme lüksümü elimden almıyor şükür
  Yunus - 29.01.2012 13:02:55
  Kaydı dinlemeye başladığımdan beri günlük rutinim büyük bir değişime uğradı. Artık sahnede kendime olan güvenim çok daha fazla ve çok daha rahatım.Aynı zamanda şakalarıma ve fıkralarıma insanlar daha iyi tepki vermeye başladı.Yakşalık 2 aydır kayıtları kullanıyorum.Kayıtları ilk aldığımda arkadaşlarım bana gülmüştü ancak şuan daha çok gülüyorlar.
  Emre Açıkgöz - 25.09.2014 12:30:19
  Sağlıklı Yemek Yeme Alışkanlıkları kayıylarını dinlemeye başladığımdan beri sağlıksız yemeklerden başarılı bir şekilde kaçınıyorum.
  Meliha Gizdeş - 23.09.2015 13:45:04
  Egzersiz motivasyonu kayıtlarınızı bir süre önce dinlemeye başladım. Birkaç haftada edindiğim sonuç kendime bunu devam ettirmeye söz vermem yönünde oldu. Çünkü işe yaradı, şüphe yok ki mp3 kayıtlarınız cidden işe yarıyor. İşe yaradığını biliyorum çünkü kayıtları dinlemeye başlamadan önce egzersiz yapmaktan cidden nefret ederdim. Kayıtlarınız içimde bir ateş yaktı. Artık spor yapmamak için bahaneler üretmiyorum. Ayrıca metabolizma kayıtlarınız benim için altın değerinde. Resmen içime giriyor ve beni spor yapmaya teşvik ediyorlar. Sonuç etkisini mutlak kılmak için spordan önce ve sonra dinliyorum.
  Tarık Altınsoy - 30.05.2014 13:38:36
  Telkincd.com isimli sitenizden kendini sev ve olumlu yaklaş isimli mp3 kayıtlarınızı edindim. 1,5 ay boyunca kullandıktan sonra bilinçaltındaki etkilerini fark etmeye başladım. Örneğin, ilk olarak geceleri aynaya baktığımda beni, şahsen ve bizzat kendimi ne kadar sevdiğimi düşünüyordum. Yüzümdeki gülümseme giderek büyüyordu ve söylediğim şeyin doğru olduğunu biliyordum. Kendimi seviyorum ve bunu gözlerimin içine akarak söyleyebiliyorum. Deneyin ve görün. Aynanın karşısına geçin ve kendinize kendinizi sevdiğinizi söyleyin. Büyük ihtimalle sevmediğinizi fark edecek ve söylediğiniz şeyden rahatsızlık duyacaksınız. Kendini sev kayıtlarını sinleyin ve değişimi görün.
  husna öz - 03.02.2016 19:58:32
  selamlar ben ego ve suçluluk telkinlerini dinliyorum ayrıca neredeyse bir haftadır topluluk önünde konuşma telkinini de dinliyorum ancak konunun şu an için bununla pek alakası yok şimdi soruya cevap olarak hafifleme hissettim mi ? evet uzun bi zamandır hatta neredeyse kendimi bildim bileli insanlardan çok rahat bi şekilde nefret edebilen bi karaktere sahiptim olur olmaz şeylerden insanlara kızar anında nefret eder kin tutardım neredeyse 3 gün çnceydi sanırım gece yatarken aklıma bi kaç kişi geldi haliyle nefret ettiğim arkadaşımla hep kendini ve hayatımızdaki diğer tüm insanları affetmenin önemini konuşuyorduk ki arkadaşım yoga ve meditasyon ve ayrıca kişisel gelişim konusuyla da uzun zamandır uğraşıyo onunla yaptığımız sohbetlerden de öğrenmiştim insnaları ve kendini affetmenin önemini ama hiç becerememiştim her kendime soruşumda (bu mp3 leri dinlemeden önceki normal hayatım da) düşündüğüm insnadan daha da çok nefret ettiğimi ona daha fazla kin tuttuğumu hatırlarım ancak dediğim gibi geçen gece yatarken aklıma bi kaç isim geldi ve kendi kendime onları affedip affetmediğimi sordum ve içimdeki bşr başka kişiyle konuşuyormuşcasına aldığım cevap evet ti ve ben bu evet lafını her duyuşumda derin bi nefes alıp bırakıyodum tabi bu nefes olayını dün farkettim ve aynı gece devam ettim aklıma gelen herkes için seni affediyorum, onu affediyorum gibi sözlerle devam ettim ve içimde bi huzur vardı en son olarak da bi ka çgündür kendi kendime devamlı kendimi affettimmi diye soruyorum ve cevabı da her seferinde hiç zorlanmadan evet oluyo şu an bunu yazarken bile derin bi nefes aldım cdlerin bir çok etkisi gibi bunu da yaşadım ardı ardına okduğum her konuya mesaj atmaya çalışıyorum ilk başlarda pek yeltenmedim buna sonuçta ilk günden emin değildim hiç bi şeyden ki zaten ilk etkiyi 3. veya 4. günümde dik yürüdüğümü fark ettim ancak yine de beklemek istedim şimdi etkilerden eminim neredeyse 1 ay olacak bazı sebeplerden dolayı uzun tuttum özellikle ego ve suçluluk telkinlerini ve beni bu sıralar tek ayakta tutan şeyler bu telkinler buna eminim bunu da paylaşmak istedim tekrar bu site ve bu tip bir paylaşım olanağı sağladığınız için teşekkür ederim...
  Yunus Konur - 01.03.2013 11:35:21
  gerçekten inanılmaz bir hafızaya sahip oldum... bununla birlikte yeni öğrendiğim ingilizce sözcükler kısa sürede aklımda kalıyor...
  adnan - 02.01.2016 21:04:57
  teşekkürler atakan abi tşkler destek olan herkese Bende sabah uyanir uyanmaz ilk yaptigim sey tv acmakti...fakat bende artik tv izleme ihtiyaci hissetmiyorum..hic acmasam aklima bile gelmiyor, sevdigim bi kac program var, saati ve gunu aklima gelmiyor artik, bu konuda cok mutluyum cunku cok fazla tv izliyordum... Atakan beye ne kadar cok tesekkur etsem azdir.. Allah sizden razi olsun ya televizyon ne kadar hereksiz birşeymiş...
  nisa kılıç - 06.02.2016 21:10:53
  Kesinlikle dogru bu bende de oldu, ustelik sadece 1 hafta olmasina ragmen, sanki TV izlemek ya da internete girmek gereksiz ve zaman alici gibi gelmeye basladi... Sanirim bu bilincaltimizin bize oyunu ama guzel bir oyun:)))) Ben cok memnunum artik her dakikami yararli islere ayirmak keyifli:)
  Nimet - 02.02.2016 17:38:34
  Ben kışın kullandim ama yazın etkili olur mu diye merak ediyorum eğer yaz da etkileri devam ederse bilinçaltı temizliği almayı düşünüyorum.birde sosyal fobi için set alsam o da faydalı olur mu?
  sakire - 06.05.2012 21:08:56
  Merhaba arkadaşlar.. televizyon izlemek benim için alışkanlığın ötesinde birşeydi.. öyleki televizyon çalışmazken uykum gelmezdi, ama telkinleri dinlemeye başladıktan sonra ve burdaki yorumları okuduktan sonra anladımki televizyon hayatımdan çıkmış gitmiş.. kesinlikle televizyonu sorunlu ruhların sığındığı bir araç olarak düşünüyorum ve bu telkinleri dinledikçe ruhumuzdaki güzel gelişmeler sonrasında televizyona olan ihtiyacımız azalıyor.. bu benim görüşüm tabii ama kesinlikle telkinler televizyondan kurtarıyor.. sevgiyle kalın..
  kadriye - 17.01.2015 20:36:02
  MERHABA, Ben ÇOK teşekkür ediyorum Atakan bey……ama nasıl bir ÇOK olduğunu tahmin bile edemezsiniz…..26 yaşına kadar hayatı bir oyun gibi yasadım.Her sorunu her derdi umutla,sevgiyle,pozitif düşünceyle aştım.Ama o zaman bunları bilincli yapmamıştım.Sonra en son girdiğim işimde ilk yıllar harikalıklar devam ederken, son 6 yıldır bütün olumlu yanlarımı kaybetmeye basladım.Insanlar nasıl oluyorda bu kadar üzgün,bunalımlı,stresli,hayattan zevk alamaz halde oluyorlar diye düşünüp dururken , birden kendimide o insanların yanında buldum.O zamanlarda insanlara o kadar yansıyorduki benim pozitifliğimJ)) .Neyse 3-4 kere depresyona girdim.Psikiyatr ,ilac tedavileri vs..biraz duzelince bıraktım herseyi…..ama bir iki ay sonra başa sardım yine…..Sonra bir gün enerjilerle calısmaya basladım, islamı arastırmaya basladım.Tasavvuf okudum derken son geldigim nokta, bilincaltı temizligi idi. Bunu surekli ve duzenli bir şekilde yapmak icin hipnoz ve telkin cd leri ararken sizlerle karsılastım.Daha bir hafta olmadı cd leri dinleyeli ama, o kadar harika hissediyorumki kendimi….Eski kendimi yeniden kesfettim.Yeniden icimde beliriverdi mutluluk,hayattan alınan haz,alınan bir solugun essiz guzelliği, icim cıvıl cıvıl kıpır kıpıır bu gercekten anlatılması imkansız bir şey……Bir zamanlar sahip olupda sonradan kaybettiğim cok degerli bir hazineyi buldum ben…..bu olumsuz degisikligimin bedelini 50 kilo alarak odedim ve ne denediysem zayıflayamadım ama ozellikle 2 gundur saglıklı besleniyorum ve bunu o kadar yürekten ,o kadar zevkle yapıyorum ki. yaa anlatamıyorum yaaa….valla anlatamıyorum yasadıklarımı……ben yeniden doguyorum….yeniden dogdum ve yeniden büyüyorum….. Bütün bunlar sadece cd lerden olabilirmi diyorum? Diye düsünüyorum. Neden olmasın ki? İnanc ve bilincaltındaki temizlik ……zaten bizde var olanın , cd ler aracılığı ile üstlerindeki cöplükleri temizliyoruz.Böylece gercek sahip olduklarımız su yüzüne cıkıyorJ)))) Belki birazcıkda olsa anlatabilmisimdýr,yukarýda bahsettigim COK la neler anlatmak istedigimi… J)))) Belki birazcýkda olsa anlatabilmisimdir,yukarıda bahsettigim ÇOK la neler anlatmak istedigimi…Kadriye
  mehtap - 15.02.2015 23:36:56
  Siparisimi az once verdim cok heyecanliyim uyku tutmuyor
  Reyhan Menke - 02.08.2014 13:24:48
  7 Şubat 2010 tarihinde Parayı çek kayıtlarınızı aldım ve derhal dinlemeye başladım. Ertesi gün E-Bay hesabımda bir satış gerçekleştirdim!
  beatrice - 17.01.2013 20:33:39
  merhabalar, daha önce mail sitesinde 4 kilo verdiğimden bahsetmistim. kilo vermeye devam ediyorum üstelik kendimi hiç zorlamadan. istediğim şeyden yiyebiliyorum,belki bunun formulünü bilmek isteyen arkadaslar vardir diye dusundum ve forumda paylaşmak istedim. bunu günlük kalori hesabı yaparak hallediyorum gunde 1200 kaloriyi gecmemeye calisiyorum, yedigim seylerin kalorilerini hesapliyorum ve boylece de istedigim şeyi yiyerek kilo verebiliyorum. Ancak bunun için yiyeceklerin kalorilerini bilmek gerekiyor. Aslında googleda kalori tablosu vb. kelimelerle arama yaparsaniz yiyeceklerin kalorilerini görebilirsiniz. Bende de aslına aburcuburlardan kahvaltılıklara kadar pek cok yiyeceğin kalorisini gösteren bir tablo var ancak bilgisayarda kayıtlı degil. Şu yoğunluktan kurtulur kurtulmaz bilgisayara geçmeyi düşünüyorum o zaman sizlere bunu da verebilirim. Bu sayede sabah sucuklu yumurta ve iki dilim ekmek, öğlen sütlaç ve tavuk ve akşam atıyorum ıspanak yemeyi yiyerek, ya da sabah mesela, bir dilim tost, öğlen bi pors. döner ve akşam mantı yiyerek zayıflayabiliyorum. aaa bu arada bir de aksam 6dan sonra yememeye de ozen gosteriyorum sevgilerleBeatrice
  memhet can - 04.01.2016 18:33:47
  Telkinlerin etkileri güçlüdür bunun yanısıra telkine yatkınlık da önemli...Yeni gelişmeleri güzel haberlerinizi bekliyorum... hayatimdegisti isimli Üye şuanda online konumundadır Online inş. atakan bey çok teşekkür ederim arada sıkıntı veriyor arada gülme krizi yaşatıyor kendine güven bakalım henüz buna yeni başladım görecez ilerleyen günlerde. Birde boyle garip bir duygu var,oylece otururken yuksek kahkaha atmaq istiyorum,kiminlese de konusurkende komik olmayan bir weye cok guluyorum,kendi-kendime diyorum oolum yavas ol ))
  talip açıkgöz - 26.01.2012 19:11:43
  gerçeken ben de öğrendiğim ingilzce sözcükleri aklımda rahatlıkla tutabiliyorum.. ve düşününce 3 5 saniye civarında aklıam geliyorlar
  emrullah - 06.02.016 21:05:21
  herkese merhaba öncelikle böyle bir paylaşımı ve emeği bize ulaştırdığınız için emeği geçen herkese teşekkür ederim. ben 4-5 gün önce kayıt oldum siteyi ve yorumları elimden geldiğince inceledim. TV izleme alışkanlığım normal düzeylere geri döndü. daha farklı şeylerdede değişiklik oldu onunla ilgili konuları arıyorum. çalışmalarınız için çokteşekkürler.
  dilara - 04.05.2013 20:05:49
  BU SİTEYİ TANIDIĞIM GÜN HAYATIMIN DÖNÜM NOKTASI....23/04/2010 TELKİNLERİ DİNLEMEYE BAŞLADIĞIM GÜN HİÇ UNUTAMAM....İLK ZAMANLAR YAN ETKİLERİ VAR ANCAK İNANIN HEPSİ GEÇİCİ AMA HEPSİ BİR SÜRE SONRA ASLAAA NEGATİF OLAMIYOSUNUZ.... ASLA OLUMSUZ DÜŞÜNEMİYORUM TEPKİLERİM NET ÖFKEMİ KONTROL EDEBİLİYORUM AYRICA ÖFKELENMİYORUM :) AYAKLARI YERE BASAN KENDİNE ÖZ GÜVEN DUYAN KENDİNE DEĞER VEREN BİR BİREY OLDUM KENDİ GÜCÜMÜN FARKINDAYIM GECE KABUSLARIMDAN KURTULDUM KIRMAMAK ADINA ALTTAN ALMAYI BIRAKTIM YILLARDIR SÖYLEYEMEDİĞİM HERŞEYİ SÖYLÜYORUM AFFETMEYİ ÖĞRENDİM MUTLULUĞUN KENDİ SEÇİMİM OLDUĞUNU ÖĞRENDİM ÖZEL TELKİNLERLE KABUSUM OLAN TERLEMEYİ
  ali sungur - 16.04.2013 12:03:25
  Olabilir baski kuralim:) bu telkin tam olarak ne ise yariyor? Forum sayfasina verilen bilgi desteği burayada verilse cok iyi olur.bazi telkinlerin tam olarak ne ise yaradigini bilmiyoruz bu telkin gibi.
  Nasıl Komik Olunur! hakkında yorum yapın
  ADINIZ :
  E-MAIL :
  YORUM :