MÜŞTERİ HİZMETLERİ | SİPARİŞ TAKİP | İLETİŞİM

Şifremi Unuttum ?Şifre hatırlatması için sisteme kayıtlı e-mail adresinizi giriniz.Ürün Grupları

Arama

Markalar
İndirimli Ürünler
Yeni Ürünler
Deneyim ve Başarı

Size sadece geçtiğimiz temmuz ayında gönderdiğiniz 2 harika kayıt için TEŞEKKÜR ETMEK üzere yazıyorum. Onları dinlemeden önce kendime güvenim yoktu. Bu sebeple 3 yıl önce işimden kovulmuştum ve tüm gün kendimi gergin hissediyordum. Geceleri uykuya dalmakta zorlanıyordum. Kayıtları sabah uyandıktan sonra ve gece yatmadan önce dinlemeye başladığımdan beri kısa süre içerisinde büyük değişiklikler fark ettim. Kendime yeni bir iş buldum ve sık sık yeni şeyler öğrenebileceğimi ve olayları iyiye çevirebileceğimi hissediyorum. Kendimi kendi gözümden görebiliyorum… 40 yıllık hayatımda bu ilk defa başıma geliyor! Zaman geçtikçe huzurum artıyor. Çok teşekkürler.

 

Daha Fazla Deneyim Başarı Hikayeleri Okumak İçin Tıklayın


Bilinçaltı Temizliği!
50.00 TL + KDV
Fiyatı
:
59.00 TL
Havale İndirimli
:
53.10 TL
Teslimat Süresi
:
4-6 Gün
 
 

 

Kişisel Gelişim telkinlerimiz arasında yer alan Bilinçaltı Temizliğini telkinimizin içeriğinin bir kısmını aşağıda görebilirsiniz:

 

Annemin rahmine ilk düştüğümden doğum anına kadar annemin zaman zaman yaşadığı korku ve kaygılarını,endişe ve sıkıntılarını hissetmiştim.Doğum anında yaşadığım zorluk ve sıkıntılarıda hissetmiştim.Bebekken okul çağına kadar hayatı anne ve babamın desteğiyle sürdürüken yaşamımı güvende hissetmediğim ve korktuğum anlar oldu ve çocukken anne babamın  sevgisine , güvenine ve  onayına ihtiyacım vardı.Onların söyledikleri ve beklentileri doğrultusunda yaşıyordum.............................................................................................................................................

Zenginliği,bolluğu ve bereketi hak ettiğimi bilerek refah içerisinde yaşıyorum.

 

Hayat hakkında kendi tecrübelerimi kendi aklımla yorumlayıp hayatı kendi huzurlu olacağım şekilde yaşıyorum.

 

İlişkilerime önyargısız bir şekilde sevgiyle yaklaşıyorum.Tüm ilişkilerimde kendi duygu e düşüncelerimi olduğu gibi rahatlıkla ifade ediyorum.

 

 

Kendi istek ve ihtiyaçlarımı,kendi duygu ve düşüncelerimi olduğu gibi ifade ediyorum.Yeteneklerimi ve gücümü kullanıyorum.Hatalarımın beni geliştirdiğini bilerek hata yapmaktan korkmadan deneyerek öğreniyorum.Kendi hayat görüşümü kendi tecrübelerimi aklımla yorumlayarak hayatımı güvenle sürdürüyorum.Kendimi kimseyle kıyaslamıyorum ve kendimi olduğum halimle kabul ediyorum.Bedenimi ve cinsel kimliğimi olduğu gibi kabul ediyorum ve seviyorum kendimle gurur duyuyorum.Kendimi seviyorum,kendime saygı duyuyorum kendime değer veriyorum ve böylece.................................................................................................................

.Yaşadığım güzelliklere şükrediyorum.Kendi iç sesimi dinliyorum.Sezgilerime güveniyorum.Ben bağımsız ve özgür bir kişiliğim.Sahip olduğum güç ve potansiyeli bütünüyle sonuna kadar kullanıyorum.

 

Büyümeyi ve olgunlaşmayı seçiyorum.Ben yaşamımı tek başıma güvenle sürdürebilecek güce ve olgunluğa sahibim.

 

Bu ürüne hiç yorum yapılmamış.
Bilinçaltı Temizliği! hakkında yorum yapın
ADINIZ :
E-MAIL :
YORUM :
   
Benzer ürün bulunamadı.
Sepetim


Sepetinizde Şuanda ( 0 ) Ürün Bulunmaktadır.


Haberler


Sayfalar

video

 

Atakan Sönmez Cine5'te Telkinleri Anlatiyor

Ritmotrans Nedir?Bilgi için tıklayınız.

 


Süreli Kampanya

3  isme özel Cd alınca  ek 1 cd hediye.

5 isme özel Cd alınca ek 2 cd hediye

7 isme özel Cd alınca ek 3 Cd hediye

20 isme özel Cd alınca ek 15 cd hediye

 

Hediye cd lerinizi sepete eklemeyiniz.Siparis sonunda not bölümüne isimlerini yazınız.

Cd ler yaşam boyu garantilidir.Kaybettiğinizde ücretsiz tekrar isteyebilirsiniz.

Fayda göremediğiniz cd için yaşam boyu degişim ya da ücret iade garantisi.

2005 YILINDAN BERİ...Türkiye'de İlk ve En Büyük

Nasıl yani?